Syreniarzenie młodego - temat zbiorczy.

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4298
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

:ok3 Zazdrość
kurde ja za Junaka w 'proszku " dałem o wiele wiecej.
syrenka jak na początek w sam raz nawet pomijajac cenę
Jak sobie zrobisz to będziesz miał :D
powodzenia
P.S. W miarę postepu prac jakichkolwiek daj fotki
motomania na luzie
Awatar użytkownika
elektryk85
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 569
Rejestracja: 2009-08-26, 22:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: elektryk85 »

troszke pracy czeka ale wrazenia póżniej z jazdy :D niezapomniane :D powodzenia w remoncie :piwo:
Syrena 105 1975
Syrena Bosto 1979 w remoncie
Komar MR 232
WSK 125 M06 1961
Fiat 126p 1983
Wartburg 1000 1965
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

kurde straszny strucel z niej ,, dalbym za nia max 200pln jak ma papiery ,,, masz cala podloge do wymiany i nie wiadomo co jeszcze bo reanimowana i malowana byla pewnie x razy jak ja rozbierzesz do ramy to zobaczysz jak maniana sie zacznie , nie bedzie wiadomo do czego spawac
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

ja nie pisze tego na zlosc tylko taka jest prawda ja juz mam remont sarny za soba i wiem jak to wyglada
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Jack pisze:kurde straszny strucel z niej


Co Ty za gupoty gadosz :devil3

Moim zdaniem Syrenka jest spoko i nie ważne czy strucel czy nie, ważne że znalazła właściciela który postawi ją na nogi.

Więc Lukasz gratulacje nabytku i szybkiego powrotu na drogę :ok3
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4298
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Jack pisze:ja nie pisze tego na zlosc tylko taka jest prawda ja juz mam remont sarny za soba i wiem jak to wyglada
Spoko spoko ale jaka potem jest satysfakcja :D
motomania na luzie
Awatar użytkownika
Jarecki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 516
Rejestracja: 2008-09-07, 00:09
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Jarecki »

Jack pisze:kurde straszny strucel z niej ,, dalbym za nia max 200pln jak ma papiery ,,, masz cala podloge do wymiany i nie wiadomo co jeszcze bo reanimowana i malowana byla pewnie x razy jak ja rozbierzesz do ramy to zobaczysz jak maniana sie zacznie , nie bedzie wiadomo do czego spawac
Ja myślę podobnie, wydaje mi się, że to będzie bardziej rekonstrukcja niż renowacja, a co za tym idzie duży wysiłek finansowy. Chłopak musi mieć jasność sytuacji, żeby jego decyzja była świadoma.
kierowca z krk
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 35
Rejestracja: 2008-10-28, 18:01
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kierowca z krk »

Chłopaki mają racje kupa roboty cię czeka ale to przecież królowa i zasługuje nawet na największe poświęcenie i jednego możesz być pewien odwdzięczy ci się. POWODZENIA :ok3
dulekkk
-#Junior
-#Junior
Posty: 114
Rejestracja: 2008-10-05, 13:32
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: dulekkk »

straszna ta syrena tez ja ogladalem i jak dla mnie to tylko na czesci ja mu dawalem 600 zl i mi jej nie oddał lepiej kupic nowa bude jak cos niz ta robic ale powodzenia w jak masz zapal to zrobisz z niej super fure
jerzynka1223
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 97
Rejestracja: 2009-08-01, 20:27
Lokalizacja: poznań

syrenka

Post autor: jerzynka1223 »

Witam jak zwykle dolina zdołowaliscie goscia.Mam paru znajomych co gorsze trupy reanimowali(ja kupiłem w troszke lepszym stanie ale tylko troszke)mam tez juz koncowke remontu i wiem ze troche chłopak popracuje ale jego sprawa. Dobrze ze chce cos robic a nie stoji pod sklepem i pije piwo niech grzebie,mam nadzieje ze wyjdzie cos ładnego z jego dłubaniny a STARSZYM KOLEGOM chciałbym przypomniec ze syreny juz po rowach niestoja i MŁODZI maja troche mniejszy wybor jak i finansowy(bo troche podrozały)jak i stan techniczny gorszy (bo lata leca)i to nie tak ze teraz sie przesmradza.A Wy jak kupowaliscie to było ICH troszke wiecej i pewnie mogliscie wybierac sobie.
Czekam na foty z remontu i POZDRAWIAM WSZYSTKICH
ps ciekawi mnie co było pod ta niebieska plandeka
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

ja zgadzam sie z kolegom jezynka. skończyły się te czasy gdzie syrenek było po kilka na każdej wsi. sam jak kiedys szukałem syreny to szukałem jak najlepszej.... teraz za te ceny co właściciele mówili mi to bym brał wszystkie. NIestety w mojej okolicy nie ma już żadnej. wieć mysle że kolega dobrze zrobił że ją kupił. napewno już na wartości nie straci. proponował bym tylko zbierać częsci ( głównie balcharskie) łatwiej kupować powoli niż potem wszystko naraz.
Ja swoją syrene robiłem od podstaw i wiem ile to pracy kosztowało były dni ktore tak mnie zniechęcały ale teraz wiem że było warto, prace i doświadczenie które włożyłem w tą syrenke jest dla mnie teraz bezcenne. Więc myśle ze warto!!!! Powodzenia Kolego:) :ok3
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
dulekkk
-#Junior
-#Junior
Posty: 114
Rejestracja: 2008-10-05, 13:32
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: dulekkk »

a wogole M4V4X, pochwal sie czy cos jeszcze masz bo ja tez jestem z rzeszowa
Awatar użytkownika
ToMuŚ
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 475
Rejestracja: 2009-04-14, 19:02
Lokalizacja: Zamość/Rzeszów

Post autor: ToMuŚ »

dulekkk pisze:a wogole M4V4X, pochwal sie czy cos jeszcze masz bo ja tez jestem z rzeszowa
ustawiam sie z kolegą na oglądanie tego cuda
...coś trzeba w życiu robić...
Awatar użytkownika
Dymek
-#Junior
-#Junior
Posty: 162
Rejestracja: 2009-02-28, 09:55
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Dymek »

syrenka jest całkiem w porządku, w mojej tez są blachy pogniłe a co gorsze powyginane z każdej strony. Twoja przynajmniej masz u siebie, a moja stoi daleko od mojego domu :/ , ale myślę ze w przyszłym roku będzie u mnie, czyli mniej wiecej równo zaczniemy prace. POZDRAWIAM! :ok3
Syrena 103 (1965r.)
WSK M06-64 (1966r.)
Simson Sr2 (1960r.)
Komar 232 (1961r.)
Żak Mr2 (1962r.)
Awatar użytkownika
matik91
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 37
Rejestracja: 2009-03-10, 16:40
Lokalizacja: Nisko

Post autor: matik91 »

Witam!! Ja z bratem remontuje R-20 i patrzac na twoja 105l to widze ze blacharka podobna umnie tez podloga dowymiany cala
zycze powodzenia w remoncie !! i dodawaj foty na bierzaco

[ Dodano: 2009-11-25, 09:22 ]
i ty mieszkasz w centrum rzeszowa czy gdizes na jakiejs wisce kolo reszowa
...SyReNa MoDeL 105...
ODPOWIEDZ