Nalepki w syrenie

patenty, przeróbki, ulepszenia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Nalepki w syrenie

Post autor: motonita »

Witam

Co sadzicie o tego typu naklejkach?

http://www.allegro.pl/item810806047_nak ... _lada.html

albo np naklejka z symbolem cpnu?

Bo kąplet nalepek orginalnych juz mam.

(co do aukcji to w tle moja skoda, człowiek co to sprzedaje ma kąplet naklejek do syrenki, fajne tanio, i ceny ciut mozna ponegociowac)
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Naklejać każdy może, trocę lepiej lub trochę gorzej...

Post autor: AMPIR »

Witam,
były typowe fabryczne lub z PZU naklejki, tj. np. dość pokaźna w prawym, dolnym rogu nalepka informacyjno-instruktażowa jak należy zmieniać biegi w pojeździe w okresie docierania silnika pojazdu jak również nalepka informacyjna (roczna) o posiadaniu ubezpieczenia OC, jaką otrzymywało się po uregulowaniu obowiązkowej składki na rok nastepny. Czasami dostawało się również z fso zielony liść na szybę z tyłu i z przodu, własciwe podlepkę o której zwykło się złośliwie mawiać: "...z przodu liść, z tyłu liść a w środku głąb siedzi za kierownicą....". Do tego jeszcze dochodziła jeszcze obowiązkowa owalna PL-ka przy wyjazdach zagranicznych i to wszystko...
Do tego kompletu rzemiosło w zakresie obowiązującej w określonym okresie "mody" produkowało i dostarczało wiele mniej lub bardziej zbędnych i idiotycznych nalepek do aut z sławną dłonią z palcem wskazującym do umieszczania na tylnej szybie, określającej stosunek kierowcy tegoż auta do innych użytkowników, czy "dziury po przestrzelinach, etykiet z inicjałami itd...
Po prostu było to badziewie wszelkiej maści służącej li tylko do nabijania kasy kilku bardziej przedsiębiorczym cwaniaczkom. A ponieważ historia nie lubi pustki to i "historyczne" etykietki pojawiły się ponownie w sprzedaży....
Pozdrawiam
AMPiR
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

AMPIR pisze:również nalepka informacyjna (roczna) o posiadaniu ubezpieczenia OC, jaką otrzymywało się po uregulowaniu obowiązkowej składki na rok nastepny

Pamiętam te nalepki były troszkę większe od pudełka zapałek na każdy rok był inny kolor.
Awatar użytkownika
marcys
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 2005-06-15, 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Żywiec

Post autor: marcys »

ale toto z ubezpieczeniem pojawilo sie ale poczatkiem 90tych lat.
105L 80' "Helena"
104 66' "Zośka"
104 69' "Baśka" sprzedana
WSK'85 "Wieśka"
126p 78' "żótłek"
Niewiadów N126E'83 "zapiekanka"
Jeep Cherokee ' 91 "brudas"
Peugeot J5 Knaus '91
Bielski klub? nie polecam :(
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

90-94 o ile mnie wiedza nie myli.

a tak jak kolega ampir napisał, jest to trszeczke wiocha, no ale to tez jakas tam oznaka epoki....

ale nie krytykujmy roznych form zarobku.... kazdy kombinuje jak moze w tych czasach, ja wiem ze robiac te do syreny sie chlopak narobił i sa one idealnie zrobione na wzor orginaów, cena tez niejest porazajaca, wiec moge je polecic
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
ODPOWIEDZ