Syrena Sport

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
robert skubis
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 384
Rejestracja: 2008-04-30, 12:45
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Syrena Sport

Post autor: robert skubis »

ORMO
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

No pięknie pięknie można by 1 maja stawić się pod pałacem i przywitać naszą koleżankę.
Niestety są zdania na NIE bo odbiega od projektu. Można sie czepiać detali. Dla mnie jest i tak cudna, pan który włożył tyle serca, poświęcenia, czasu i pieniędzy jest wielki.
Fajnie jakby zawitała w Bielsku na rajdzie. :faja
Awatar użytkownika
jarko123
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 644
Rejestracja: 2011-12-14, 20:34
Lokalizacja: radom

Post autor: jarko123 »

jak by nie byla zrobiona to i tak sie beda czepiac..dlamnie bomba..fajnie by bylo zjawic sie wieksza ekipa w wawie na 1 maja
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4297
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

jarko123 pisze:jak by nie byla zrobiona to i tak sie beda czepiac..dlamnie bomba..fajnie by bylo zjawic sie wieksza ekipa w wawie na 1 maja
Dokladnie :ok3
motomania na luzie
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

Dla mnie bóstwo na 4 kołach... Napewno pewnymi rzeczami odbiega od SS z 60 roku ALE to jednak narazie pierwsza, jedyna replika, która JEST. Mam nadzieję, że nie ostatnia.
master pisze:Dla mnie jest i tak cudna, pan który włożył tyle serca, poświęcenia, czasu i pieniędzy jest wielki.
Fajnie jakby zawitała w Bielsku na rajdzie. :faja
DOKŁADNIE :D :piwo:
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

dokładnie chłopaki , szacun za to co zrobił że rzucił się z motyka na słońce i zdobył to słonice
bo który z nas byłby na tyle odważny , miałby na tyle samo zaparcia żeby z niczego stworzyć takie cudo i to do końca osiągnąć swój szczyt , wielki szacun a efekt jest pełen podziwu
Awatar użytkownika
jawos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 546
Rejestracja: 2008-12-29, 16:01
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Post autor: jawos »

dla mnie też rewelacja i niech ktoś coś powie że czegoś się nie da zrobić normalnie rewelka
PRLu wróć
junak M10
kopruszyna
MB W202
wołga M21
motorynka M2
dniepr MT16
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

I deklaracje stały się rzeczywistością a syrena sport znowu

Post autor: AMPIR »

...będzie autem w realu - "z krwi i kosci...". I chylić czoła przed Panem Mazurem, a nie czepiać się detali (co do których prawdziwości możnaby długo dyskutować...).
Po prostu, po latach deklaracji bez pokrycia - Jemu się to udało! A że sinik "nie oryginał", ...a że listwy nie tym miejscu..." - to wszystko pryszcz! Ważne jest tylko to, iż ikona i legenda polskiej powojennej znowu będzie pośród nas, a wirtualne prezentacje stały się realem.
Pozdrawiam
AMPiR
PS. A ponieważ jesteśmy narodem malkontentów i wiecznie niezadowolonych, to pomarudźmy jeszcze nad faktem, iz może do końca roku zobaczymyh jeszcze kolejne 2-3 egzemplarze, któe aktualnie znajdują się jeszcze w róznych formach realizacji...
zielarz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 85
Rejestracja: 2011-09-19, 01:24
Lokalizacja: RP

Post autor: zielarz »

Czy ta Syrena nie powstaje w wariackim tempie? Oryginał dłużej powstawał.
Nikt tu nikogo nie goni, wg mnie spokojniej, bez emocji a dokładniej i wtedy nie powstanie obiekt repliko podobny.
Phinek
-#Junior
-#Junior
Posty: 114
Rejestracja: 2011-01-18, 21:03
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Post autor: Phinek »

AMPIR pisze:ikona i legenda polskiej powojennej znowu będzie pośród nas
Raczej wóz wzorowany na ikonie - ale nie oszukujmy się temu pojazdowi jest daleko do repliki. Zaś wiele historyjek (jak np. cudem odnalezione zwieszenie) są bzdurami medialnymi i nic więcej.
MIMBRO
-#Junior
-#Junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-02-23, 17:24
Lokalizacja: Lubartów

MIMBRO

Post autor: MIMBRO »

Krytykują tylko cwaniaki które nigdy w życiu nic nie osiągnęły i zazdroszczą innym!!!!!!!!!,jesli chodzi o karoserie z laminatu to wiem coś o tym ile trzeba się natrudzić nad rzezbą takiej bryły.Z tego co wiem to pan mirek wykonał sam ten projekt,a w pojedynkę to naprawde kupę roboty jest,a przede wszystkim potrzeba do tego odpowiedniego budżetu,samozaparcia,i odpowiedniej wiedzy technicznej.Osobiście wybieram się na prezentację auta w Lublinie ,a w pózniejszym czasie do Warszawy.pozdrawiam
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Litości Koledzy! Czy my tylko tak uczciwe, po polsku,...

Post autor: AMPIR »

... po naszemu, potrafimy tylko marydzić, czepiać się i zrzędzić?!...
Że niby co? Że zbyt szybko, niezbyt dokłądnie, ze to syrena sport - to nie ikona?...
Po prostu, raz jeszcze wyłazi z nas nasza bezinteresowna zawiść. I tym bardziej przykre jest to, iż piszą to Ci, któzy mienią się "znawcami"tematu, więcej - są członkami klubów motoryzacyjnych staroci. Niech marudzący wskażą chociażby wiarygodne żródła i sposób dotarcia do rysunków, dokumentacji technicznej jaka powstała przy budowie oryginału, która byłąby tak na prawdę jedynym wiarygodnym źródłem wiedzy
Męczą, któregoś chemoroidy, to niech sobie włoży czopek..., ściśnie póldupki i wytrzyma z krytyką jeszcze ten miesiąc, aż będziemy mogli zobaczyć to auto w realu.
A póki co, to należy docenić ogrom pracy, znajomość tematu, profesjonalizm, skuteczność w doprowadzeniu projektu do finału, czy wcale niemałą kasiorę..., albowiem wielu już było "erotomanów-teoretów" budujących tę replikę w minionych latach.
Zaś to, iż jeden z twórców repliki był pod patronatem tego, czy innego - to tak na prawdę nie ma istotnego znaczenia.
I to by było na tyle...
zielarz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 85
Rejestracja: 2011-09-19, 01:24
Lokalizacja: RP

Re: Litości Koledzy! Czy my tylko tak uczciwe, po polsku,...

Post autor: zielarz »

AMPIR pisze:... Niech marudzący wskażą chociażby wiarygodne żródła i sposób dotarcia do rysunków, dokumentacji technicznej jaka powstała przy budowie oryginału, która byłąby tak na prawdę jedynym wiarygodnym źródłem wiedzy
----------------------------------
No i właśnie Ampir podsumował cały projekt Syreny Sport...

Powstał najzwyklejszy SAM uwzględniający talent i zmysł konstruktorski twórcy.
Natomiast pojazd ten nie ma nic wspólnego z Syreną Sport bo i nie może jak napisał wyżej Ampir, brak wiarygodnych źródeł, rysunków dokumentacji, więc radzę nie podniecać się i dać sobie czopek na wstrzymanie jak zasugerował przedmówca.
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

Jak dla mnie szacun dla budowniczego tego auta. Myśle, jak ktoś zbuduje lepszy, bliższy oryginalowi będzie mógł krytykować obecny, jedyny egzemplarz.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Phinek
-#Junior
-#Junior
Posty: 114
Rejestracja: 2011-01-18, 21:03
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Post autor: Phinek »

Słuchajcie.. ale jak to jest.. jeśli pisze powieść i
- zamykam ją w szufladzie - nikomu nic do tego.

- publikuję ją - muszę pogodzić się z tym, że będą różne oceny mojego dzieła

- przed publikacją ogłaszam, że jest to wierna rekonstrukcja wielkiego dzieła, która z por ręki wieszcza wyszła zaś zły król tak się ściekł, że kazał rękopis spalić - muszę być pewien, że jeśli historycy powiedzą, że sorry ale nie ten król i nie w tym ognisku... a znawcy literatury chrząknął, że wicie kolego, ale tamto miało stron 300, a twoja powiastka na 200 z czego 100 stron jest wklejonych z książki kucharskiej, to wówczas nie istotne będzie, że jako pierwszy do wydawnictwa poleciałem, ale to, że spierniczyłem robotę.
ODPOWIEDZ