syrena coupe

ODPOWIEDZ
przemek51p
Posty: 3
Rejestracja: 2012-02-02, 19:59
Lokalizacja: Namysłów/Brzeg

Post autor: przemek51p »

Chucky, niezły z ciebie artysta malarz, wielkie dzięki za zdjęcie okolic lamp, miałem nadzieje że to wycięte z jakiegoś innego samochodu i wspawane, a tu ręczna robótka to wyższa szkoła jazdy żeby ładnie wyszło, gratulacje i powodzenie w dalszych robotach i prośba o częste relacje bo to chyba najciekawszy projekt syreny jaki powstał.
Awatar użytkownika
Chucky
Posty: 24
Rejestracja: 2011-02-27, 18:56
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: Chucky »

popatrzcie na to cudo :) :shock:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Mam nadzieję, że to tylko fotomontaż, bo te lampy z tyłu są straszne... Choćby Ciquecento w sedanie...

Za to same końcówki lamp z Alfy, pokazywane wcześniej wyglądają nadwyraz spójnie.
...po prostu Zipa
przemek51p
Posty: 3
Rejestracja: 2012-02-02, 19:59
Lokalizacja: Namysłów/Brzeg

Post autor: przemek51p »

muszę cie zmartwić to nie fotomontaż stoi ten samochód aktualnie na allegro za 6 koła
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Ah, no! Ale to jest jakieś inne auto! Ja już się obawiałem, że Chucky tak zmaścił swoje, z tym, że nie przyuważyłem, że ta nie ma ciętego dachu.
...po prostu Zipa
homer
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 309
Rejestracja: 2005-12-25, 16:30
Lokalizacja: Łódź

Post autor: homer »

A jak w tym cudzie będzie się żarówki w reflektorach wymieniac? :devil3 Albo sam reflektor, jakby się stłukł? Jakieś dojście od strony nadkola, jak rozumiem?
W uszach świst, w oczach mgła, na liczniku dwajścia dwa!
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Też nad tym myślałem, ale bardziej zastanawia mnie regulacja wiązki światła :devil3 :devil3 :devil3
...po prostu Zipa
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

A mi np projekt tej Syreny bardzo się podoba. Tak właśnie powinna wyglądać nowa Syrena. Stary kształt nadwozia z lekkimi nowymi elementami.

Chucky, Te tylne lampy pierwsza klasa :ok3
Awatar użytkownika
Chucky
Posty: 24
Rejestracja: 2011-02-27, 18:56
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: Chucky »

niewiem o ktorej syrence mowicie , w mojej regulacja jest , tylko bardzo utrudniona , bo trzeba najpierw wyjac reflektor , podregulowac , zalozyc , sprawdzic , jezeli sie nie powiodlo czynnosc powtarzac az do zadowolajacego rezultatu :devil3

[ Dodano: 2012-02-11, 07:24 ]
i chciałbym jeszcze zaznaczyc ze syrenka którą wkleiłem kilka postow wcześniej nie jest moja, znalazłem ja na allegro , ktos ja wycenił na 6 tys zl . zdjecia sa za małe i nie widac na nich jak auto jest skaszanione, rama chyba od warburga zupełnie inny rozstaw osi, stoi bardzo wysoko niczym suv , lusterka od matiza i przednie reflektory a tylne od seicento , całosc wyglada bardzo kiepsko i to własnie uwarzam za zniszczony samochod :faja

[ Dodano: 2012-02-11, 07:27 ]
zapomniałem o siatce ogrodzeniowej w atrapie :smiech
mw
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 202
Rejestracja: 2009-11-04, 22:11
Lokalizacja: śląskie

Post autor: mw »

Marcin Hojan pisze:Dla mnie bomba, kiedyś też mi coś podobnego chodziło po głowie. Masz fotki z etapu przerabiania dachu?
Jedynie te lampy z tyłu... jest jeszcze czas, żeby je zmodyfikować albo zmienić na inne poziome - bo rozumiem, że miały dać optyczny efekt poszerzenia.
3mam kciuki za efekt końcowy!!! :piwo:
Tylne paseczki z fiata brawy byłyby super
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

marcin459 pisze:A mi np projekt tej Syreny bardzo się podoba. Tak właśnie powinna wyglądać nowa Syrena. Stary kształt nadwozia z lekkimi nowymi elementami.

Chucky, Te tylne lampy pierwsza klasa :ok3

o_O o_O o_O Hmmm... Wiesz co,... ja sądzę, że......... A z resztą, o gustach się nie dyskutuje i już.
...po prostu Zipa
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

zzr2320,

Pewnie Tobie podobają się takie projekty jak ten poniżej. To to coś czerwone w ogóle nie przypomina Syreny ni grama, To tak samo można postawić porsche obok Syreny i powiedzieć że to Syrena. Moim zdaniem nowoczesny projekt Syreny powinien podobnie wyglądać jak ten powyżej. W końcu to ma być Syrena a nie coś z plastiku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Chucky
Posty: 24
Rejestracja: 2011-02-27, 18:56
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: Chucky »

ale oprócz tego ze ma przypominać syrenę powinna być jeszcze ładna, a ta powyżej nie jest :majk
Awatar użytkownika
boorys83
-#Junior
-#Junior
Posty: 115
Rejestracja: 2011-10-07, 18:17
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: boorys83 »

pomysł i projekt i wykonanie rewelacja!!! trzymam kciuki za jak najszybsze ukończenie auta
zielarz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 85
Rejestracja: 2011-09-19, 01:24
Lokalizacja: RP

Re: ..

Post autor: zielarz »

Chucky pisze:
[ Dodano: 2011-02-27, 20:46 ]
czy ma ktos jakis namiar do chromowanych emblematow z napisem syrena?
poszukaj firmy AUDA Szczecin, robili ładne odlewy mosiężne, nie zadne wycinane z blachy (te z ALLE)
ODPOWIEDZ