Witam OBYWATELI :) - Tu się witamy! (nowi użytkownicy)

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
ODPOWIEDZ
kojak
Posty: 1
Rejestracja: 2012-03-29, 23:54
Lokalizacja: Gr.Gorshutz

Post autor: kojak »

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Jestem Maciej pochodzę z małej wioski na śląsku k Wodzisławia Śl. Moim głównym zainteresowaniem są militaria i poszukiwania, lecz auta naszej produkcji również mnie kręcą. Nie długo zacznę remont Syreny 104. Dlatego też zarejestrowałem się na forum by dowiedzieć się kilku nowych rzeczy.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Karamba
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 60
Rejestracja: 2012-09-30, 21:05
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: Karamba »

Witam,
Jestem Kamil mieszkam w Wyszkowie.
Moim zainteresowaniem są zabytki. Przeprowadzam renowację zegarów, radioodbiorników i mebli. Interesują mnie tez stare auta zwłaszcza krajowej produkcji. Zebrałem się w końcu i chcę zdobyć jakąś piękną syrenkę.
Pozdrawiam. :) :piwo:
desperos
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-07, 18:03
Lokalizacja: LBN

Post autor: desperos »

Witam wszystkich,mam na imię Damian i właśnie rozpoczynam poszukiwania swojej pierwszej Syrenki 105.Moje wcześniejsze doświadczenia z 2T kończą się na Trabancie 601 z 1976 roku który posiadałem 10 lat temu i do tej pory żałuję,że go sprzedałem :(
Pablo104
Posty: 16
Rejestracja: 2012-10-30, 11:32
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Pablo104 »

Witam wszystkich.
Mam na imię Paweł i mieszkam w Katowicach. Jestem posiadaczem Syreny 104 WSM, być może unikatowej. Interesuje się polską motoryzacją, oraz modelarstwem samochodowym.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Pablo104 pisze:Witam wszystkich.
Mam na imię Paweł i mieszkam w Katowicach. Jestem posiadaczem Syreny 104 WSM, być może unikatowej. Interesuje się polską motoryzacją, oraz modelarstwem samochodowym.
Pozdrawiam.
Czesc, Paweł dawaj fotki i relacje jak trafiłeś na nią w dziale "Pochwal się".

Wyślij nr ramy ,budy, silnika i rejestracyjny do użytkownika motonita. Będziemy wiedzieć czy na bank WSM. A pozatym dowiesz się moze czegoś ciekawego o swojej Syrce.
Aleksio23
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 41
Rejestracja: 2012-11-06, 21:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Aleksio23 »

Witam
Mam na imię Aleksander mam 23 lata i mieszkam na dolnym ślazku . Kiedy miałem 5 lat mój tata miał 2 syreny 105l i 104 niestety już dawno ich nie ma . W latach gimnazjum zgromadziłem trochę motorowerów coś okolo 20 sztuk które mam do dziś.
Nie ukrywam że mam poteżną słabosć do syrenek. Obecnie gromadze środki finansowe na zakup mojej wymarzonej syrenki
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum oraz administarajcę
Siemacie ludzie!
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

Witaj Aleksandrze ;)
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4293
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

:devil3
Śląsk rządzi :ok3
motomania na luzie
Endrju
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-09, 18:59
Lokalizacja: Nowy Targ

Post autor: Endrju »

Witam, mam na imię Andrzej, mam 24 lata, jestem z Nowego Targu.

Syreny póki co nie posiadam, szczerze mówiąc moje zainteresowanie dopiero się zaczyna. Pomogłem ostatnio koledze uporządkować garaż, i w trakcie tych porządków odnaleźliśmy kilka części do Syreny. Kolega zaczął opowiadać o starej Syrence taty, i tak jakoś od słowa do słowa narodził się w mojej głowie pomysł zakupu tego pojazdu (chociaż na razie jest to kwestia bliżej nieokreślonej przyszłości). Póki co, mam w planach pogłębić swoja wiedzę na temat Syreny.
QBS
-#Junior
-#Junior
Posty: 132
Rejestracja: 2013-01-14, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: QBS »

Dobry dzień.

Od niedawna polubiłem się z taką jedną "Erką" i jako, że wielokrotnie tu zaglądam również w celach dokształcania się, to postanowiłem w końcu się zarejestrować.

Pozdrawiam.
BIEDRONA
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 33
Rejestracja: 2013-01-21, 18:02
Lokalizacja: 3miato

Post autor: BIEDRONA »

Witam,
jestem z Gdanska. Posiadam Syrene 105, oraz 104. Od pewnego czasu przeglądam Wasze Forum i musze przyznac że naprawde jest tu ogrom wiedzy i porad dla posiadaczy i miłośników Syren. Zauważyłem też iz wiekszość Forumowiczów jest z południa kraju, na Pomorzu jakos słabo z frekfencją. A szkoda, bo chętnie spotkam sie z ludźmi pozytywnie zakręconymi na punkcie Syren.
Pozdrowienia dla wszystkich. Latem chętnie zaprosze na :piwo: do mojego garażu pod Gdańskiem.
:Wzrastająca z każdym rokiem liczba samochodów Syrena,...., wymaga przeprowadzenia fachowych zabiegów gwarantujących prawidłowe funkcjonowanie pojazdu"

mgr inż. Zdzisław Glinka
Warszawa, kwiecień 1976 r.
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

BIEDRONA, a duuuży masz ten garaż ? :D
Awatar użytkownika
tom2212
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2949
Rejestracja: 2011-02-13, 22:02
Lokalizacja: CB

Post autor: tom2212 »

BIEDRONA, Pochwal się swoimi autami :)
BIEDRONA
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 33
Rejestracja: 2013-01-21, 18:02
Lokalizacja: 3miato

Post autor: BIEDRONA »

Garaz na dwa auta, ale wkoło sporo miejsca na trawnikach i w ogrodzie :D
Zdjęcia postaram sie wkleic jeszcze dziś. Ale koledzy z CB (Bydgoszcz?), oraz Chełmna, no chyba że jakis zlocik nad morzem?
:Wzrastająca z każdym rokiem liczba samochodów Syrena,...., wymaga przeprowadzenia fachowych zabiegów gwarantujących prawidłowe funkcjonowanie pojazdu"

mgr inż. Zdzisław Glinka
Warszawa, kwiecień 1976 r.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Witamy, wrzuć fotki w "Pochwal się". Jestem szczególnie ciekawy tej 104. Który rok?
ODPOWIEDZ