plastikowe lusterka do 105L

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Inżynier Glinka
Posty: 24
Rejestracja: 2006-07-25, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

plastikowe lusterka do 105L

Post autor: Inżynier Glinka »

Witam,

Ktoś mnie dziś próbował przekonywać, że ostatnie produkowane Syreny miały plastikowe lusterka. Mają mocowanie na rant, są oddzielnie lewe i prawe. Trzeba przyznać, że są bardzo estetyczne - nie takie grube jak w maluchu - tylko smukłe i w jednym rogu lekko ścięte. Jak ktoś coś wie, to chętnie dowiem się szczegółów.

Pozdrawiam Wszystkich Zakręconych!!!
Znajdujący się w stanie nietrzeźwym Józef Bakaj ukradł w Żurawinie samochód Syrena. Świadek kradzieży, Zygmunt Garcarek, zawiadomił milicję. Za obywatelską postawę ob. Garcarek otrzymał podziękowanie prokuratury wojewódzkiej i nagrodę rzeczową.
sztyrlitz1
Posty: 19
Rejestracja: 2009-04-23, 11:36
Lokalizacja: Wrocław i okolice

Post autor: sztyrlitz1 »

wow,czy to zdjęcie to fotomontarz????z drugiego planu wynika, że akcja dzieje się w USA...te auta i typ zabudowy w naszym klimacie raczej nie występują...
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

Przejrzyj sobie profil Gieroy'a:). Ale w temacie- dosyć często widuje takie lusterka, paaaskudy straszne:) (subiektywna opinia) wiec może faktycznie ostatnie lata fabryka dawała, ale stawiałbym 82-83.
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
Tomek223T
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 405
Rejestracja: 2007-08-18, 11:56
Lokalizacja: Kuj-pom

Post autor: Tomek223T »

Może o takie lusterko chodzi? Syrena 105L 1982r. Fachowcem nie jestem, ale z moich obserwacji wynika, że modele z końcówki 82/83r. miały też plastikowe (albo przynajmniej czarne) znaczki FSM i 105L.
Obrazek[/img]
Poszukuję instrukcji obsługi, katalogów części, prospektów, folderów reklamowych i innej literatury oraz emblematów autobusów Jelcz, San, Autosan, Sanos, Ikarus
Awatar użytkownika
Angelo.
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 206
Rejestracja: 2006-05-14, 11:05
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: Angelo. »

ja mialem plastykowe lusterko z lewej tylko ale wywalilem na samym starcie bo moja z 78'
SYRENA - Bo stara miłość nie rdzewieje;)
Awatar użytkownika
marcys
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 2005-06-15, 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Żywiec

Post autor: marcys »

te w fotce Gieroya to zwykle nakrecane na rant byly w latach 80 tych do kupienia. nawet pamietam ze ojciec takie sobie sprawil.

a plasticzane znaczki lecialy juz od koncowki 80 go roku. tak jak lampy tylne bez ramek itp.
105L 80' "Helena"
104 66' "Zośka"
104 69' "Baśka" sprzedana
WSK'85 "Wieśka"
126p 78' "żótłek"
Niewiadów N126E'83 "zapiekanka"
Jeep Cherokee ' 91 "brudas"
Peugeot J5 Knaus '91
Bielski klub? nie polecam :(
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

ja tez miałem plastikowe lusterko z lewej, podobne do maluchowskiego zaczepiane na ramke drzwi
ODPOWIEDZ