Ile waży rama

(rama, zawieszenia, koła)
maciejowski
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 301
Rejestracja: 2008-10-05, 02:52
Lokalizacja: krk

Post autor: maciejowski »

pietrekder pisze:maciejowski a ten kolega nie ma jakichś zdjęć jak to wyglądało?
no właśnie nie bardzo. ale może w tym tygodniu uda mi się zrobić.
maciejowski, to jest normalne że przy cynkowaniu takich elementów zawsze znajdzie się jakiś sopel lub zaciek cynku.
ok, ale to jest trochę przesada na tej ramie. znajomi ślusarze często oddają do cynkowania różne konstrukcje i pierwszy raz aż takie jaja wyszły.
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

Byłbym bardzo wdzięczny, bo sam się nad tym zastanawiam, a też mam zamiar oddać do chrzanowa. Aczkolwiek zapytałem jeszcze jak z wierceniem otworów, jak z gwarancją że to się nie powygina w takiej gorącej kąpieli i... nie odpisali jeszcze :-/
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

Masakra. Szczęście w nieszczęściu że to tylko rama i w większości jej nie widać. Ale i tak pewnie zabolało.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

W sumie, hmm, z jednej strony, jest ocynkowana i rdza pewnie sie nie chwyci. No każdego z forum to przeżyje ;-) Z drugiej.. hmm, no jest trochę niedoróbek i tez sporo do poprawiania, aby zeszlifować to wszystko. Ja jednak zrezygnowałem z ocynku, głównie dlatego, że dawali gwarancji że jak sie powygina, to gościu powiedział "no to ma Pan problem" :-|
Karol Kot
Posty: 6
Rejestracja: 2014-12-27, 14:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Karol Kot »

Rzetelnym i tanim zakładem który między innymi zajmuje się cynkowaniem jest Victus. Swoja prace wykonują rzetelnie i tanio. Nigdy u nich nie korzystałem z cynkowania ale malowałem proszkowo u nich ramę od roweru i końcowy efekt był zajebi***, dlatego sadzę, że nie odstawią fuszerki z cynkowaniem.
http://victus.info.pl/cynkowanie/
ODPOWIEDZ