Remont czas zacząć

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

Remont czas zacząć

Post autor: kubazjan »

Mam pytanko do tych ktorzy juz odremontowali swoją Warszawine.Zaczynam pomalu dłubac juz swoje cztery koła i mam zamiar zaczac od zawieszenia tzn;powymieniac te wszystkie łożyska,przeguby.gumy, tuleje itp.Czy nie bedzie problemu z kupnem takich czesci bo wiem ze typowych czesci do Warszaw nie dostane.Tak sobie mysle ze pewnie cos tam bedzie pasowało od Żuka ale wole miec pewnosc i na darmo nie lapac stresa o_O Pewnie grzebaliscie swoje autka to wiecie co i jak.Moze najlepiej było by najpierw rozebrac te czesci i podjechac do sklapu a tam mi dobiora po numerach...tak kiedys robilem ale ze swoim starym Mietkiem :grinser Do tego wszystkiego napewno bede potzrebował dwa przednie błotniki (no chyba ze wyspawam swoje ale to bedzie gruba rzezba)Jakby kto miał za przyzwoita kwote to moze warto by było pomyslec nad zakupem :ok3 Za wszystkie podpowiedzi bede wdzięczny :faja
Awatar użytkownika
Maciekk
-#Junior
-#Junior
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-17, 09:45
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Post autor: Maciekk »

Pasują rzeczy od żuka. za około 200-250 zł można zakupić zestaw naprawczy przedniego zawieszenia.
Awatar użytkownika
arturromarr
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1633
Rejestracja: 2006-07-03, 14:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: arturromarr »

Żuczki, a konkretnie okres ich produkcji to wybawienie dla Warszawek, pasuje wszystko co choć trochę jest podobne, a nawet jak nie to da się przerobić i dopasować.
Upoluj jakiś stary sklep gdzie mają jeszcze części do tego auta i do dzieła.
Z hamulcami możesz zaszaleć i założyć od nowszej wersji z automatem samoregulującym:
http://nysavan.mojeforum.net/temat-vt64 ... sc&start=0
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: kubazjan »

Dzięki panowie :ok3 o to mi chodziło :piwo:
Awatar użytkownika
grobus
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 202
Rejestracja: 2008-02-27, 20:41
Lokalizacja: świdnica

Post autor: grobus »

Mam dobrze zaopatrzony sklep jak coś będziesz potrzebował to pisz lub dzwoń 795441617
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: kubazjan »

ok...jak cos to bedziemy w kontakcie :piwo: pozdrawiam.
A tak na marginesie to kiedyc czesto bywałem w Swidnicy...moja babcia tam mieszkała..a we Wrocku mam rodzine wiec w sumie to nie tak daleko :grinser

[ Dodano: 2010-07-31, 19:08 ]
Witam po dlugiej przerwie! :piwo: Dzisiaj przytargałem swoja Wawke i pomalu zaczałem ja rozbierac.. :F Jak ogarnałem to wszystko to sie za głowe zlapalem...bez piaskowania sie nie obejdzie niestety,zreszta moze to i dobrze.Jak jutro porobie fotki to wrzuce i bo moze wcale nie warto sie za nia brac :fire rdza jest wszechobecna.Jedyny dobry znak to to,ze podloga i podluznice nie sa dziurawe...Juz po pierwszych ogledzinach stwierdzilem ze bedzie mi potrzebna tylna klapa bo ta moja to jest masakra...wogole to bardzo duzo czesci i dupereli roznego typy sa pokryte rdza...martwi mnie to. T_T Wneki drzwi,nawet dach od spodu jest w rdzy...Potrzebowałbym tez przednie błotniki bo moje sa w dziurach,moze przedni zderzak bo tez nie jest najpiekniejszy...no i jakies tam ramki,listwy i inne takie ale to jak juz wrzuce foty to sami zobaczycie i poddacie ocenie.Ostatnio robione zdjecia były w zimie i mało było widac... :helm ...no ale moze nie bedzie az tak zle...moze ktos z Was miał gorszy stan...
Wczoraj w Stargardzie Szczecinskim widziałem taką Wawke ...czerwona bodajze bo tylko mi smiegnęła,chyba z przyczepą kempingową... :majk takie rzeczy tylko motywuja do remontu...pozdrawiam.
ODPOWIEDZ