chromowane usta w Bosto

(karoseria, blachy, lakierowanie)
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Rodriguez- czy jest szansa, że pochwalisz się swoją syrenką? Ewentualnie, czy można liczyć na zdjęcia na maila? Do tej pory miałem styczność raczej z strasznie dojechanymi egzemplarzami, często mocno przerobionymi, dlatego jeśli istnieje możliwość chętnie zobaczyłbym ( pewnie nie tylko ja) Twoją bostonkę.
Pozdrawiam
syrena to nie samochód.
rodriguez
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 41
Rejestracja: 2006-05-24, 19:24
Lokalizacja: Wawa

Post autor: rodriguez »

Mateusz pisze:Rodriguez- czy jest szansa, że pochwalisz się swoją syrenką? Ewentualnie, czy można liczyć na zdjęcia na maila? Do tej pory miałem styczność raczej z strasznie dojechanymi egzemplarzami, często mocno przerobionymi, dlatego jeśli istnieje możliwość chętnie zobaczyłbym ( pewnie nie tylko ja) Twoją bostonkę.
Pozdrawiam
Jeśli mogę prosić, to przenieśmy rozmowę na priv.
Awatar użytkownika
marcys
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 2005-06-15, 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Żywiec

Post autor: marcys »

rodriguez pisze:Kolega ma skonność do konfabulacji, czy wysila się na dowcip
taa dowcip, konfabulacja ktos sie tu sili na "untelygenta" z monopolem na wszechwiedze nt. Bosto. Byl tez tu jeden taki co wpieral ze Lka miala od poczatku doniczki w kolach i czarne usta. na szczescie po dobranocce byl dziennik.

rodriguez pisze:Jeśli mogę prosić, to przenieśmy rozmowę na priv.


czemu, zaczyba sie robic ciekawie - ja tez chetnie, zresztą nie sądze ze tylko ja :grinser
105L 80' "Helena"
104 66' "Zośka"
104 69' "Baśka" sprzedana
WSK'85 "Wieśka"
126p 78' "żótłek"
Niewiadów N126E'83 "zapiekanka"
Jeep Cherokee ' 91 "brudas"
Peugeot J5 Knaus '91
Bielski klub? nie polecam :(
Awatar użytkownika
arturromarr
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1633
Rejestracja: 2006-07-03, 14:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: arturromarr »

Zapowiadało się pięknie rzeczowo a wyszło jak zwykle: "słowo przeciw słowu" i szyderstwa.
Mi się wydaje , że generalnie model jako taki był z czarnymi ustami i taki jest oryginał ,jednak nie oznacza to że z fabryki zwłaszcza w okresie przejściowy nie wychodziły mieszańce bo w FSO była partyzantka i montowali często co mieli pod ręką.
Podejrzewam, że jak brakowało czarnych do L-ki to mogli brać chromy ze starych niepotrzebnych już zapasów.

PS:
Zacytowane autko jest naprawdę śliczne i zasługuje na otrzymaną nagrodę, ale chyba nie jest ona wyznacznikiem jego oryginalności, bo jury nie składało się chyba z rzeczoznawców a nagroda nie była pod tytułem "najoryginalniejsza Syrena"
radekk
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 775
Rejestracja: 2005-01-21, 23:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: radekk »

Drogi rodriguezie
miało być merytorycznie, ale swoimi wypowiedziami wskazujesz inne sposoby rozmowy.
Wymagając od innych odpowiedniego poziomu zacznij sam go stosować.
Być może masz przygotowanie merytoryczne - bo jak wspomniałeś na parkingu oglądałeś Syrenę, ale nieznaczy to, że Twoje wiadomości są kompletne czy wiarygodne.
Nie po to jest forum, przynajmniej tak wydaje się większości, by udowadniać czyja racja jest ważniejsza "mojsza czy twojsza", ale by nieusustematyzowane sprawy wspólnie rozwiązaywać. Spróbuj się dostosować do tego.
Zmierził Cię znaczek 105B na pace?
Przecież kupiłeś już

No i czemu nie powiesz głośno, że też szukasz do Syreny Bosto listew
tylko próbujesz wykręcić się poezją
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

lejdis
boston nie taki cud jak malina listwy da się zrobić gorzej z regulacja konta lampy
i ta paka nie jest równa z progiem.Widywałem i szabrowałem rożne bostony ale z reguły były bez zaczepu koła na dachu i listew progowych.Znaczki występowały po obu stronach.
U mnie na osiedlu jako dziecko byl boston co miał z boku paki 2 okna po stronie.
Czy to tez oryginał :> osobiście nie mogę dodłubać psedo bosto prototypu 101.
Mam taka wizje po tym jak widziałem i dawałem zdjecia bosto kurołapy z któregoś numeru Motoru.
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
ODPOWIEDZ