Chwila słabości... oraz brak czasu

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Chwila słabości... oraz brak czasu

Post autor: Danek__105 »

Witam ile to auto może być warte nie mówiąc o wartości sentymentalnej :/
Model WSM rok 1972 jestem drugim właścicielem od 7lat
Zapasowe części ok 3ton np:
12pomp wody, 6aparatów zapłonowych, dwa silniki, 12kompletów oryginalnych kół z ładnymi oponami na powietrzu :) mase nowych częsci których nie będę wypisywał z używanych 3syreny w częściach, poł auta złożę z nowych części.

Obrazek
Obrazek

Reszta zdjęć w podpisie, jej stan jest taki jak widać rdzy się nie znajdzie :D
Na auto nie mam czasu, stoji miesiącami przepalana raz na tydzień/dwa w rok zrobiła może 50KM :/
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

Dziś rano zadałem sobie takie samo pytanie... Czy nie sprzedać mojej Syreny, bo nie mam na nią czasu.
Ale wiem, że na pewno bym żałował. Może trafić w złe ręce i skończy w hucie? Dlatego postanowiłem niech jeszcze stoi. Też jest przepalana i od czasu do czasu wyjeżdża na ulice.
Zastanów się czy warto się jej pozbywać?
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

syrenka

Post autor: kapti2 »

witam widze ze kolegow jakas grypa łapie czy mały kryzys i najlepiej pozbyc sie syreny ale to nietakie proste bo sie tak łatwo nieda sentyment Ja rowniez wystawiłem 103 tylko ze moja zgnita jak mialo dojsc do transakcji to sie wycofałem bo gdzie ja takie cos kupie i bede Ją robił jak skoncze 104 wiec niepolecam takich dziwnych ruchow i wide ze wasze auta sa na chodzie to tymbardziej szkoda i jak cały czas powtarzam to własciciele syren maja przechlapane poniewaz majac warszawe to mozna zarobic na jej urzymanie wozac sluby a syrena mozna dawac radosc ale to jest bezcenne pozdrawiam.
Jak co to erke moge przygarnac do kolekcji ale wrazie ostatecznosci bo jeszcze tego modelu niemam a widze ze niczego sobie
Awatar użytkownika
krzemien323
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 431
Rejestracja: 2009-01-27, 20:51
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: krzemien323 »

Tyle pracy! Tak fajnie zrobiona Syrena i zastanawiasz się nad sprzedażą? Remont, przeróbki, koła, zawieszenie wszystko zajeb****e pasuje. Ja chętnie zaopiekowałbym się tak zrobioną Syreną, ale najprawdopodobniej mnie na nią nie stać. Jeśli naprawdę masz zamiar ją sprzedać to nie masz co się martwić, że kupi ją jakiś czubek, który ją rozwali i odda na złom - nie te czasy, nie ta kasa. Pozdrawiam.
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

danek ja podjade do CIEBIE i wybije ci sprzedaz tego twojego cacka
[szkoda ze to dopiero dzis [niedziela ] czytam bo juz bym był u ciebie [
a tak na powaznie twój sprzęt twoja zmartwiona dusza ]
ale szkoda aby sie tego pozbyc
chociaz sam mam takie chwile roztania sie ze swoją 1 z 2 adelajd
[obydwie w sumie od kwietnia zrobiły po jakies 250 km i stoją [brak czasu na przejazdzki ]
ale jak pomyśle ile pracy ile czasu w nie wpakowałem to mi przechodzi rozstanie z nimi
r-20 podczas remontu zimową pora pradu mnie kosztowała 1800 zł
[grzanie garażu z plandeki ,spawanie ,oswietlenie ] i jak tu pozbyc sie takiego drogocennego auta
DANEK NA DNIACH JESTEM U CIEBIE MOZE Z CZESCAMI SIE DOGADAMY
LADA DZIEN Z WARSZEWA PRZYWOZE JAKĄŚ ADELE [SAM NIE WIEM JAK TO WYGLĄDA ] [sory to nie krzyk]






i dalej to samo PO CO MI TO
kombi
Awatar użytkownika
Arczi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 409
Rejestracja: 2007-01-22, 14:00
Lokalizacja: Jadwisin/k Warszawy

Re: Chwila słabości... oraz brak czasu

Post autor: Arczi »

Danek__105 pisze: Zapasowe części ok 3ton np:
12pomp wody, 6aparatów zapłonowych, dwa silniki, 12kompletów oryginalnych kół z ładnymi oponami na powietrzu :) mase nowych częsci których nie będę wypisywał z używanych 3syreny w częściach, poł auta złożę z nowych części.
zazdroszczę,Ja nie mam w ogóle części zamiennych :)

a syrene mam 3 lata.
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

No jesli nie masz czasu, ja to rozumiem. Ja mam czas, dam Ci 1500zł i pasuje. Mam stosunkowo blisko, mog ę w sobote pojechac po odbiór. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ