Kupno Syrena 102 prośba o pomoc.

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

Awatar użytkownika
korabol
-#Junior
-#Junior
Posty: 191
Rejestracja: 2009-07-15, 16:44
Lokalizacja: LTM / UK

Kupno Syrena 102 prośba o pomoc.

Post autor: korabol »

Witam . Zwracam się z prośbą o pomoc, mam do kupienia Syrenę 102 od straszego Pana narazie nie mam zdjęć jeszcze. Chodzi mi o pomoc w określeniu ceny auto podobno jest kompletne i oryginalne lekko rozebrane do remontu(szczegóły na weekend narazie tylko rozmowa tel.) Dziadek zachorował i nie ma sił na składanie i remont. Może pomożecie mi w określeniu ceny za takie auto tak mniej więcej, oczywiście w przypadku gdy jest to auto kompletne , ma podłoge w bagażniku do zrobienia reszta trzyma sie podobno przyzwoicie auto stoi w garażu nie pod chmurką.
Dzięki za wszelką pomoc.
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

Pytanie świetnie pasuje do działu technika. Jesteś nowy wiec można wybaczyć... Do kupienia jest za tyle ile ktoś może dać. Nikt Ci tego nie wyceni, bez zdjęć to już w ogóle. Zaraz się pojawi tysiąc pińcet postów nic nie wnoszących do tematu.


Sorry, ale ja takich postów nie kumam.
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
korabol
-#Junior
-#Junior
Posty: 191
Rejestracja: 2009-07-15, 16:44
Lokalizacja: LTM / UK

Post autor: korabol »

W sumie to masz rację, ogólnie bardziej jestem zorientowany w Warszawach a Syrena trafiła się i poprostu nie mam pojęcia narazie czy ten model to coś w miarę szczególnego i żadkiego. Ale i tak dzięki za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2039
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

korabol pisze:nie mam pojęcia narazie czy ten model to coś w miarę szczególnego i żadkiego
To jest właśnie coś takiego...
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

jeśli chodzi o cene to musisz porozmawiać z wałaścicielem ile chce wiadomo że każdy kupujący chce kupić jak najtaniej a sprzedający jak najdrożej... a jeśli chodzi o sama syrenke 102 to musisz się z tym liczyć że częsci do tego modelu są rzadkością a jak już są to w kosmicznych cenach...
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
korabol
-#Junior
-#Junior
Posty: 191
Rejestracja: 2009-07-15, 16:44
Lokalizacja: LTM / UK

Post autor: korabol »

Właśnie wróciłem z oględzin auta i niestety jak często bywa w takich przypadkach wszystko odbiega od rozmowy telefonicznej :) .
Załączam kilka zdjęć niby wszystko czego nie ma na zdjęciu przy aucie jest schowane na strychu :). Papiery na nią też są. Jeżeli by ktoś był chętny to mogę dać namiary -lokalizacja dawne woj. Zamojskie obecnie Lubelskie.
O cenie nie dyskutowałem bo mam już zajęcie przy Warszawie ale myślę że poszła by za nieduże pieniądze jeżeli ktoś by się podjął tego projektu.
Z tego co właściciel mówi że grill i inne rzeczy typu listwy, drzwi, maski, silnik i reszta wszystko jest. A jak jest naprawdę to nie wiem bo nie widziałem.

Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
syreniarz
-#Junior
-#Junior
Posty: 132
Rejestracja: 2009-04-15, 22:03
Lokalizacja: Dąbrowy

Post autor: syreniarz »

Tego garażu to za bardzo nie widać. Ja bym się w to nie bawił.
Proszę często i gęsto wchodzić w mój temat :D http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic. ... c&start=30
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

wstepnie klepie, takze mnie nie podkupywac.
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

ostro :)
No to dzidek troche przykoloryzowal W 77 moze ona jeszcze jakos wygladala;)
Awatar użytkownika
ToMuŚ
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 475
Rejestracja: 2009-04-14, 19:02
Lokalizacja: Zamość/Rzeszów

Post autor: ToMuŚ »

korabol pisze:Jeżeli by ktoś był chętny to mogę dać namiary -lokalizacja dawne woj. Zamojskie obecnie Lubelskie.
ja bym to chętnie obejrzał, a że jestem z okolicy to mógłbyś rzucić adresem.
P.S. Pozdrawiam kolegę z powiatu :D
syreniarz1992 pisze:wstepnie klepie, takze mnie nie podkupywac.
respektuje to całkowicie, ja chcę tylko popatrzeć :D
...coś trzeba w życiu robić...
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

klepie jako 2 jak by co
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kupno Syrent 102 prośba o pomoc.

Post autor: AMPIR »

Witam,
ktoś kiedyś, gdzieś powiedział, że wiara czyni cuda i góry przenosi. Być może nie neguję, ale w tym przypadku - z tego co jest widoczne na fotkach - niezbędne byłoby zgromadzenie w jednym miejscu: Dawida Coperfilda, fakira i niepoprawnego optymisty, aby z tej kupki złomu odbudować 102-kę w stanoie jak fabryczny oryginał...
Życzę powodzenia Tym wszystkim "rezerwującym", i Tym "co na pewno odbudują" ten egzemplarz...
Może jestem nieco już starszym człekiem realistą, może zbyt dobrze znam trudności i realia związane z odbudową "takiego egzemplarza", ale ja - mimo jakiegoś tam, nabytego przez lata doświadczenia - o d p u ś c i ł b y m s o b i e z a k u p t e g o " c u d a ".
Ale to moje prywatne zdanie.
I oczywiście życzę powodzenia Temu, który "to-to" jednak drogą kupna nabędzie...
Pozdrawiam
AMPiR
Awatar użytkownika
korabol
-#Junior
-#Junior
Posty: 191
Rejestracja: 2009-07-15, 16:44
Lokalizacja: LTM / UK

Post autor: korabol »

Już znalazła nowego właściciela :).
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kupno Syrena 102 o pomoc.

Post autor: AMPIR »

Witam,
dzisiejszego poranka potrzebny był mi element poprawiający mi humor i stało się to właśnie po przeczytaniu wiadomości powyżej. Dziękuję Nabywcy i życzę powodzenia, choć tak naprawdę uważam - iż bez względu na wysokość wynegocjowanej sumy - prawdziwym szczęściarzem jest.... S p r z e d a j ą c y, któremu udało się zbyć i pozbyć się wraku z podwórka!
Pozdrawiam
AMPiR
PS. Mimo wszystko jednak życzę Młodym Kolegom, aby na drodze swoich poszukiwań znajdowali syrenki w zdecydowanie lepszym stanie, aby ich odbudowa nie była tylko drogą przez mękę a przede wszystkim przyjemnością i przygodą!
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

a za ile to to poszło?
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Zablokowany