FAŁSZYWE OSKARŻENIA !!!

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Zablokowany
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

FAŁSZYWE OSKARŻENIA !!!

Post autor: Marcin Hojan »

Oświadczam wszem i wobec, że dostałem od Wojta ostrzeżenie. Tylko za co??

Nigdy nie napisałem tekstu, za który dostałem to ostrzeżenie.
Zacytowałem w swoim poście tekst napisany przez "gościa" i czy za cytaty daje się ostrzeżenia???
Domagam sie przeprosin - a jeśli nie - proszę o skreślenie z listy uczestników forum, bo nie zamierzam być na forum, którym dostaje się ostrzeżenia za coś, czego się nie napisało!!

Delikatnie mówiąc jestem oburzony tym, jak sie traktuje forumowiczów!! To po prostu skandal.

Wojt! Najpierw zastanów sie co robisz a potem rób!!! Nie jestem dzieckiem, jak spora część piszących głupoty dla nabicia postów.

Dla ułatwienia - mój rzekomy tekst znajduje się w tym temacie: sprzedam syrene 103.
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
PiotrB
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 51
Rejestracja: 2007-11-30, 22:00
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: PiotrB »

Poprę Marcina ,mnie równiez oburzyły teksty wypisywane przez Deee.Podobnie jak Marcin Hojan uważam,że nie jest to forum dla sfrustrowanych ludzi.Byłem pewien,że ostrzeżenie za chamskie odzywki dostanie Deee, a tu masz o_O Był na forum taki magister jeden co był najmadrzejszy-strach było cokolwiek napisać.Przeszedł do archiwum.Panowie moderatorzy-za co Marcin Hojan dostał ostrzeżenie?Z mojej strony dla Marcina :piwo:
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

świetnie za nie długo to tu zostaną moderatorzy i administratorzy :/ juz jest cisza i zaczyna wiatr hulać na niegdyś największym i najlepszym forum... I ja również się podpiszę pod Marcinem Hojanem bo uważam że zamiast karać ludzi którzy tu siedzą już konkretny kawałek czasu, mają jakąs wiedzę i widać ich na forum to powinniście bardziej dbać o kasowanie spamerskich, prowokujących czy obraźliwych tematów czy postów.
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

PiotrB pisze:Poprę Marcina ,mnie równiez oburzyły teksty wypisywane przez Deee.Podobnie jak Marcin Hojan uważam,że nie jest to forum dla sfrustrowanych ludzi.Byłem pewien,że ostrzeżenie za chamskie odzywki dostanie Deee, a tu masz o_O Był na forum taki magister jeden co był najmadrzejszy-strach było cokolwiek napisać.Przeszedł do archiwum.Panowie moderatorzy-za co Marcin Hojan dostał ostrzeżenie?Z mojej strony dla Marcina :piwo:
przypuszczam, że z Deee to też była umiejętna podszywka .
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

juz wiem oco chodzi, cos sie Wojtowi pomylilo, moge zmienic tresc ale ostrzezenia usunac nie moge, trzeba poczekac na arturo
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

Dziękuję Panowie za poparcie i zrozumienie mojego gniewu.
Dziękuję za skasowanie (na razie treści) ostrzeżenia.

Nadal oczekuję na przeprosiny od Wojta.

Pozdrawiam
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Teraz już nie jestem w stanie nic sprawdzić, bo temat został dosyć poważnie "okrojony". Ostrzeżenie nadałem sprawdzając nr IP komputera. Prawdopodobnie się po prostu pomyliłem, co potwierdza atom, bo napisał mi, że sprawdził IP i te chamskie odzywki nie były z Twojego komputera. W związku z tym przepaszam.
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

fakt niepotrzebnie go od razu przemodelowalem, ale zaczalem sprzatac i potem dopiero sie ocknalem ze przydalaby sie dokumentacja ;(
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

Wojt pisze: Ostrzeżenie nadałem sprawdzając nr IP komputera. Prawdopodobnie się po prostu pomyliłem, co potwierdza atom, bo napisał mi, że sprawdził IP i te chamskie odzywki nie były z Twojego komputera.
OK

Wojt pisze:W związku z tym przepaszam.
Dziękuję i pozdrawiam
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

a ja koncze skoroo sprawa wyjasniona ;-)
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Zablokowany