Jaki kupil/kupilabys nowy samochod?:)

Informacje techniczne innych pojazdów.

Jaki kupil/kupilabysbys nowy samochod?:)

Opla Corse 1.4
9
45%
Citroena C1
1
5%
Nissana Micre
2
10%
Fiata Pande
1
5%
Dacie Logan
1
5%
Chevroleta Sparka
2
10%
Suzuki Swifta 1.3
4
20%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

proponuje nowego hindustana ambasadora :P
CyklonB

Post autor: CyklonB »

papieju pisze:tylko ze transit to furgonetka, po co mi furgonetka jak nas jest dwoje? normalne ze mowimy o osobowych. a transity nowe gnija po roku-dwoch, wiec tez zadna rewela
nowe może tak, słyszałem coś o tym ale przedostatni model jest ekstra, pozatym nie pytaj "po co mi furgonetka" bo dopóki nie masz, wydaje ci się niepotrzebna ale jak już sobie kupisz pierwsze takie auto to nie będziesz widział życia bez niego :)
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

eee,gdzie ja bym to trzymal?do blaszaka nie wlizie... poza tym przyznam, ze w zyciu bym nie wpadl na pomysl kupna dostawczaka nie majac dzialalnosci gospodarczej wymagajacej wozenia towaru/osob..., albo hobby w postani - ja wiem, nurkowania? gzdie trzeba sprzet wozic a wypady przewaznie robi sie w 5-7 osob?
berdys
Posty: 8
Rejestracja: 2005-09-22, 18:13
Lokalizacja: Katowice/Nowy Sacz/Grybow

Post autor: berdys »

hm ja bym kupil Chevroleta Rezzo ( dawniej Daewoo Tacuma ) Przyzwoite duze i niezle wyposazone autko w cenie 60 tys. wersja Max za 73 ;) Porownojac do cen Forda Galaxy to duza roznica, niestety na Galaxy mnie nie stac a na Rezzo owszem ;)

PS oczywiscie w ankiecie nie ma tego autka - to taki OT ;)
Kupie Syrenke 105 L - Katowice: berdys@gazeta.pl
CyklonB

Post autor: CyklonB »

papieju pisze:eee,gdzie ja bym to trzymal?do blaszaka nie wlizie... poza tym przyznam, ze w zyciu bym nie wpadl na pomysl kupna dostawczaka nie majac dzialalnosci gospodarczej wymagajacej wozenia towaru/osob..., albo hobby w postani - ja wiem, nurkowania? gzdie trzeba sprzet wozic a wypady przewaznie robi sie w 5-7 osob?

czy musisz koniecznie każdą fure trzymać w garażu? na dworze niech stoi dlaczego nie? przecież nie jest z cukru! mało kto trzyma samochód w garażu. a co do samego dostawczaka to naprawdę jest dobry pomysł bo zawsze się przyda do czegoś a przy takim zużyciu paliwa jakie mają nowoczesne dostawczaki (8-9l ! !) naprawdę sie opłaca!
Mariusz

Post autor: Mariusz »

Jak by były jeszcze robione to kupiłbym Poloneza z gazem, najlepiej kombi. A z listy to Panda ale koniecznie 1,3
CyklonB

Post autor: CyklonB »

panda to kicha, pudełko po zapałkach na kółeczkach
Awatar użytkownika
MARKHEIM
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2005-11-18, 18:58
Lokalizacja: Milówka

Post autor: MARKHEIM »

Ja osobiście kupiłbym Chryslera 300C Touring, z automatem i silnikiem 6,1. Zawsze kochałem duże samochody, a auta typu Micra, Aveo, Matiz, Seicento itd to nie samochody tylko rowery na czterech kółkach. Ani osiągów, ani komfortu ani też odgłosu.
Warszawa nie chce palić,
Warszawa nie chce ruszyć,
Przy niej nerwy można stracić,
I pieniądze łatwo zgubić.
:) :) :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

i jezdzilbys nim w niedziele do koscila :? bo spali tyle co matiz na 200 km ;) ..no chybaze zarabiasz miliony :D
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

LuAZa wanne wygodne do parkowania w mieśćie (kierownica po środku :lol: ) i w rzeciwieństwie do syreny (i wiekszośći samochodów ) pływa
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

sereniarz(atom1) pisze:i jezdzilbys nim w niedziele do koscila bo spali tyle co matiz na 200 km ..no chybaze zarabiasz miliony
A gdzie tam :wink: Nie mógł by nim nawet w niedziele wyjechać .... ruscy lubią takie fury :twisted: :wink:

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

W czoraj bylem w warszawie.Kurde jakie tam autka jezdza umnie na prowincji :D :D to nawet takich nie widzialem hehehe.Taki chrysler to spoko furka.Widzialem tez najnowszego maybacha jaki to wieloryb 8) :) .Ja tez lubie duze autka chociqarz ten nowe nawet z gornej polki to tez plastiki :? :mrgreen:
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Z plastików kupiłbym Lincolna Navigatora lub Opla Vectre GTS, a z takich nie plastików ale do codziennej jazdy Forda Granade (koniecznie) Caravan 8) z silnikiem 2.3 i akurat to auto wyjątkowo może być na automacie czyli automatycznej skrzyni biegów. również fajny jest Mercedesa 123 ale tylko na benzyniaku :P

Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

papieju pisze:poza tym przyznam, ze w zyciu bym nie wpadl na pomysl kupna dostawczaka nie majac dzialalnosci gospodarczej wymagajacej wozenia towaru/osob..., albo hobby w postani - ja wiem, nurkowania? gzdie trzeba sprzet wozic a wypady przewaznie robi sie w 5-7 osob?

hmm dostawczak fajna rzecz po zakupie materaca zmienia się w ruchoma wolną chate 8)
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

A ja bym nie kupil nowego auta :P Za szybko tracą na wartości, a za te same pieniądze, można mieć dużo lepsze auto, tyle, że np. 2 letnie :)

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
ODPOWIEDZ