Jaki kupil/kupilabys nowy samochod?:)

Informacje techniczne innych pojazdów.

Jaki kupil/kupilabysbys nowy samochod?:)

Opla Corse 1.4
9
45%
Citroena C1
1
5%
Nissana Micre
2
10%
Fiata Pande
1
5%
Dacie Logan
1
5%
Chevroleta Sparka
2
10%
Suzuki Swifta 1.3
4
20%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Jaki kupil/kupilabys nowy samochod?:)

Post autor: KIEROWCA »

To samo co w tytule :D Co jeszcze oprocz Syrenki nadaje sie do jezdzenia :?: :D
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
bubski
-#Junior
-#Junior
Posty: 106
Rejestracja: 2005-06-30, 18:27
Lokalizacja: Michigan

Post autor: bubski »

Ja sie wstrzymuje od glosu bo nie mam zielonego pojecia jak te auta wygladaja. Zgaduje ze to jakies male auta miejskie takie jak Ford Focus.

Bedziecie sie pewnie ze mnie nabijac. :oops:

Nowe dla mnie to tylko Subaru WRX albo Lancer Evo VII

mam dosc przedniego napedu, no chyba ze przyjdzie kontener z Syrenka :roll:
urszula

Post autor: urszula »

to są auta, jeszcze mniejsze niż focus
I uważam, że wszystkie średnie.
Jak nie Syrena to tylko TOYOTA! i nie corsa (bo też mała), ale przynajmniej corolla.
Tym się po prostu lepiej jeździ. Z jeżdżenia małym autem wyleczyłam się już lata temu. Szkoda kasy - w większym autku komfort jazdy dużo lepszy a w eksploatacji koszty niewiele większe.
I zaznaczam, że nie jestem sprzedawcą toyot.
Jako baba, co nie wszystko przy aucie sama zrobi cenię sobie to, że ZAWSZE wsiadam, przekręcam kluczyk w stacyjce i jadę - jak jeździłam maluchem, to tak nie było :-)
Awatar użytkownika
Franki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 798
Rejestracja: 2005-01-21, 22:08
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Franki »

Corsa mnie niczym nie ujmuje, Cytrynka... też nie drżę na jego widok, Micra, ta nowa jest śmieszna, wolałbym wersję drugą, na kursie jeździłęm jeszcze starszą, choć to była prawie nówka, ale przyjemny samochodzik, Fiat to fiat, ani ładne ani przełomowe technologicznie, no może poza tym dieslem, bo ponoć zadziwiająco mało splają... Dacia Logan - nawet nie pamiętam jak to wygląda, a ten Chevrolet to nie jest przypadkiem byłe dajewo? Swift... jak na początku...
Generalnie to chyba nie ma tutaj takiego samochodu. Poza tym nowego bym raczej nie kupował, z doświadczenia ciotki która fabię kupiła, wiem że utrzymanie nowego samochodu przy zachowaniu gwarancji, to jest niezły koszt, fakt że serwis dba o wszelkie bierzące wymiany, ale trzeba za to słono wpłacić. Przypuszczam, że również jak przedmówczyni, nie byłbym za małym samochodem, a jeśli już bym miał na prawdę leciecić po kosztach, to bym znalazł malucha za grosze i do zajeżdżenia.
Natomiast przy okazji małego zlotu, który ostatnio zorganizowaliśmy w Cze-wie z kolegą, miałem okazję przewieźć się warszawką i słów mi brak, ponieważ do tego komfortu nowoczesne samchody mają taką przepaść jaka dzieli je wiekowo. Po prostu "tanie" samochody sprzedawane w salonach nie dorastają wawce komfortem do felg :P Aż żałuję że mnie nie stać na wawkę... ma się rozumieć obok Syreny :D
bende-niebende-bende-bende-niebende-bende
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

niwego nie, ale na allegro przegladalem jaguraki i fajnego kociaka mozna nabyc za 35 tys - ze wszystkim oprocz gps-u (bo wtedy nie bylo), rocznik nawet polowa lat 90-tych. pomija kwestie spalania 4.5 litrowego motoru, ale takie auto kupuje sie nie w celu oszczedzania wachy :)
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

osobiscie jestem maniakiem ktory twierdzi ze tylko syrena moze jezdzic,ale Dacia Logan mi sie podoba :!:

tzn nie fascynuje mnie ale ma ciekawa,prymitywna stylistyke
Awatar użytkownika
Szamson
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 234
Rejestracja: 2005-04-12, 12:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Szamson »

słaby wygor z tego wszystkiego chyba corsa. ale wybor na prawde słaby
["...Należy zbudować popularny, oszczędzający czas środek przewozu, przy wykonywaniu czynności służbowych i wypoczynku, przeznaczony dla racjonalizatorów, przodowników pracy, aktywistów, naukowców, przodujących przedstawicieli inteligencji..."]
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

A ja nie kupił bym nowego samochodu bo za szybko tracą na wartości, ale jeżeli miałbym wybierać między tymi siedmioma modelami to wybrałbym corse :)

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
CyklonB

Post autor: CyklonB »

też wygrałbym corse bo najdroższa chyba więc może mógłbym sprzedać i kupić coś sensownego :twisted:
CyklonB

Post autor: CyklonB »

miało być wybrałbym sorry za błąd
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

Ja nigdy nie kupiłbym nowego samochodu....bo za te same pieniądze można kupić coś większego, lepiej wyposarzonego i wogóle lepszego, ale kilkuletniego. Z awaryjnaścią jest ok, bo praktycznie nie istnieje i ejst ok :) I tylko coś dużego i zarazem ekonomicznego - z dużym bagażnikiem - tegoroczne wyjazdy dużo mnei nauczyłu. I jak na razei wszystkie te warunki spełnia moja ascona, wiec na razei problem mam z głowy :)
Wartburg 353 '83
Wartburg 312/1 '66
Mercedes w123 240 D '82
MZ TS 150 '83
WSK M06 Z-150 '60
MR2 "Żak"
Yamaha Xj 600 J51 '87
... Syrena 105L
CyklonB

Post autor: CyklonB »

polecam forda transita - super wóz nie do zarżnięcia
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

a ja bym sobie kupil bmw na full wypasie najnowsze najwieksze z najwiekszym silnikiem 8) i napis abs AKTYWNY BRAK SZYJI albo BMW
BARDZO MALO WLOSÓW hahahaha :twisted: :D :D A tak na powaznie to chyba sparka fajne autko ladnie wyglada. :D :D No i oczywiscie chevrolet 8)
CyklonB

Post autor: CyklonB »

jaki tam chevrolet? kupa nie chevrolet nie powinno sie umieszczać tego znaczka na tym pojeździe... z nowych samochodów to tylko ford transit :twisted:
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

tylko ze transit to furgonetka, po co mi furgonetka jak nas jest dwoje? normalne ze mowimy o osobowych. a transity nowe gnija po roku-dwoch, wiec tez zadna rewela
ODPOWIEDZ