PROPOZYCJA DLA SYRENIARZY ZE SZCZECINA I OKOLIC

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

PROPOZYCJA DLA SYRENIARZY ZE SZCZECINA I OKOLIC

Post autor: kombi »

WITAM PO DŁUZSZEJ przerwie i mam propozycje aby syreniarze szczecina i okolic jak równiez inni zainteresowani syrena , wawą ,junakiem i innymi zabytkami któregoś styczniowego popołudnia spotkali się na takim ala zebraniu ,wymienili poglady i MOZE w lecie zorganizujemy jakis przejazd parade naszych maszyn
CO WY NA TO ,CZEKAM NA WASZE OPINIE JAK RÓWNIEŻ INNE PROPOZYCJE
szczecin szczecin i okolice POŁĄCZMY SIĘ pozdr. kombi 607206625
kombi
Grzegorz syreni
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 233
Rejestracja: 2007-02-28, 11:25
Lokalizacja: Łobez

Post autor: Grzegorz syreni »

całym sercem jestem za!!! :ok3 tu syreniarstwo dopiero się rozwija,ale na pare osób będzie można liczyć,tylko najlepiej zorganizować to w wekend ,aby każdy mógł przybyć(szkoła,praca :/ )i w ogólnie łatwo dostępnym komunikacyjnie miejscu,pare osob napewno będzie zainteresowanych :grinser ostatnio bodajże na fpm byl taki temat czy jest ktoś ze szczecina to kilka osób się zgłosiło W KAżDYM RAZIE PRóBUJ MOżE COś SIę UDA ZORGANIZOWAć ,ja jestem chętny na 100% więc czekam na jakieś info :ok2 :piwo: :grinser :ok3
FSO POLONEZ 1500 1980r
Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Danek__105 »

Witam, to my dziś przypadkiem się spotkaliśmy i rozmawialiśmy :D już wiesz że na coś takiego się piszę w 100% :D :D może uda mi się ściągnąć parę junaków, mam można powiedzieć że sąsiada który jest w posiadaniu dwóch w idealnym stanie, pewnie ktoś jeszcze by się znalazł :grinser jeśli chodzi o miejsce najłatwiejsze w komunikacji to by to był parking przed realem, później będę mógł zrobić jakieś mapy najłatwiejszego dojazdu które na forum umieszczę, ale to jeszcze kwestia dogadania, to tak jak pisałem i mówiłem piszę się na to w 100% :ok3 :ok3
Awatar użytkownika
Pyza20
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 229
Rejestracja: 2006-06-08, 23:14
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Pyza20 »

Ja jako posiadacz Syreny i mieszkaniec Gorzowa czyli jakieś 120 km od szczecina zapraszam do współpracy z Gorzowskimi fanami aut klasycznych myślę że na sezon 2008 mogli byśmy coś zorganizować żeby było sprawiedliwie to jedna imprezka u was jedna u nas :)
W Gorzowie i okolicy jest około 5 jeżdżących Syren więc baza do robienia zlotów jest dobra
W Styczniu nie wiem czy dam Rady się u was pojawić ale na wakacje powinienem :) zapraszam z Tym pomysłem na forum naszej strony
www.classiccarsgorzow.pl

Pozdrawiam Szczecin
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

witam i bardzo mnie to cieszy ze jest zainteresowanie ta sprawa , a wiec panowie i panie jeśli tu takowe są ,jako narazie samozwaniczy org. tego pomysłu proponuje przygotowania narazie w naszym gronie szczecińskim /oczywiście nie wykluczam pomocy ze strony innych syreniarzy z innych rejonów /
mój plan działania to taki;
1 do dnia 22 12 2007 zgłosć chęci uczestnictwa w spotkaniu organizacyjnym /na to 1 spotkanie zapraszam szczecin i okolice poniewaz chciałbym omuwic te sprawy organiz.
2 spotkanie w ustalonym dniu po 22,grudnia napewno odbędzie sie na osiedlu słonecznym w szkole z basenem ,bo tam mam mozliwosc załatwienia sali poniewaz mam
tam spotkania ratownictwa drogowego tam tez mamy zbi€rki
3 na tym zebraniu w szkole dopiescimy reszte spraw ale to juz by było po nowym roku i napewno w STYCZNIU
4 TA CAŁĄ IMPREZE GŁÓWNĄ CHCIAŁBYM ZORGANIZOWAĆ przy waszej pomocy albo 1 albo 2 albo 3 maja 2008
zeby zorganizowac taką imprezke przygotowania pomału trzeba zacząc juz teraz
CZEKAM NA WASZE UWAGI I PROPOZYCJE
kombi
Grzegorz syreni
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 233
Rejestracja: 2007-02-28, 11:25
Lokalizacja: Łobez

Post autor: Grzegorz syreni »

faktycznie dobrze że ktoś coś takiego zaproponiwał,a miejsce moim zdaniem jest ok :ok2 przezież każdy [no może prawie każdy] mieszkaniec szczecina czy okolic wie jak tam trafić :lol: tylko najlepiej byłoby zorganizować to w dniu wolnym(np.sobota)ja chętnie bym sie zjawił ale w inny dzień nie dam rady(łOBEZ oddalony jest od szczecina o dokłanie 97 km :/ ) więc trza rano zdążyć na pociąg itd więc najlepiej dzien wolny i tak jak napisałes[kombi]powyżej 1,2,3 maj więc czekamy na dalsze zgłoszenia :piwo: :grinser :ok3
FSO POLONEZ 1500 1980r
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

czas pomału ucieka do 22grudnia coraz blizej a jakoś zgłoszeń nie przybywa
kombi
masterdizaster
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2007-12-02, 10:55
Lokalizacja: Mieszkowice

Post autor: masterdizaster »

ja na pewno sie stawie!!czekam na dalsze instrukcje :ok3
kup SYRENKE-SYRENKA bedzie twym wiernym przyjacielem . . .
Awatar użytkownika
piotr77
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 31
Rejestracja: 2006-09-22, 10:22
Lokalizacja: Złocieniec

Post autor: piotr77 »

ja tez proponował bym na weekend,a co do spotkania to super pomusł
piotr77
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

witam pachnacych MIKSOLEM
jak juz wspominałem poprzednie posty /czytać uwaznie/ do 22grudnia czekam na wasze zgłoszenia tu na tym watku / to jest takie moje archwum hehe/ co do obecnosc na
PIERWSZYM OFICJALNYM SPOTKANIU GRUPY LUDZI WCIAGAJACYCH MIKSOL / PS. NIE CIPUNÓW
od ilosc zgłoszenia i potwierdzenie obecnosc bedzie brane pod uwage w załatwieniu sali jak rowniez czasu tj. dnia i godziny /napewno bedzie to któras sobota , a godzina bedzie ustalona zaraz po 22xii co ogłosze na tym watku
PROSBA DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ABY W SWOIM GRONIE OGŁASZALI NASZĄ AKCJE W MAJU ZE Z CHECIA WIDZIMY INNE JEZDZACE ZABYTKI ,STAROCIE I INNE CUDA TECHNIKI PRL-U I NIE TYLKO
AAAAAAAAAAAAAA MIEJSCE KTÓRE MI wpadło w oko to plac przy nowym cerfurze na struga przy os. słonecznym , wy na to co oczywiscie na impreze w maju
kombi
filar76
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-29, 21:30
Lokalizacja: Stargard szcz.

Post autor: filar76 »

Witam!
Jestem jak najbardziej za.Chętnie spotkam i poznam ludzi "pozytywnie zakręconych".
Zgłaszam chęć uczestnictwa w spotkaniu.Gdzieś kiedyś czytałem o spotkaniu na parkingu naszej "autostrady Chociwelskiej", ale temat jakoś ucichł.Powodzonka,i do zobaczenia.
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

Witajcie MIXOLE i zaczynamy odliczanie
DO 22 XII ZOSTAŁO 5 DNI A ZGŁOSZEN MAŁO MAŁO
CZYŻBY NASZA PRZYSZŁA IMPREZA MIAŁA BY PASIĆ
CHYBA NIE DOPUSĆIMY DO TEGO
MIXOLE ŁĄCZMY SIĘ

[ Dodano: 2007-12-18, 21:47 ]
DO 22 XII zostało 4 dni odliczanie trwa /patrz posty wyżej/
kombi
masterdizaster
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2007-12-02, 10:55
Lokalizacja: Mieszkowice

Post autor: masterdizaster »

ja 100% :majk
kup SYRENKE-SYRENKA bedzie twym wiernym przyjacielem . . .
Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Danek__105 »

ja też powinieniem być na 100% :ok3 chyba że będę miał jakiś wcześniejszy wyjazd, ale nie wydaje mi się, dojadę bez tłumika, nie będę miał kiedy go zrobić,chwilowo jestem przy polo :grinser ale bez niego nawet fajnie teraz chodzi : - ) która pasuje wam godzina ja będę wolny jakoś do 15-16 przez pracę :/
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

Widzę kolejna próba w naszych okolicach. Nie licz na frekwencje. Ilość zgłoszeń podziel conajmniej na 2 :ok3 Mnie rzecz jasna nie może zabraknąć, ale wy chcecie na to spotkanie już przyjeżdżać syrenkami? Moja chwilowo nie jeździ a i w zime nie planowałem żadnych wypadów. Jak coś to piszę się nawet na organizatora większej imprezy od dawna miałem taki pomysł, a mam troche znajomości tu i tam. W takim razie czekam na datę spotkania.

pozdrawiam Szczecin :ok3
ODPOWIEDZ