OC syrenki

Informacje techniczne innych pojazdów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

taeda pisze:właśnie w warszawie zapłaciłem 380 zł za rok, włącznie z "weteranem szos" w PZU.

W Gdańsku i okolicach ceny są zbliżone do warszawskich. Co mnie martwi... :roll:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

tak a teraz niema weterana i qpa sie zrobila :evil:
Awatar użytkownika
marcys
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 2005-06-15, 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Żywiec

Post autor: marcys »

Marcinek 77 pisze:tak a teraz niema weterana i qpa sie zrobila :evil:
jak to nie ma weterana?
105L 80' "Helena"
104 66' "Zośka"
104 69' "Baśka" sprzedana
WSK'85 "Wieśka"
126p 78' "żótłek"
Niewiadów N126E'83 "zapiekanka"
Jeep Cherokee ' 91 "brudas"
Peugeot J5 Knaus '91
Bielski klub? nie polecam :(
Awatar użytkownika
MARLON BRANDO
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 78
Rejestracja: 2005-07-15, 09:36
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MARLON BRANDO »

To prawda...
Ostatnio byłem w PZU - jedynej firmie ubezpieczeniowej, która miała uglę weteran szos (50% zniżki na pojazdy pow 25 lat). Ubezpieczam sobie moje wiatropędy a tu pani w okienku mówi, że tej ulgi już nie ma..... krew mnie zalała...

Jeśli ktoś wie o jakiejś firmie ubezpieczeniowej posiadającej jaieś zniżki dla posiadaczy starszych furek niech pisze.....

Pozdrawiam z zasypanego śniegiem Torunia..
Miszcz kazał mi unikać niepotrzebnych walek.
W mojej stajni stoją:

Fiat 126p 600 -'83,
Wsk szt. 3 ,
Suzuki GS 400 S rok 1981.
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

MARLON BRANDO pisze:Jeśli ktoś wie o jakiejś firmie ubezpieczeniowej posiadającej jaieś zniżki dla posiadaczy starszych furek niech pisze.....

Dogadaj się z kimś, kto ma zniżki i wpisz go jako współwłaściciela. Ojciec, matka, brat (sąsiadka? ;) ) - najlepiej ktoś z rodziny, by nie kombinował z własnością pojazdu. Przy ubezpieczaniu liczy się ten współwłaściciel, który ma więcej zniżek, a później Tobie będzie leciała już ulga.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

gorzej jak ktos rozbije takie auto albo zrobi cos innego i w sumie ten kto dal sie zrobic w taki myk straci niewinnie swoje znizki..
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

gorzej jak ktos rozbije takie auto albo zrobi cos innego i w sumie ten kto dal sie zrobic w taki myk straci niewinnie swoje znizki..

Kupę lat miałem auto wspólnie z ojcem, wiem jak jeździ, nie było kraks. Nawet jeśli potrącą to jednorazowo 10%. Jak ma się 10% wobec 60% zniżki współwłaściciela do płacenia pełnej składki?
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

a to już nie trącają całosci?? to ja nie w temacie :oops:
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Nigdy nie potrącali całej zniżki, no - chyba że cała to 10%. ;)
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
cobra19_men
-#Junior
-#Junior
Posty: 151
Rejestracja: 2005-01-23, 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: cobra19_men »

bylem wczoraj w gerfurze cos mnie zdiwilo i wkorczylo jest tam firma ktora wydaje polisy oce zapytalem gdzie taniej na poczotku roku w pzu mialem zaplacic 307 za rok a teras dostalem wydruk i oto ceny allianz 464.80, cigna 884.44, ptu 525.26, samo pomoc 332.64, union 367.84 , pzu 420som to ceny oplat za rok przy zniszkach 60% poprostu zglupialem
mam Syrenę 104 z 1969
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Drogo. :?
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
waja20

pzu

Post autor: waja20 »

siema!!!!o ile wiem to znizki na weterana szos sa w samopomocy i jeszcze jedno moj ojciec byl w PZU i dowiedzial sie ze nie bedzie juz maksymalnych znizek czyli 70% tylko bedzie na maksa 60% wiec nie jest tak zle.ja mam Opelka i mam umowe na rok zaplacilem pierwsza rate i w maju druga wiec nie moga mi podniesc OC:) ale i tak zmieniam ubezpieczalnie na samopomoc bo Opelek juz nie bedzie jezdzic-wyrusze moim Mesiem.Pozdro
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

i dowiedzial sie ze nie bedzie juz maksymalnych znizek czyli 70% tylko bedzie na maksa 60% wiec nie jest tak zle


Nie rozumiem, zapłacisz 10% więcej -----> nie jest źle??
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
cobra19_men
-#Junior
-#Junior
Posty: 151
Rejestracja: 2005-01-23, 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: cobra19_men »

ehh to co oni tam wyprawiajom doprowadza mnie do szalu co dzien ina cena coto do djabla ma byc robiom co chcom z nami kora fiks zapomnialem dop[isac w poprzednim temacie rze jak ktos zarejestruje pojazd na zulte tablice to placi 50% wiecej za oce i gdzie tu nas ktos wspiera?? dorzom do kasaci starych wozow to paranoja bo brak slow jeszcze troche i zaczniemy strajkowac nic nam nie wolno jeszcze brakuje by miksol wycofali i nas uziemili
mam Syrenę 104 z 1969
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

jeszcze brakuje by miksol wycofali i nas uziemili
Tym się nie przejmuj, nawet jak skończą produkcję mixolu, to tyle narzędzi ogrodniczych, silników łodziowych i skuterów ma silnik 2T, że od bidy można jeździć na oleju do nich
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
ODPOWIEDZ