Ile zostało w Polsce syren ?????

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wrona
-#Junior
-#Junior
Posty: 112
Rejestracja: 2006-04-13, 20:19
Lokalizacja: Lębork

Post autor: wrona »

wy macie fajnie a co ja mam powiedziec jak u nas czyli w Lęborku niema ani jednej syrenki tzn. jest jedna ale rozbita i stoi od czterech lat w tym samym miejscu.podobno do remontu.
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

wrona pisze:wy macie fajnie a co ja mam powiedziec jak u nas czyli w Lęborku niema ani jednej syrenki tzn. jest jedna ale rozbita i stoi od czterech lat w tym samym miejscu.podobno do remontu.
W innych miastach są ja też zadnej jezdącej Sarny w moim miescie nie kupiłem,
mmo że są, Tylko kupiłem resztki 105 :grinser
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

taaa jak pod leborkirm mieszka facet co ma chyba z 5 syren slabo szukasz moj kolego :grinser
Awatar użytkownika
tynium
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 251
Rejestracja: 2006-06-11, 13:14
Lokalizacja: Piła

Post autor: tynium »

W Pile tez nie widac juz zadnej syreny od wielu lat, w okoliach sa gdzies tam podobno pochowane za stodola, oczywiscie ich wlasciciele nawet nie mysle od sprzedazy komukolwiek, wola zeby zgnily niz zeby ktos je urtował, mentalnosc ludzi jest poprostu straszna za to powinni normlanie zamykac, pewno by sie jakis paragraf znalazl :lol:
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

W Dziembówku koło Piły stoi złom 105, gość ma podobno części i dokumenty do niej. Nie chce powiedzieć ile za nią chce, nie pozwala robić zdjęć... a na propozycje kupna po cenie złomu wybuchnął śmiechem... :( i tak ona zgnije do reszty w myśl zasady sam nic nie zrobie ale drugiemu nie dam
Awatar użytkownika
tynium
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 251
Rejestracja: 2006-06-11, 13:14
Lokalizacja: Piła

Post autor: tynium »

Tak dokaldnie stoi, bylem nawet ogladac ta 105 ma przednie blotniki z plastiku ale pozatym jest jzu w stanie agonalnym ,a to typowy przyklad twej maksymy.
Poprostu nie powiem cos ie w keiszeni otwiera ale ludzka mentalnosc naszych wspolobywatli czasami doprowadza do rozpaczy. Zreszta podobniejest nie opodal.
babcia ma syrene 103 lub 104 ale jej nie sprzeda, do samej smierci a potem jak umrze niech "syn robi z nia co chce" a poki babcia zyje o sprzedazy nie ma mowy mimo roznych podstepow i namowien.
rallyfan
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 207
Rejestracja: 2006-05-13, 16:05
Lokalizacja: teraz Pl

Post autor: rallyfan »

Radek pisze:(...)laminat-którego dzidek zrobił mnie w ch*** i chyba stoi ale słyszałem ze do szczecina poszedł,jeszcze volvo pv144 stoi do remontu.
Radek to nie ta z tego ogloszenia, kolo simki stoi
, laminat ze Szczecina
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1790024
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

to ten laminat co był koło mnie psozedł jakoś na wiosne do szczecina... a volvo swojadroga gdzie indziej...
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AMPIR »

Coś marna znajomość ilości i stanu liczbowego syrenek na warszawskich Bielanach, albowiem pod hutą sobie mieszkam i małe co--nie-co posiadam (mimo dość znacznej redukcji stanu) m.in.: syrenkę 100 (1958), syrenkę 110 (1966/70), i dwa laminaty (jeden z 4 "fabrycznych", drugi pracownicza samoróbka. Wszystkie autka są sprawne i jeżdzące. 110-tka i pomarańczowy laminat w minioną sobotę wieczorem pod Rotundą "robiły" za punkt startwy i metę nocnej gry pieszej z wiedzy o stolicy z lat 60/70-tych, a laminatem wybieram się na zlot pod muzeum techniki. Pozdrawiam wszystkich miłośników woniejących aromatem spalonego mixolu i benzyny, choć jedno i drugie jak postoją razem zmieszane sobie kilka tygodni to śmierdża acetonem i wykańczają pompkę paliwa na amen...
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

rallyfan pisze:
Radek pisze:(...)laminat-którego dzidek zrobił mnie w ch*** i chyba stoi ale słyszałem ze do szczecina poszedł,jeszcze volvo pv144 stoi do remontu.
Radek to nie ta z tego ogloszenia, kolo simki stoi
, laminat ze Szczecina
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1790024
O w morde przejeżdżam codziennie tamtędy i ani tej Simci ani Syreny nie widziałem. Muszę w piątek zajechać, bo to chyba teren salonu Fiata. Co możecie powiedzieć o tej syrenie? Jest sprawna? Kompletna? Niezniszczona? Ile wtedy dziadek za nią chciał? Kurde musze ją mieć :klnie :devil3
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

obecny właściciel chciał 4000zł zdaje sie,jakiś handlarz ją kupił bo zaraz po wyjeździce z Zalesia była na allegro.Stan jej jest kiepski jeśli chodzi o chromy ,wnętrze i silnik i oryginalność(np.kierunki od fiata i od niewiadówki przednie) bo sam laminat jest w dobrym stanie.
Ja juz nie chce wracać do tematu bo żałuję że to nie u mnie ona stoi, ale nie miałem już na to wpływu a było tak blisko(3km)...
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

łojoj aż tyle? :devil3 no to chyba nie musze jej mieć o_O ale obejrzeć pojadę :faja
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

A ja znałazłem jeszcze jedną 105 :) Piaskowa Syrenka jest ze Świętochłowic ...... nr rej KAS .... dalej nie wiem :P Jeździ nią starszy facet ......

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Hot Rod R20
Posty: 13
Rejestracja: 2006-12-10, 20:38
Lokalizacja: krakow

Post autor: Hot Rod R20 »

Trochę z nudów
zadałem sobie trochę trudów
i podsumowałem Syrenki wymienione na powyższych 9 stronach.
Mimo częstego zbaczania forowiczów na manowce udało mi się to policzyć i wyszło około 460 sztuk, dodając do tego 40 sztuk pana Liszki (10% całości) wychodzi okrągła suma 500sztuk.
Zarejestrowanych jest 638 użytkowników ,co daje średnią 0,78 Syreny na użytkownika (posiadanej lub gdzieś zauważonej).
Wniosek:
dużo jest tutaj teoretyków i bajkopisarzy.
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Ludzie co mieszkają w Pile coś nie daleko jeździcie !!!
W Wałczu są 2 biała 105 i niebieska 104 obie jeżdżące.
Kolo skansenu w Zbicach jedna z knajp, pod plandeką zdezelowana 105
Najwięcej jest ich w Szwecji, bo aż 5 i dwie M20 stan różny.
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
ODPOWIEDZ