Ile zostało w Polsce syren ?????

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
danon
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 200
Rejestracja: 2005-12-04, 15:48
Lokalizacja: warszawa

Post autor: danon »

i reklamowac muzea, ludzie no chodzcie do muzeow, do norblina polecam w sobote, jak przyszedl by jakis oczolom co by chcial syrene to by nawet smiesznie bylo, nawet fotorelacjie bym zamiescil:)
a do rzecz, w polsce zostalo duzo syren:)
www.norblin.info

stodwadzieściasześćpe razy dwa
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1229
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

Wojt pisze:Wiesz co, to był żart. W Krakowie na tej ulicy jest Muzeum Inżynierii Miejskiej i tam faktycznie stoi 100, ale wątpię aby chcieli wysprzedawać eksponaty.
nawet bylem, zgadalem sie z gościem z tego muzeum i mówił że ktoś już właścicielowi tej syrenki proponował za nią ok 30-40 tys i jaj nie sprzedał... także należy ona do prywatnego właściciela. A już się napaliłem. W sumie to obok mnie stoi 100, od P. Balickiego a jak on się już poddał to kto go zna to wie.
Awatar użytkownika
tazon
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 32
Rejestracja: 2006-01-19, 20:26
Lokalizacja: Borowe

Post autor: tazon »

W pod zielonogórskiej Raculi proboszcz tamtejszej parafi jeździ świetnie utrzymaną syreną a w Zielonej Górze wiem jeszcze o 2 plus 4 w okolicach.
a to moja KABARYNA
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

kazdy wie ale dokladnego namiaru nie poda :D ja znalzlem 102 bostona i 104 ostatnio.Poczekam do wiosny i sie ta 102 zaopiekuje 8)
Awatar użytkownika
Sebastian
-#Junior
-#Junior
Posty: 152
Rejestracja: 2006-02-09, 21:08
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: Sebastian »

WOstrowcu i okolicach jest 6 SYRENEK z czego 2 na chodzie, ale nie jeżdzące w zimie. W tym jedna moje.Jedną nie na chodzie mam zabankowaną u pewnego dziadziusia. :D
Syrenka 105L to moja miłość i młodość !!!
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

hmm ja ostatnio widziałem 1 wciąż pracująca bostonke 2 jadące 105(l) 2 stojące 105l i szarą 104 pod warsztatem lakierniczym

[ Dodano: Pią Lut 10, 2006 10:35 pm ]
na spacerku będąc
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
bodek
Posty: 11
Rejestracja: 2005-04-10, 23:48
Lokalizacja: garwolin

Post autor: bodek »

W Garwolinie jest ze 8 niestety przestały jezdzic .Moje bosto wyjedzie pózną wiosną.
bodek.
Jellon
Posty: 12
Rejestracja: 2006-02-20, 01:39
Lokalizacja: Wawa

wawa bielany

Post autor: Jellon »

u mnie na bielanach są tak 2 moje bosto i 105l chyba juz jako dawca, jedna klubowa zielona niejakiego Kobry, pojawia sie czerwony metallic 105 po remoncie, jedna stoi u kamieniarza który jej nie chce sprzedać tylko gapi sięjak niszczeje, jedna chyba r20 z dospawaną budą lub to bosto jest nie wiem bo stoi w stercie innch gratów, jedna zólta 105l takiego dziadka niedaleko urzędu gminy, 104 na parkingu strzeżonym która stoi tam z 10 lat juz,kiedyś była tam tez 105 wszystkich nie pamiętam ale było kiedyś z 20 teraz zostało z 10 a idziś widziałem niebieską 105 jak pędziła i miała rejestracje jescze czarną wzd czyli bielany, wiem że 2 stoją na mościskach pod wawą na szrocie do sprzedania za 1000zł ponoć z papierami warto by je kupić bo nie są az tak skatowane da sie coś z nich zrobic jak ktoś zainteresowany to mi widomość napisac a podam adres. jak sie cieplej zrobi to wyjde na dzielnice poszukać czegoś po kątach i bede informował jak coś odkryje...
mam Capri ale stara milość nie rdzewieje mimo że stara Syrenka bardzo często tak:( - Z Bosto nie tak prosto :D
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Doliczyłem jeszcze cztery Syrenki u mnie :) Jedna 101 ?, druga 102, trzecia 104 (71r) i czwarta to 105 :)

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
danon
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 200
Rejestracja: 2005-12-04, 15:48
Lokalizacja: warszawa

Post autor: danon »

jechalem dzis wzdloz wisly po stronie praskiej, pomiedzy mostem gdanskim a poniatoszczaka, tak jak sa takie osrodki z zaglowkami (tak naprawde sam pan bog raczy wiedziec co tam jest) stoi sobie skarpeta, jedyne co moge o niej powiedziec to to ze jest szara i brodna, jak ktos ma czas neich pojedzie obejzec.
joł!
www.norblin.info

stodwadzieściasześćpe razy dwa
Awatar użytkownika
tazon
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 32
Rejestracja: 2006-01-19, 20:26
Lokalizacja: Borowe

Post autor: tazon »

Ostatnio widziałem 3 stojace na wylocie ze Świnoujścia, ale chyba dawno nie były odpalane. Czwartą widziałem jakiś tydzień temu w Żarach. Kabriolet Biało czerwony wyglądała świetnie!!!!
a to moja KABARYNA
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

Byłem obejrzeć tą Syrene co o niej Pawełek pisał. Jest to nieco zapuszczona 105L. Nie dało się wejść na posesje gdzie stała bo pies tam sobie biegał :faja
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

Zliczylem syreki i wawki z mojej okolicy :grinser Wiec taK;

Rusocin 7km ode mnie piekna 104 siwa
300metrow ode mnie kolega ma 104 zielona
Moja 105 czarnobiala stoi 2km ode mnie w garazu :helm
1 do generalki stoi we wsi legowo cena 200zl gosc wykrecony jest i nieda sie z nim gadac o_O
bosto 105 104 101 u pewnego dziadka na wsi plus nie daleko 102 jakies 30km ode mnie
105 na zlomie w mierzeszynie 18km ode mnie
105 stan agonalny 10km ode mnie cena 200zl bez papierwo grat ale na chodzie
105 stan ideal snierzynka ma ja wlasciciel wrzosu
juszkowo 105 sa ze 2 nie widzialem ich ale wiem ze stoja 3km ode mnie
jeszzce kilka r20 ale niewiem czy jeszcze sa dlatego nie pisze

warszawy piekna czerwona zauwarzylem ja przypadkiem w nocy jak gosc mial garaz otwary :ok3
kombi stan agonalny silnik mercedesa dach pognieciony zawalona drewnem bez szyb T_T biala sedanka piekny stan jezdzi nia sporadycznie starszy dziadek z babcia na rynek..nie na sprzedaz :ok3 sedanka czerwona na alusiach z silnikiem beczki i deska rozdzielcza.3 wawki nie pamietam wsi 2 na chodzie 1 zlom starszy czlowiek ja ma nie daleko mnie.m20 jezdzi sporadycznie....Jak co sie dowiem to napisze..A piekny wartburg 1000 na kolkach w garazu stan salonowy brazowy kolo wylegarni stoi niegdy nie widzialem zeby jezdzil :D 10min drogi od mojego domu :ok3
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Okolice Tarnobrzega - moja 105L - nieruchomość do remontu, rzadko jeżdżąca bostonka na wsi i piękna niebieska z Tarnobrzega - o innych mi nie wiadomo.
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

W mojej wiosce i okolicacha naliczyłem: 1 -104 dziadek jeździ z babcią do kościoła i ma biegi w podłodze,dwóobwodową pompe ham., straszny rupieć,bosto-ale właściciela nei ma a stan dobry:( Polski fiat 518 jest ale na żółótych tablicach heh :faja .105 kabrio z tyłem jakby r-20 ale z drewna:),105L jeszce do uratowania ale dziadek chce za nią 1500ł a silnik zatartyy i trochę juz wrosła...,102-została juz pociąta na części,laminat-którego dzidek zrobił mnie w ch*** i chyba stoi ale słyszałem ze do szczecina poszedł,jeszcze volvo pv144 stoi do remontu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ