Części do syreny

Informacje techniczne innych pojazdów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
enigmatus
-#Junior
-#Junior
Posty: 149
Rejestracja: 2005-08-05, 12:30
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Części do syreny

Post autor: enigmatus »

Może komuś przyda się ten >Link< . Jest to sieć firm zajmujących sie recyklingiem samochodów i mają części do syren. Firmy są rozsiane po całej polsce , ale nawiecej części ma oddział białostocki ( znalazlem ich 76 ), niestety widzialem tylko części do 105 ale to zawsze coś :)
"Zanim zacznę źle mówić o "Syrenie" i jej twórcach - sprawdzę dlaczego nie mogę jechać" :)
Awatar użytkownika
grutom
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 83
Rejestracja: 2006-06-05, 20:12
Lokalizacja: Gliwice

jaja sobie robisz tym linkiem

Post autor: grutom »

Czy chodzi o coś innego??
Syrena moja nieodwzajemniona miłość
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

klikam z ciekawosci i pisze ...........tu nic nie ma 8) .oco chodzi o_O
Gość

Post autor: Gość »

Nic nie widzisz bo trzeba użyć wyszukiwarki a do tego potrzeba troche inteligencij. :smiech
Awatar użytkownika
enigmatus
-#Junior
-#Junior
Posty: 149
Rejestracja: 2005-08-05, 12:30
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Post autor: enigmatus »

Z lewej strony jest wyszukiwarka trzeba wybrać marke Syrena -> potem model (dostepne jest 105l R20 i Bosto) Potem można dodatkowqe wybrać inne opcje wyszukiwania (typ części , województwo itp ) :)
"Zanim zacznę źle mówić o "Syrenie" i jej twórcach - sprawdzę dlaczego nie mogę jechać" :)
Awatar użytkownika
Karoll`
-#Junior
-#Junior
Posty: 106
Rejestracja: 2006-04-24, 22:57
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: Karoll` »

SOL2628 pisze:Sprzedam błotniki do Syreny 105 tylne - lewy i prawy, nadają się również do
Syreny 104. Cena po 150 zł sztuka. Produkcja rzemielśnicza maty szklane zalewane żywicą. Na przednich jeździłem przez 15 lat. Mam również do sprzeedania wiele części do Syreny, nowych i używanych.
Kontakt snerg@neostrada.pl
:smiech :smiech
http://www.allegro.pl/item113945948_syr ... reny_.html
to jest przykladowy link zobacz ile kosztuje blaszak i porobnaj to do wojej czesci cena jest kosmicznie smieszna i do tego to laminat nie rob se jajcow :devil3
ODPOWIEDZ