Pany, opcja się pojawiła...

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
SyrHarMer
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2526
Rejestracja: 2015-12-29, 18:13
Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: SyrHarMer »

OK ! Jeszcze napisz gdzie to kupić i jaka cena ? :piwo:
Roman roman.bloszyk@gmail.com 799 860 545

KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Syrena 100, 101, 102 na płycie CD
Wydanie I 1959r i wydanie II 1962r

KOSZULKI Z NADRUKIEM
Dla Syreniarzy - wszystkie modele i roczniki
i dziewęć pozostałych aut z PRL
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Wróćmy jednak do sedna. Nie wiem czy do interesu dojdzie. Od dwóch dni chcę obejrzeć tą SHL i młodemu ciagle coś nie pasuje. Przejechać się nią nie przejadę, odkręcone koło przednie i wyjęty silnik czyli stary numer gdy z moto coś nie halo (trudno uruchomić z kopa silnik poza ramą, zaś wyjęte koło uniemożliwia jazdę jakąkolwiek).
Przy okazji dowiedziałem się że za komarka woła....1000 zł :smiech i dla mnie jest to cena absurdalna. Do tego ma na sprzedaż silnik od komara na pedały (nie wiem za ile) oraz rzecz mega ciekawą - wóz strażcki.

No ten wóz strażacki zainteresował mnie MEGA więc pytam czy z osprzetem? Nie, zdążył upłynnić.
Po ile? Po cenie złomu. Ale za silnik 2000. o_O

A idźcie w ch.. z takimi interesantami.

[ Dodano: 2017-06-10, 19:15 ]
Krótka recenzja przyłbicy do piaskowania.
Jest OK, a nawet bardziej niż OK. U mnie jest sitko i pojedyncza szybka. Szybka nie paruje tak szybko jak w szmacie dostarczanej do piaskarki, ani ie piaskuje się tak szybko. Opędzlowałem wczoraj połowę roboty (sporej) i szybka jeszcze cały czas oryginalna. BTW pomyliłem się, to plexi jednak a nie szkło. Niemniej da się jeszcze w niej spokojnie pracować (dzięki siatce).
Raz na jakiś czas (dość rzadko) przedmucham powietrzem bo faktycznie piasek dostaje się między te obie warstwy i tyle, nawet demontować nie trzeba.

Co do półmaski używałem jako lakiernik naprawdę różnych. 3M jest o tyle dobre, że ma najlepiej zrobioną uszczelkę ryja :grinser znaczy się, jest ona elastyczna i i mimo tego że mam szeroki nos, naprawdę mało wdycham syfu który mnie otacza. Chociaż muszę szczerze przyznać że na maskę która w ogóle nie puszczałaby powietrza u mnie między nosem a oczami jeszcze nie trafiłem, nawet w przypadku 3M.
Czy musi być 3M? Nie musi. SyrHarMer, jeśli masz "znormalizowaną" twarz :grinser to większość półmasek powinna Ci pasować, sprawdź w sklepie, może być z art. lakierniczymi, przemysłowymi, castorama i inne takie....Przede wszystkim sprawdź czy maska na wydechu nie puszcza między nosem a oczami bo inaczej szybka będzie Ci parować a to strasznie wkur...jące.

Co do mnie to plan jest taki żeby w tygoeniu odpalić drugi, nieużywany od lat agregat stojący na zbiorniku - dwa silniki podzielą się robotą i każdy będzie miał lżej, i da się jechać na stałym ciśnieniu bez stresu dla maszyny. :ok3
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

czyli traktuje cie jak konesera z allegro.... (ja słowo koneser zamieniam na słowo "jeleń", wtedy opisy zyskują całkiem inny blask"
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

motonita pisze:czyli traktuje cie jak konesera z allegro.... (ja słowo koneser zamieniam na słowo "jeleń", wtedy opisy zyskują całkiem inny blask"
I tak poczułem się potraktowany, więc zlałem temat. Młody głupi szczur.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

Ja zawsze uświadamiam ludziom, że są świrami, jak śpiewają cenę z kosmosu. Straszne jest to, że nie zawsze mam rację :???:
ODPOWIEDZ