myjka ciśnieniowa

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

myjka ciśnieniowa

Post autor: syreniarz1992 »

czołgiem.

Posiadam dość wiekową (1990) myjkę ciśnieniową, ale w dobrym stanie. Wąż mi sparciał - zakułem. Teraz odmówiła posługi lanca. Problem mam taki, że z pistoletem łączona jest za pomocą zwykłego gwintu o średnicy ok. 13mm . Zagadnienie moje jest takie

Czy to moje ok. 13 mm to jest w myjkach 1/2 cala? Wiem, że głupio sformułowane pytanie, ale szczerze mówiąc, te całe calowe mecyje to jest dla mnie jedna wielka niewiadoma.

Czy istnieją jakieś adaptery do pistoletów starego typu, żeby dostosować do tego jakąś znormalizowaną lance współczesnego typu?

Jestem zainteresowany takim rozwiązaniem, bo wąż jest nowy (też zakończony gwintem w pistolecie), a sam pistolet jest solidny i ostatnio naprawiany, działa jak żyleta i mi go po prostu szkoda. Natomiast z tego co widzę, lance wkręcane w pistolet raczej należą do rzadkości.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

A tak trochę poszukać w necie? Znalezienie powyższego zajęło mi 20 sekund. To pewnie mniej niż pisałeś posta.
http://www.zamowienia.teper.com.pl/publ ... wintow.pdf
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

ok, dziękuje, nie wiedziałem jak to sformułować. Ale to jest dopiero pierwsze zagadnienie.
ODPOWIEDZ