coś pierdykło w sprzęgle

(silnik, skrzynia)
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Dzisiaj doszedł nowy docisk sprzęgła z warczyburga, z kominkiem. Kominek ma zupełnie inny niż ten na zdjęciach wyżej. Miał on kształt kieliszka z blachy. Zdjąłem kominek, bo nie dało by się go przerobić. Pozostaje mi modyfikacja obudowy łożyska oporowego.
PS. Ponieważ pada deszcz a jak pada to ja nie pracuję wyjąłem silnik. Już wiem co pierdykło w sprzęgle. Pękło warczyburgowe słoneczko.
PYJTERSON
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 501
Rejestracja: 2008-03-19, 16:34
Lokalizacja: Georgenberg

Post autor: PYJTERSON »

Kozichwost pisze:Dzisiaj doszedł nowy docisk sprzęgła z warczyburga, z kominkiem. Kominek ma zupełnie inny niż ten na zdjęciach wyżej. Miał on kształt kieliszka z blachy. Zdjąłem kominek, bo nie dało by się go przerobić. Pozostaje mi modyfikacja obudowy łożyska oporowego.
PS. Ponieważ pada deszcz a jak pada to ja nie pracuję wyjąłem silnik. Już wiem co pierdykło w sprzęgle. Pękło warczyburgowe słoneczko.
Daj foto tego nowego docisku z kominkiem , bo jestem ciekaw jak teraz to wygląda współcześnie.
jeżdżę Syreną od urodzenia non stop....
To takie małe perpetuom mobile dolnej zwrotnicy, życie po życiu na wieki Syrena :)
http://images77.fotosik.pl/645/9e851aeb87c4a225med.jpg
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Usterka usunięta a skarpeta oblatana. Zrobiła po remoncie sprzęgła 600km. Tokarz dorobił mi nową obudowę łożyska wyciskowego z wąskim pierścieniem który ma współpracować z dociskiem. Mój docisk pękł to było powodem pierdyknięcia. Kupiony nowy docisk z kominkiem. Po jego zdjęciu pasował idealnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ