'96 Polonez Caro Minus GLI

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
suchy
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2009-01-06, 15:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: suchy »

A w Junaku ustalanie regulacji powoduje jej zwiększenie. :devil3 To są dopiero zawory!
Syrena 105L 1980
1938 NSU 251 OSL
1956 Iż 49
1962 Junak M10
1979 2x Jawa Mustang
197... Komar
Awatar użytkownika
Pasjonat87
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 282
Rejestracja: 2016-08-10, 12:29
Lokalizacja: PL

Post autor: Pasjonat87 »

Kolega syreniarz 1992 zachowal sie naprawiajac swoje yugo jak prawdziwy"CZŁOWIEK RADZIECKI" a nie zlecajacy kompleksowe naprawy innym "KONSUMPCYJNY EUROPEJCZYK" :grinser :ok3
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Dobra dobra wy se popiszcie a ja się pośmieję :smiech
Nie ma to jak stara dobra gównoburza na netach :devil3

Rence opadajom ====porównywać naprawianie starego grata u kolegi w stodole do servisowania nowoczesnego plastika na kredyt w ASO :lol:
Jak widać niektórzy posuną się do jak najbardziej irracjonalnych argumentów, żeby tylko postukać w klawiaturę i zająć trochę miejsca na serwerze.
Nie mój problem, chcecie to sobie komentujcie w komentarzach ja to olał i podpalił i benzynom gasił :fire

Ja bynajmniej nigdy nie robiłem z siebie drugiego Słodowego, czy tam alfy i omegi, że wszystko potrafię naprawić a już napewno nie fachury od czterosuwów.
Tak to już jest, że człowiek inteligentny potrafi czasem zamknąć mordę, usiąść na d... i uznać czyjeś doświadczenie, przyjmuje do wiadomości, że nie może znać się na wszystkim.
Dureń jest mechanikiem, elektrykiem, trenerem reprezentacji, szeryfem ruchu drogowego, stolarzem, wędkarzem, kosmonautą, społecznikiem, informatykiem, wszędzie musi swoje łapy wepchnąć a w rzeczywistości więcej psuje niż naprawia.

Ci, którzy mnie znają osobiście albo robili ze mną interesy wiedzą, że *ujem nie jestem. Internetowi szczekacze, którzy nie znają człowieka a osądzają ===mogą sobie poszczekać, karawana jedzie dalej.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
suchy
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2009-01-06, 15:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: suchy »

Bardzo przepraszamy za naszą swawolę. Jak to dobrze Czcigodny Kierowco, że Ty nie osądzasz nikogo pochopnie, nie skreślasz, a każda Twoja wypowiedź i ocena jest wyważona i dostrzegająca wszelkie niuanse i złożoności problemu. :oops:
Syrena 105L 1980
1938 NSU 251 OSL
1956 Iż 49
1962 Junak M10
1979 2x Jawa Mustang
197... Komar
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

KIEROWCA pisze:...
W szkole też całe życie korzystałem z pomocy koleżeńskiej, matmę prawdopodobnie mam na poziomie V klasy ale jakoś nie widzę, żeby obliczanie kosinusów było mi do czegoś przydatne w dorosłym życiu. :devil3
Ustawianie zaworów w 2017 roku jest fachem wymierającym, którego nie wykorzystam właściwie nigdzie z wyjątkiem swojego własnego samochodu dlatego raz na rok wolę postawić flaszkę i mieć spokój ====ZROZUMIANO?
No jeśli już tak dokładnie opisałeś swoją osobę (także to wymoderowane o sferze intymnej) to ja nie mam wyjścia. Muszę odpisać - ZROZUMIANO.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

Yanosik pisze:ę (także to wymoderowane o sferze intymnej) t
o tooo to przegapilem ;-)))

kurde nie denerwujmy kolegi bo przez te zawory bedzie jeszcze internetowa napinka :majk
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
czeresss
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1263
Rejestracja: 2016-01-09, 07:29
Lokalizacja: Wiśniowa

Post autor: czeresss »

Pany - dajcież już spokój! Jak napisał Aleksander Fredro "... wolnoć Tomku w swoim domku...".
Czy to Ptak? Samolot? Nie! To Syrena szosą mknie.

http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... sc&start=0
Awatar użytkownika
suchy
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2009-01-06, 15:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: suchy »

A może raczej kto sieje wiatr ten zbiera burzę? Chociaż tutaj zasiał burzę, a zebrał wiatr.
Syrena 105L 1980
1938 NSU 251 OSL
1956 Iż 49
1962 Junak M10
1979 2x Jawa Mustang
197... Komar
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

jaką burze jaki wiatr;)? ahaha
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

suchy pisze:A może raczej kto sieje wiatr ten zbiera burzę? Chociaż tutaj zasiał burzę, a zebrał wiatr.
Tow. Suchy === kto tu zasiał wiatr a kto burzę? Bo na pewno nie byłem to ja. To nie ja przypuściłem na kogokolwiek te ataki.
Krzykacze i umoralniacze zajmujący się przekonywaniem przekonanych sami przekonali się co do błędności swoich tez.

Zastanawia mnie tylko, co by było, jeśli to ja zaczął bym na kogoś w ten sposób najeżdżać i rozliczać z tego gdzie naprawia swój własny samochód? Posypałyby się ostrzeżenia, nie?
Trzy strony robienia śmietnika w moim temacie już jest w porządku.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

oczywiście, że by się nie posypały ostrzeżenia. To forum bez Ciebie straciłoby mnóstwo kolorytu.
Awatar użytkownika
suchy
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2009-01-06, 15:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: suchy »

Kierowco, sprawa wyląda tak. Sam krytykujesz ,,wszystko", Unię Europejską, mniejszości seksualne, niemieckie auta, panów modnie się noszących, kapitalizm, można wymieniać dużo. Wykreowałeś się na ultra konserwatywnego ascetę , który odrzuca wszystko co wykracza poza umysłowość Tow. Wiesława. Tak, więc dużo osób się zdziwiło, że nie robisz sam w aucie remontu młotkiem i scyzorykiem pod blokiem, tylko dajesz komuś innemu za kasę. Bo przecież sam ostro krytykujesz że dzisiaj ludzie idą na łatwiznę i żadnej samodzielności.

Tak, więc sprawa rozbija się o Twój wizerunek który sam sobie wykreowałeś, z którym koliduje takie ,,nowoboackie" oddawanie do naprawy komuś zamiast porządnie sobie ubrudzić ręce po łokcie na czarno jak przy Warszawie za Tow. Wiesława. 8) Ale nie martw się, jesteśmy tolerancyjni. :ok3
Syrena 105L 1980
1938 NSU 251 OSL
1956 Iż 49
1962 Junak M10
1979 2x Jawa Mustang
197... Komar
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Tow. Suchy ====po pierwsze nie za ka$ę tylko za napój wyskokowy produkcji naszych Wschodnich sąsiadów :grinser
Teraz powiedzcie mi Suchy czy w socjaliźmie ludzie nie wyrządzają sobie przysług za flaszkę? Każdy jest Słodowym?
No kuźwa nie zliczę ile to mój dziadek i ojciec w PRL-u zrobili rzeczy u różnych zakładowych tokarzy i elektryków albo ile to razy naprawy Borewicza z mechaniorem z WOP-u kończyły się zakrapianą imprezą w garażu i w wieku 5-6 lat odprowadzałem starszego na drugi koniec miasta do domu :smiech

Bez urazy :ok2
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
suchy
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2009-01-06, 15:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: suchy »

Pisałem skrótami myślowymi. I nie jest sprawa w tym, jak było 1:1, czy, jak należy. Tylko jak się wykreowałeś. Ja też latam czasem po tokarzacg, może z powodu, że nie mam tokarki. Ale czasem coś wytoczę sam bez tokarki gołymi rękami. 8)
Syrena 105L 1980
1938 NSU 251 OSL
1956 Iż 49
1962 Junak M10
1979 2x Jawa Mustang
197... Komar
Widelec
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 591
Rejestracja: 2015-10-16, 22:24
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Widelec »

Tak dla uściślenia to wódki, niestety nie wymyślili wschodni Słowianie, tylko Arabowie. A wiecie dlaczego przy jej piciu wznosi się toast "Na zdrowie!"?
A tak a propos to dlaczego towarzyszu Kierowco używacie jakichś nazw nawiązujących do zgniłego, reakcyjnego, imperialistycznego Zachodu???
ODPOWIEDZ