poprostu szok.........

Informacje techniczne innych pojazdów.
Marcinek 77

poprostu szok.........

Post autor: Marcinek 77 »

Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

a gdziez taki dlugi ryj!! jak to wyjezdzac z zakretu obudowanego:) ..podobne problemy mialy jaguary..
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

Kurde ale zeby z zila zrobic takie co???Ludzka fantazja niezna granic.........no po czesci to moze byc uznane jako wies tuning ale mi sie podoba 8) .Ciekawe jaki tam ma silnik :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

To nie jest wiejski tuning, ktoś miał pomysł i nieźle się napracował. :ok2
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

ja bym mu jeszcze na dupe jakas czyczepke zamontowal zeby byl pikap
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

hamerykanski styl jest niezly 8) lubie amerykany moze za kilka lat sobie takiego potwora ciagne np z kuby..Bajka by byla ......za marzenia nie karaja :majk
Gość

Post autor: Gość »

w sumie to ochyda,a z kuby nie mozna niestety aut ściągac gdyz są tam uznane za dobro kultury czy coś i nie mozna ich wywozić-a szkoda...
widzę nowy post w dziedzinie wiejski tiunning mam yheh ,to ze sie ktoś napracowal nei znaczy ze nei spier... efektu końcowego
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Zmieniłbym kilka rzeczy ale pomysł jest niezły. Dlaczego tak znakomity stylista pisuje jako anonim?
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
DAN-CTT
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 367
Rejestracja: 2005-07-05, 07:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: DAN-CTT »

Nieźle, ale mogłyby być lepiej. Po pierwsze wywalić te orurowanie/klatkę i wstawić pakę. Dopiero wtedy będzie wyglądał jak stary, rasowy pikap. Po drugie wydechi poprowadzić dołem (wyprowadzenie przed tylnym kołem lub tradycyjnie z tyłu). Po trzecie - ZA MAŁO CHROMU.
CHCĘ REMONTOWAĆ WAWĘ...

...ale najpierw remont Syreny

www.klasycznie.pl
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

DAN-CTT pisze:Po pierwsze wywalić te orurowanie/klatkę i wstawić pakę. Dopiero wtedy będzie wyglądał jak stary, rasowy pikap.
Ale on może nie ma wyglądac jak pikap.
DAN-CTT pisze:Po drugie wydechi poprowadzić dołem (wyprowadzenie przed tylnym kołem lub tradycyjnie z tyłu)
To jest cieżarówka, i jak najbardziej pasują kominy
DAN-CTT pisze:Po trzecie - ZA MAŁO CHROMU.
Przecież to sowiet... Chrom tam nie pasuje.
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Sikor pisze:
DAN-CTT pisze:Po drugie wydechi poprowadzić dołem (wyprowadzenie przed tylnym kołem lub tradycyjnie z tyłu)
To jest cieżarówka, i jak najbardziej pasują kominy.
No to jestem ciekaw co taką "ciężarówką" zrobisz? :smiech przecież na pierwszy rzut oka nie widać ze to coś mogło być ciężarówką, kominy mi się nie podobają :devil3

Ja jestem za tym żeby mu pake przyprawić :faja

Marcinek 77 pisze:hamerykanski styl jest niezly 8) lubie amerykany moze za kilka lat sobie takiego potwora ciagne np z kuby..Bajka by byla ......za marzenia nie karaja :majk
To nie jest amerykański samochód- ten co zaprezentowałeś :lol:
poza tym Amerykanie tak samo jak Polacy spierniczają samochody tylko że oni większym kosztem- pieniężnym :F
Ale kiedyś jakiegoś hot roda bym też chciał..... :faja hyh, może kiedyś :) tylko że jeżeli już to nie robić tego z laminatu tak jak mają teraz ludzie na allegro budy niby hotrodów :P tylko ze stali, najlepiej dobrze zachowana buda jakiegoś samochodu 8) ale to daaaalekie plany o_O
Awatar użytkownika
taeda
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1249
Rejestracja: 2005-12-17, 12:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: taeda »

Chrzanić tuningi.
Marcinek 77----------ty się pochwal swoim P-70, to jest mój ulubiony samochód, a tylko 2 razy go prowadziłem (kombi). Daj foty, i napisz jak se dajesz radę z problemami techn.
Bo ten rozrusznik księżycowy i linki hamulca to cała Sodomia..........
Widze z awatarka oraz z wykazu na przypisie, że masz go i co....robi się ????
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

ehhhhhhhhhh no mam go cholerka tez bardzo go lubie i wogole..........kasa kasa kasa nie pracuje jestem tzw gowniarz starzy mi nie daja i tak juz na duzo na mnie wydali 4 syreny p70 125p i kilka motorkow :grinser ...Jest na chodzie jezdzi ale lakier zlazi okrutnie......wyrejestrowany...lecz cale wnetrze nic nie zniszczone silnik bajka :D Do roboty progi lakier i kilka lat w bagarzniku........Dzis alternatywy 4 zrzucili takiego z dzwigu az mi sie plakac chcialo T_T Jak ktos ma ten kawalek na plycie badz komputerze to bardzo bym prosil o przeslanie :ok2 OKI Taeda z przyjemnasica wysle ci fotki jak zrobie :piwo: Pozdro :ok3


robic sie bedzie zapewne w te wakacje jak zdam 4 semestr...................... :helm

mam wiecej fotek ale pisze ze limit przekroczony.............. :klnie
Awatar użytkownika
marcys
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 2005-06-15, 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Żywiec

Post autor: marcys »

Kumpelek, to nie tylko mogło byc ale BYLO ciezarowką, ale daleko posuniete modyfikacje (chodzby rozstaw kół niepasuje, pewnie jest wrzucone jest na rame z czegos innego, kazdym razie napierwszy rzut oka widac ze kabina jest ciezarowa) I tego powodu nie pasuje ani paka ani wydech dołem ani chrom. A w kwestii motoryzacyjnej jestesmy lata swietlne za amerykanami.
105L 80' "Helena"
104 66' "Zośka"
104 69' "Baśka" sprzedana
WSK'85 "Wieśka"
126p 78' "żótłek"
Niewiadów N126E'83 "zapiekanka"
Jeep Cherokee ' 91 "brudas"
Peugeot J5 Knaus '91
Bielski klub? nie polecam :(
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

umpelek, to nie tylko mogło byc ale BYLO ciezarowką, ale daleko posuniete modyfikacje (chodzby rozstaw kół niepasuje, pewnie jest wrzucone jest na rame z czegos innego, kazdym razie napierwszy rzut oka widac ze kabina jest ciezarowa) I tego powodu nie pasuje ani paka ani wydech dołem ani chrom. A w kwestii motoryzacyjnej jestesmy lata swietlne za amerykanami.
Polska - być może, Europa - wątpię, amerykańce zawsze zwlekali z wdrażaniem udoskonaleń w samochodach.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
ODPOWIEDZ