Jestem od niedawna na forum, więc mam na imię Łukasz pochodzę z Somonina(40km od Gdańska), mam 17lat, przy remoncie będzie pomagał mi ojciec.
Co do syreny, kupiłem ją w piątek, jej stan blacharski jest kiepski, ale powoli da radę się to ogarnąć
Będę starał się na bieżąco relacjonować postępy prac.
Kilka zdjęć z postępów prac













