podczas przeglądania internetu

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
syrena103
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2009-09-03, 00:59
Lokalizacja: częstochowa

Post autor: syrena103 »

Tam chyba są dwa coupe, ten drugi jest za tym wartburgiem z kogutem na dachu.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

===Co jak co ALE dla mnie ta kolekcja ma charakter symboliczny ===jest to Polska w skali mikro ==rozkradziona, zarastająca chwastami i "sprywatyzowana".

Pan spadkobierca oczywiście typowy pies ogrodnika obszarnik kułak ===woli żeby sprzęty wrastały w ziemię i były systematycznie rozkradane ===[bo sam nie mieszka na tej działce i nie pilnuje więc nie ma co się łudzić ---niestety]. Muzeum techniki chciało przyjąć pod swoje skrzydła część eksponatów ale NIE bo NIE. Sprzedać też nic nie chce.
Ciekaw jestem jakie motywy kierujął tym człowiekiem???? Przecież to jawne bezczeszczenie dziedzictwa kulturowego!!!!!!!!!!! Z tych samochodów [w tym z Tudorki p. Słodowego] zostały już same wydmuszki. Prawdziwi pasjonaci powinni stamtąd ratować co się da ====jest to wręcz nasz obowiązek wobec przyszłych pokoleń bo większość z tych autek skończy w rękach złomiarzy. Są wręcz wypychane po śniegu na dachach!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 2013-02-24, 09:00 przez KIEROWCA, łącznie zmieniany 1 raz.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

KIEROWCA pisze:===Co jak co ALE dla mnie ta kolekcja ma charakter symboliczny ===jest to Polska w skali mikro ==rozkradziona, zarastająca chwastami i "sprywatyzowana".

Pan właściciel oczywiście typowy pies ogrodnika obszarnik kułak ===woli żeby sprzęty wrastały w ziemię i były systematycznie rozkradane ===[bo sam nie mieszka na tej działce i nie pilnuje więc nie ma co się łudzić ---niestety]. Muzeum techniki chciało przyjąć pod swoje skrzydła część eksponatów ale NIE bo NIE. Sprzedać też nic nie chce.
Ciekaw jestem jakie motywy kierujął tym człowiekiem???? Przecież to jawne bezczeszczenie dziedzictwa kulturowego!!!!!!!!!!! Z tych samochodów [w tym z Tudorki p. Słodowego] zostały już same wydmuszki. Prawdziwi pasjonaci powinni stamtąd ratować co się da ====jest to wręcz nasz obowiązek wobec przyszłych pokoleń bo większość z tych autek skończy w rękach złomiarzy. Są wręcz wypychane po śniegu na dachach!!!!!!!!
Droga wolna, bierz lawetę jedź i ratuj.
Czemu tudor? Przecież to sam wykonanany przez Słodowego.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Mateusz pisze:Droga wolna, bierz lawetę jedź i ratuj.
===W takim razie chyba czeka mnie wycieczka do Grodziska ::::Google drogę mi wskaże. :faja

===post był, ale się zmył :>

====Największą przeszkodą w moim przypadku jest tylko odległość ===muszę wpierw dojechać do Warszawy Zachodniej, z przesiadką łącznie około 7 dyszek za same bilety a wciąż nie mam absolutnie żadnych gwarancji czy w ogóle uda mi się tam wejść...
Obrazek
Obrazek
Mateusz pisze:Czemu tudor? Przecież to sam wykonanany przez Słodowego.
==Z tym oczywiście jak najbardziej się zgodzę ==ALE samochód ten został wykonany przez p. Słodowego właśnie na bazie Skody Tudorki. Już kiedyś była mowa o tym autku, chyba nawet wspominał o nim swego czasu kol. Ampir.
O coś takiego:
http://www.graty.art.pl/galeria.php?id= ... udor&ile=2

Pozdrawiam :piwo:
Ostatnio zmieniony 2013-02-24, 09:02 przez KIEROWCA, łącznie zmieniany 1 raz.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Czyli w skrócie rzecz ujmując jedziesz na szaber i jeszcze o tym publicznie zawiadamiasz...
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

A dlaczego nie uda Ci sie tam wejść, oczywiście że uda. My z Żukiem nie mieliśmy żadnego problemu.
A co szabru, rzeczywiście publicznie zawiadamianie o takich planach nie jest zbyt rozsądne...Poza tym uwierz mi..tam już nie ma co kraść...
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

to teraz przyznać się kto zajumał przedni zderzak z kłami od 103 ??? :devil3 :devil3
ODPOWIEDZ