Jaki silnik można wsadzić do syreny 105L z linii Ford-a?

Informacje techniczne innych pojazdów.
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Wyobraź sobię tę Cobrę na dużej średnicy alusach z wąskimi szprychami i kapcie z niziutkim profilem. Paaawiaaaaa!!
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

po pierwsze witam! dawno mnie tu nie było ;)

po drugie - tematów o których piszecie już NIE MA bo jest chyba włączone automatyczne kasowanie starych postów - przydałoby się to wyłączyć bo w niektórych starych postach były przydatne informacje!!!! sam ostatnio czegoś szukałem i nie znalazłem bo zostało skasowane... :( od określania który post jest niepotrzebny są MODERATORZY, po co kasować automatycznie?

po trzecie - kiedy ludzie sie nauczą wreszcie że wkładanie POTWORA do syreny jest zwykłą głupotą? jeśli chcesz auto do jazdy na codzień to włóż jakąś NOWOCZESNĄ i MAŁĄ jednostkę, od szczura albo od skody fabii itp. syrena nie jest w stanie wytrzymać dużego silnika, choćbyś się ze****** nie zrobisz tego no chyba że osadzisz po prostu bude syreny na innym aucie... innego sposobu nie ma, tak czy tak to jest nonsens!

po czwarte...
najmłotsze pokolenie polakóf
naszom nadziejom i pszyszłościom!
nie moge... wymiękłem jak to przeczytałem :lol:
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

po drugie - tematów o których piszecie już NIE MA bo jest chyba włączone automatyczne kasowanie starych postów - przydałoby się to wyłączyć bo w niektórych starych postach były przydatne informacje!!!! sam ostatnio czegoś szukałem i nie znalazłem bo zostało skasowane... od określania który post jest niepotrzebny są MODERATORZY, po co kasować automatycznie?

Ten temat był już poruszany. Te posty gdzieś są, ale wyszukiwarka ich "nie widzi". Trzeba niestety szukać samodzielnie. O co dokładnie chodzi z przenosinami na nowsze forum a wyszukiwarką pytaj Arturo, ja się nie znam. :mrgreen:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
palermo
Posty: 4
Rejestracja: 2005-12-31, 12:57
Lokalizacja: Pcim

Post autor: palermo »

Post skasowany ze względu na obraźliwą treść.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

wes sie z tad zabiez bo nikt cie nie tolreruje wies tuningowcu hihihihihihih porownac syren do jakiegos zas....o forda lub do nowoczesnej 911 :mrgreen: :mrgreen: patologia w syrenie walsnie chodzi o to zeby byla 2 suwowa trolu :lol:
Gość

Post autor: Gość »

Post skasowany ze względu na obraźliwą treść.
Geraniol
Posty: 27
Rejestracja: 2005-12-28, 16:41
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Geraniol »

Nie wiem kim jest przedmówca, ale chyba kimś bardzo niekulturalnym bo nawet sie nie pospisał, a widząc to jak się odnosi myślę, że do akcji powinien wkroczyć moderator! Zgadzam sie z Marcinkiem77 w 100% i ogólnie wiekszośc osób tak tu mysli że syreny powinny być oryginalne maxymalnie jak tylko można, więc źle trafiłeś koles. :crazy: :crazy: :crazy:
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

nawet nie o to chodzi ale skoro to ma sens niech udowodni, przedstawi argumenty a nie wiepćmackie przezwiska gość robi sobie po prostu BYDUO!!
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Gość

Post autor: Gość »

Racja ! Chamstwo na całej lini.. a co do "tjuninku" syreny to blee...nie widze nic fajnego w syrenie z silnikiem od innego samochodu .. :roll: :roll:
Geraniol
Posty: 27
Rejestracja: 2005-12-28, 16:41
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Geraniol »

Ten wcześniej to byłem ja 8)
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

hmm swoją drogą czemu nikogo jeszcze nie wzieło żeby zrobić hybrydową syrene ? byłoby idealne auto do jazdy na co dzień...
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

a poco malo smieci z niemiec jezdzi za 500zl kupisz beczke konia roboczego.albo za 1tys golfa1.no coz sa to plastikowe stare gruchoty ale dla mnie ma to byc zwykle auto lejesz paliwo zapominasz.jak sie rozsypie nie placzesz.wiec poco przerabiac ostaki syren na jakis dziwolongi :?
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

chodzi mi o to ze zamiast wciskać silnik który się urwie i z przednimi kołami pomknie w dal zrobić coś co też przyciągało by ludzi ale byłoby naprawde ciekawą konstrukcją np hybryda z elektrycznym napędem kół tylnych jeśli już kundlić to zrobić coś naprawde oryginalnego i
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Kaa pisze:chodzi mi o to ze zamiast wciskać silnik który się urwie i z przednimi kołami pomknie w dal zrobić coś co też przyciągało by ludzi ale byłoby naprawde ciekawą konstrukcją np hybryda z elektrycznym napędem kół tylnych jeśli już kundlić to zrobić coś naprawde oryginalnego i
Taaaa....... najlepiej zaraz helikopter albo łódż podwodną z Syreny zrobić..... Bo wsumie jak kundlić, to kundlić na maksa........ :?

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

Marcinek ja Cię zapewniam że za 500 zł. nie da się kupić w123 w stanie nadającym się do jazdy na właśnych kołach.
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
ODPOWIEDZ