Listwy boczne z Allegro

(karoseria, blachy, lakierowanie)
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

Marek.K wyglądają naprawdę ładnie, ba super :ok3 , ja mam oryginalne to są...
matowe :-| A od NORa masz tylko boczne czy progowe także?

PS: na przedostatnim zdjęciu, to podpięcie "+" zasilania do budy to tak jak
oryginalnie było montowane?
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

pietrekder pisze:Marek.K wyglądają naprawdę ładnie, ba super :ok3 , ja mam oryginalne to są...
matowe :-| A od NORa masz tylko boczne czy progowe także?

PS: na przedostatnim zdjęciu, to podpięcie "+" zasilania do budy to tak jak
oryginalnie było montowane?
listewy boczne są tylko od NOR-a , progowe są ze starych zapasów wypolerowane przeze mnie , tez mi sie bardzo podobają listwy nora jak oryginał a , nie wiem o co ci chodzi z tym "+" sem jak coś to zapraszam do tematu o mojej 105l http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewtopic.php?t=12229


ps a już rozumiem , to jest podpięcie masy "-" do budy przypuszczam że chyba nie oryginalnie ale nie wiem została dziura to tam przykręciłem kabel , bo mam alternator i odwróconą biegunowość a tak wogólę to moja syrena a nie MarkA.K
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

Aha ok, a temat widziałem, tylko że już te linki z imageshack nie działają, te z samego początku :-|
U mnie z kolei przewód był przykręcony do jednej ze śrub mocujących półkę akumulatora.
Swoja drogą, to nieźle to wypolerowałeś, myślałem że tez są od NORa, bo on rabi na taki połysk :ok3
-N-O-R-
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2012-01-03, 22:20
Lokalizacja: Jasło

Post autor: -N-O-R- »

Witam.Czy łapie się ktoś na listwy do syreny 103 s. ? To inna wersja syreny 103.Pozdro
MaSa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 659
Rejestracja: 2007-05-03, 13:00
Lokalizacja: stargard

Post autor: MaSa »

Ja potrzebuje wyceny na 2 komplety listew bocznych do 104 i 2 komplety progowych tez do 104. Możesz mi napisać na pm ile co i jak ;)
-N-O-R-
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2012-01-03, 22:20
Lokalizacja: Jasło

Post autor: -N-O-R- »

Ponawiam pytanie.Czy ktoś się łapie na listwy do syreny103s? inna wersja 103.Pisac na pm
admixam
-#Junior
-#Junior
Posty: 185
Rejestracja: 2009-05-02, 18:37
Lokalizacja: rumia

Post autor: admixam »

-N-O-R- pisze:Ponawiam pytanie.Czy ktoś się łapie na listwy do syreny103s? inna wersja 103.Pisac na pm
Tych syren jest mało,ale jeśli można wykonać zamawiam jeden komplecik.
-N-O-R-
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2012-01-03, 22:20
Lokalizacja: Jasło

Post autor: -N-O-R- »

Potrzebuję na wzór uszczelki trójkącika do syr 105.W miare dobrym stanie bo niestety w nadającym się na wzór stanie nie posiadam.Zwróce wraz z nowym kompletem.Zapraszam na www.normakor.pl - strona w budowie ale coś już można przeczytac.Zyczymy w nowym roku wytrwałości i ukończenia wszystkich projektów związanych z syrenka. Zespół NMK
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

-N-O-R- pisze:Potrzebuję na wzór uszczelki trójkącika do syr 105.W miare dobrym stanie bo niestety w nadającym się na wzór stanie nie posiadam.Zwróce wraz z nowym kompletem.Zapraszam na www.normakor.pl - strona w budowie ale coś już można przeczytac.Zyczymy w nowym roku wytrwałości i ukończenia wszystkich projektów związanych z syrenka. Zespół NMK
Fajnie że dorabiacie elementy do starszych aut, ale jeśli proces twórczy powstawania strony jest w toku to nanieście trochę poprawek. Przede wszystkim- oklepane fotografie z internetu, kwestia czy macie zgodę na ich używanie (jedno z aut należy do forumowicza). Druga kwestia- zamieście zdjęcia produktów- zarówno samych listew jak i tych już zamontowanych na auta.
Awatar użytkownika
markuc4592
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 50
Rejestracja: 2014-05-02, 11:12
Lokalizacja: Sochaczew

re:

Post autor: markuc4592 »

witam ja mam lewa uzywke moge pozyczyc jak by sie nadawala wczoraj udalo mi sie kupic
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Mariusz
rolek
-#Junior
-#Junior
Posty: 110
Rejestracja: 2008-08-31, 12:56
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: rolek »

Dotarł do mnie komplet listew od kolegi NOR. Wykonane bardzo starannie- warto było czekać! :piwo:
Syrena 104 1966r
Polski Fiat 125p 1973r
Syrena 105 1975r
Fiat 126P 1986r
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

No i już minęła druga rocznica jak czekam na listewki do tapicerki 103. Brawo NOR :ok2 :ok2 :ok2
witek88
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 50
Rejestracja: 2013-01-26, 18:06
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: witek88 »

Witam, nie chcąc zakładać nowego tematu zapytam tutaj.
Ma ktoś może jakiś sprawdzony sposób jak wymierzyć otwory pod listwy?
Niby mam ten rysunek z wymiarami pod przedni błotnik, ale zastanawiam mnie czy faktycznie przednia listwa a iść idealnie w poziomie?
Mam używane drzwi z otworami(nie wiem czy ori), i po przerysowaniu wymiarów na nowe drzwi nie zgadza się to z wymiarami przodu, listwy nowe od NOR`a.
-N-O-R-
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2012-01-03, 22:20
Lokalizacja: Jasło

Post autor: -N-O-R- »

Hej.Koledzy mam promocję na listwy do limuzyny Bosto.Progowe. komplet nówek z przesyłką 150 pln.Taniej nie będzie.Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę zadzwonić 793567177 i powiedzieć że z ogłoszenia z forum.Mam 5 kompletów , kto pierwszy ten lepszy.Jak zamierzasz remontowac Bosto listwy sie przydadza.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

A jak z listewką ozdobną deski rozdzielczej?
ODPOWIEDZ