Listwy boczne z Allegro

(karoseria, blachy, lakierowanie)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
walecdrogowy
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2010-03-11, 11:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: walecdrogowy »

N-O-R, ja też robiłem pewne części do warszawy i jaką cenę bym nie zawołał to zawsze za drogo. I nie była to cena z kosmosu. Z ceną zszedłem do poziomu najniższej opłacalności i kiedy też było za drogo, przestałem wytwarzać. Tłoczniki posmarowałem olejem i odstawiłem w kąt a prace nad kolejnymi tłocznikami przerwałem w połowie.
Warszawa 224 1967
-N-O-R-
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2012-01-03, 22:20
Lokalizacja: Jasło

Post autor: -N-O-R- »

no tak i to brałem pod uwage.Kolego tylko na zachód jest to jakoś opłacalne tzn do zachodnich marek, tam jest troszkę inna dojrzałość myślenia pasjonatów starych samochodów a ceny takie jak w Polsce.
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

-N-O-R-, jak będziesz miał już gotowe do sprzedaży te listwy progowe to daj tu znać albo na pw, bo nie mam czasu zbytnio obserwować allegro.
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

I oszuści i hipokryci.
Ostatnio zmieniony 2012-09-01, 22:46 przez PONY007, łącznie zmieniany 1 raz.
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

cena w promocji była by super, ale 250zł to juz sporo.
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

No młody pojechałeś jak Ciebie nie bedzie to raczej nikt nie bedzie płakał z tego powodu.


A co do listew róbcie sobie co chcecie ja mam do syreny wszystko wiec mnie to nie interesuje ale dodałem tylko swoją uwage.
-N-O-R-
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2012-01-03, 22:20
Lokalizacja: Jasło

Post autor: -N-O-R- »

Koledzy nie ma co sobie ubliżać z powodu kilku aluminiowych listewek.Zrobiłem je przy okazji warszawy( ponieważ jest ten sam profil)wysprzedam to co moam zrobione i temat syren zamykam.Jest to tylko hobby a nie zródło mojego utrzymania i tym bardziej nie mam zamiaru się denerwować z tego powodu.życzę powodzenia w remontach i ich ukończenia.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
michalalex
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1651
Rejestracja: 2012-03-21, 20:43
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: michalalex »

NOR nie obrażaj się, bo na pewno wiele osób kupi te listwy ja też będę potrzebował tylko akurat parę rzeczy na raz mi się popsuło i akurat nie mam kasy. Tak samo listwy progowe. 250 zł to dobra cena. Znam też jednego Syreniarza z mojej okolicy, który też będzie potrzebował listew, a nie ma go na forum.
A po za tym wiadomo, że każdy chce kupić jak najtaniej i marudzi, ale jak będzie potrzebował to i tak kupi. Sam dorabiam sobie pisaniem prac dyplomowych, maturalnych i referatów i wszyscy by chcieli za parę groszy. Za darmo to mogą sobie sami zrobić, ale jak termin się zbliża to przychodzą i płacą wg cennika, a biorę i tak niedużo.
Ale jak byś się całkiem zniechęcił to sprzedaj komuś te przyrządy do gięcia, żeby takie listwy były dostępne. Sam bym coś takiego kupił i mogę zapłacić normalną cenę. TYLKO ODE MNIE WIELKA PROŚBA NIE RZUCAJ W KĄT TYCH NARZĘDZI, BO WIELE OSÓB JESZCZE BY SKORZYSTAŁO!!!
-N-O-R-
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2012-01-03, 22:20
Lokalizacja: Jasło

Post autor: -N-O-R- »

Kolego ja nie jestem dzieciakiem żebym się obrażał , złościł i straszył.Napisałem , że jeszcze mam zrobione i to do końca wysprzedam.Kto myśli przyszłościowo to to wykorzysta.Wiesz wole z dzieciakiem np na basen pojechać niż klepać te listewki tak naprawdę za marną kasę.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

A nie mógłbyś natrzaskać np. 1000 kompletów i wtedy je sprzedawać w niższej cenie?

Drugą rzecz chciałem zauważyć, że czasami rzeczywiście potrzeba listew na sztuki, bo np. ktoś mił wypadek i musi przód klepać, albo komuś którąś ukradli.

Trzecie, że tak to już jest w Polsce, że wszyscy chcą mież wszystko tanio i dobrze, bo taką już mamy mentalność. (Wiem to jako mechanik, kiedy klienci mają płacic). I niestety, ale trzeba też to brać pod uwagę i pod to się naginać.
...po prostu Zipa
-N-O-R-
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2012-01-03, 22:20
Lokalizacja: Jasło

Post autor: -N-O-R- »

Kolego listwy z "tamtej epoki" były robione metodą ciągnioną z półpłynnego aluminium z innego gatunku alu. i dlatego stare listwy po wypolerowaniu mają ten połysk ciemny.Moje mają jasny lustrzany odcień taki jak chrom.Więc nie wiem czy ktoś by chciał łaciatą syrenke.Co do 1000 kompletów to pewnie tyle syrenek nie ma :P
Awatar użytkownika
michalalex
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1651
Rejestracja: 2012-03-21, 20:43
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: michalalex »

1000 jest na pewno. Tutaj na forum jest ok. 500, ale niech motonita sprostuje. Ale jeszcze raz to napiszę: dobrze, żeby te listwy były cały czas dostępne. Kolego NOR mam nadzieję, że piszesz o wyprzedaży wszystkich listew tylko w ramach marketingu. Wystaw po prostu co jakiś czas aukcję na allegro i dostaniesz cenę rynkową. Tak jak zresztą robisz. A jak uznasz, że dają za mało to sprzedaj technologię i narzędzia.
Ile masz jeszcze kompletów?
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

w polsce syren smiało jest jeszcze ze 30 000
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
KRZYSZTOF66
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 41
Rejestracja: 2012-01-09, 23:37
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: KRZYSZTOF66 »

Chyba trochę przesadziłeś....
A ile Twoim zdaniem jest Syren jeżdżących i nadających się jeszcze do remontu?
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

jezdzacych? sprawdz był temat o tym co cepik podaje plus dodaj kilka syren na zoltych
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
ODPOWIEDZ