kupiłem motocykl ;)

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

tej wez nie cwaniakuj bo mnie tylko rozsmieszasz a zreszta cwaniakuj to dalej sie z ciebie posmieje i nie tylko ja a nie jestem po zawodowce podstwowkarzu bo skonczylem liceum ekonomiczne z maturka heheheheh wiec sie odpierdziel panie madralo.Wez sie idz uczyc czlowieku bo nie wiem po co mialbym opisywac wszystkie typy silnikow jesli chodzi o motocykl czy malucha.A co do tego czy wiem to gowno ci do tego bo NAPEWNO niewiesz a ty tylko sie domyslaszco u miem a co nie a ja wiem czego ty nie umiesz i wez sie chow po katach bo ludzi straszysz.Znowu chcesz zaczac to co niedawno bylo?????!!!!!!!!!Juz jeden taki cwaniak jak ty byl na www.ino-online.pl i z czasem wszyscy sie nim znudzili i jego glupimi wypowiedziami i to samo sie stanie z toba czyli wymrzesz jak dinozaury heheheheheheheheh.napisz cos nowego bo chce sie znowu posmiac-jak czytam twoje wypociny to poprawia mi sie nastroj i humor wraca no to czekam na nastepne twoje glupoty
p.s. to na jakiej podstawowce zakonczyles twoja marna edukacje?????
Możesz to napisać po Polsku? Bo jakoś nie moge tego odszyfrować.
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
waja
-#Junior
-#Junior
Posty: 198
Rejestracja: 2005-10-25, 09:36
Lokalizacja: Inowroclaw

1111

Post autor: waja »

buahahahahahahah wiedzialem zee masz problemy z czytaniem no bo jak skonczyles podstawowke to sie wcale nie dziwie-oj biedny wiktorek nie umie przeczytac co napisalem :D
p.s.polecam elementarz zebys mogl zobaczyc jak wygladaja literki i czytaj ze zrozumieniem na glos to wtedy moze akurat cos zrozumiesz.masz taka niska inteligencje ze nie da sie tego prosciej napisac i wytlumaczyc.





















Edit: Jeszcze jeden taki post, a będę je usuwał :evil:
Panther-Sachs 1938
WFM M06 1960
WSK M06 1970 plus przyczepka ciągniona Niewiadów
AVO Simson 1956
Simson SR2 1957
Iż 49 1949
Pannonia TLF 250 plus kosz boczny Duna 1962
Suzuki GS 650 GL 1981
Java babetta 1973
Komar sztywniak
Syrena 105 1975
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Nie wytrzymam................jak on zdał maturę z polskiego??! :shock: :lol:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

waja pisze:p.s. to na jakiej podstawowce zakonczyles twoja marna edukacje?????

niepełnej :twisted:

ech co do kaszla to ja bym tam wolał weloreksa sensowniejsze spalanie a bezpieczeństwo takie samo :lol:
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

jak on w ogole zdal mature z tym HEHHEHEHE <?
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

jak on w ogole zdal mature z tym HEHHEHEHE
To jest dział POCHWAL SIĘ, więc on sie tylko chwali,że ma.
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

pewnie ma mature z geografii jak każdy kto nie mógłby zdać normalnej :lol2: :rotfl: w liceum ekonomicznym raczej nie uczą o silnikach a na maturze też tego nie ma więc co to ma do rzeczy? heh no tak, w końcu to dział "pochwal sie" więc każdy chwali się tym co ma :devil: śmieszne dość... czytając niektóre posty mam ochotę użyć takiego okrągłego przycisku z krzyżykiem ale na tym forum mi on nie przysługuje :lol2: niektórzy się domyslą o co chodzi


może jakiś moderator usunie wszystkie posty z tego tematu a zostawi tylko 5 pierwszych? będę wdzięczny bo chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile kosztuje przrejestrowanie na białe blachy
Ostatnio zmieniony 2005-12-20, 22:14 przez CyklonB, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

Odpowiadając na pytanie Cyklona: koszty przerejstrowania napewno przerosną koszt zakupu,a ubezpieczenie mozesz wykupić bez przerejstrowania
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

wiktorR20 pisze:Odpowiadając na pytanie Cyklona: koszty przerejstrowania napewno przerosną koszt zakupu,a ubezpieczenie mozesz wykupić bez przerejstrowania

tak, ale w ten sposób można jedzić nie dłużej niż 30 dni a więc nie pozostaje nic tylko przerejestrować i chciałbym wiedzieć jak wygląda cała procedura, bo nie wiem jakto jest z czarnymi blachami
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

Problem będzie jeśli Cie złapie Policja.Choć tez nie konicznie ,bo zalezy na jakiego policjanta trafisz.Jeden zabierze dowód,drugi nie.
Samo przerejestrowanie polega na tym,że idziesz do Wydziału Komunikacji.W Twoim przypadku to chyba będzie w Wałbrzychu,bo nie wiem czy jest w Dzierzoniowie,ale toTy już będziesz lepiej wiedział.Do W.K. bierzesz:umowe kupna-sprzedazy, dowód rejestracyjny,ubezpieczenie,tablice rejestracyjne.Dodatkowo musisz zrobic xero umowy k-s,dowodu rejestracyjnego i czasem sobie rzycza też ubezpieczenia.Trzeba też wypełnic wniosek o przerejstrowanie.Z tym wszystkim stajesz w kolejkę.Przy okienku pani wszystko wnikliwie sprawdza i czepia się wszystkiego czego może.Dlatego lepiej miej wszystko dograne,bo szkoda drugi raz przychodzić.Pani wydaje nowe tablice i dowód tymczasowy.Ty za to płacisz i za miesiąc znów przychodzisz po odbiór właściwego dowodu.
Chyba to wszystko.ogólnie procedura z czarnymi tablicami jest taka sama jak z białymi.Nie pamietam tylko czy trzeba kupować znaczki skarbowe.
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

aha rozumiem, dzięki
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

znaczki raczej trzeba urzędy doją przy każdej nadarzającej się okazji :evil:
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

Kaa pisze:znaczki raczej trzeba urzędy doją przy każdej nadarzającej się okazji :evil:
Tak tylko czy trzeba je kupic samemu przed rejestracją?Nie jestem pewny,ale za zanczki się płaci w okienku i pani z okienka sama je nakleja.
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
waja
-#Junior
-#Junior
Posty: 198
Rejestracja: 2005-10-25, 09:36
Lokalizacja: Inowroclaw

Post autor: waja »

Cyklon a ty sie nie wpieniaj dobra!!!!!!!!moze i ty masz mature z geografii a ja nie bede pisac z czego mam bo znowu ktos wyskoczy ze sie chwale a dla sprostowania sprawy Wiktor napisal ze skonczylem zawodowke wiec mu napisalem jakie mam wyksztalcenie i po co robicie tyle krzyku!!!!!!!!!!!!!Jesli skonczylem liceum ekonomiczne to nie mam prawa sie znac na motoryzacji-wielki blad bo ja sie znam i to jest moja pasja.Dla twojej wiadomosci zdalem normalnie a reszta cie nie powinna obchodzic.Ja sie dziwie jak niektorzy wogole zdali jakas szkole bo ich wypowiedzi i forma budowy zdan jest denna i ma wiele do zyczenia :D na tym koncze ten temat bo tu sie robi smietnik jak zwykle.pozdro
Panther-Sachs 1938
WFM M06 1960
WSK M06 1970 plus przyczepka ciągniona Niewiadów
AVO Simson 1956
Simson SR2 1957
Iż 49 1949
Pannonia TLF 250 plus kosz boczny Duna 1962
Suzuki GS 650 GL 1981
Java babetta 1973
Komar sztywniak
Syrena 105 1975
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Wiktor R20 jest przemądrzały i trzeba go taki zaakceptować.Trzeba mu przyznać że Junak zrobił cacy (i sprzedał) ale teraz pisze bzdury o wymianie tablic, przerejestrowaniu..
Sprawa wygląda tak:
Po pierwsze wykupujesz OC na takie tablice jak go kupiłeś.Po drugie robisz przegląd nawet jak masz aktualny, bo nowe dowody rozkładane na 3części mają więcej informacji od tradycyjnych, Diagnosta je dopisuje.
Wtedy dostaje tymczasowy dowód na miesiąc (po mieś. do urzędu)
i albo dostaniesz dowód 3 częściowy. Albo pieczątkę przedłużającą o kolejny miesiąc.
Gdyby było jak Wiktor napisał to już dawno boston miał by nowe blach. Żal mi robić przegląd gdyż jak ją kupiłem to parę dni wcześniej miała robiony przegląd.
Odnośnie ubespieczalni:
Teraz ubezpieczenie idzie za samochodem, jak chcesz zmienić firmę to musisz wypowiedzieć je z poprzednią ubezpieczalnią. Bo nawet jak wykupisz nowe to przyślą Ci kontynuacje OC poprzedniej firmy.
Wiem to z własnego doświadczenia
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
ODPOWIEDZ