zzr2320

Przedstaw siebie i swoje pojazdy. Mój login - moim tytułem tematu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

michalalex, jeśli facet ma niepoukałdane pod kopułką to lepiej aby zgniła niż przepłącać
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

zzr2320 pisze:Do Syreny wchodzi nawet cały Komar - zic od pasażera daje się na dach i wsadza się moplika do środka. A co!
===A to :devil3

::::Obywatelu "Natan N." =======za swój pozytywny i racjonalizatorski wkład w krzewienie wiedzy syrenkowej zasługujecie na duże piwo :piwo:
Obrazek

===Ta atmosfera związana z remontowaniem wszystkich mozliwych Syren staje się już niezdrowa. Za każdym razem kiedy tylko ktoś "pochwali się" swoim nowym nabytkiem w stanie nawet jak najbardziej zadowalającym ====tutejsi userowie zaczynajął się dopytywać "a kiedy remont". Spokojnie panowie, wy chyba nie pamiętacie, jak się jeździło Syrenką w latach 90. Wtedy to dopiero było Jeżdżę Samochodem Syrena w przeciwieństwie do "rozbieram samochód bez potrzeby" :devil3 Teraz będzie po Angielsku: If it ain't broken =====don't freakin' fix it!!!!!!!!!!! :D
W zjawisku socjologicznym zwanym "remontowaniem samochodów produkcji krajowej marki Syrena FSM" dopatruję się swego rodzaju semiotyki podążania za stadem/ew. bycia "trendy" tudzież "cool". Chęci przynależenia do grupy.
:::::Przyjęło się np. że tzw. """ludzie na poziomie z miast i miasteczek""" palą Marlboro Lighty/ LM-y niebieskie. Jeżeli w określonym towarzystwie osobnik wyciągnie paczkę "Mocnych" zostanie potraktowany jako ciekawostka. To samo dotyczy używania określonego modelu komórki czy modelu samochodu.
===Przykład z życia ==studiuję zaocznie w soboty i niedziele. Sami musielibyście zobaczyć reakcję innych studentów kiedy ktoś mi daje numer a ja wyciągam Nokię 34 w kolorze kości słoniowej :devil3

Pozdrawiam :grinser
Ostatnio zmieniony 2013-02-12, 11:34 przez KIEROWCA, łącznie zmieniany 1 raz.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

elektryk85 pisze:Paweł ty byś się pokazał na jakimś zlocie bo dawno cie już niebyło
w tym roku na pewno będę się pokazywał na zlotach :)
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
michalalex
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1651
Rejestracja: 2012-03-21, 20:43
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: michalalex »

KIEROWCA :piwo: dobrze gadasz. Zawsze mówię ratować tak, remont - kiedyś się zrobi jak będzie potrzeba. Powiem nawet tezę obrazoburczą dla niektórych. Gdybyśmy wydawali mniej na remonty, a więcej na nowe zakupy byłoby więcej ocalonych. :grinser

[ Dodano: 2013-02-11, 21:24 ]
=============== takie znakowanie to widoczny wpływ taedyzmu, ale popieram. A jak wygląda Nokia 34, bo wyguglowałem i mi różne modele wyskakują??
Syrena 104, Syrena Bosto
marek02
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1071
Rejestracja: 2010-01-03, 14:55
Lokalizacja: Sicienko

Post autor: marek02 »

a ja robiłem remont bo musiałem, inaczej nie dało się poskładać, na lakier wydałem 320 zł plus 150 dla siostrzeńca za malowanie wszystko robione samemu, fakt wychodzą jakieś pierdoły bo nie była rozkręcana po śrubce, traktowana piachem i tak dalej, ale jakoś jeżdżę i cieszę się tym, że mogę nią jeździć i podnosić ciśnienie niektórym, mój samochód i ważne, że jest bezpieczny bo hamuje i ja się nim cieszę, nysy też nie rozbieram tylko robię co potrzeba, sprawdzę hamulce, uzupełnie i powymieniam płyny i jazda, może wreszcie białobrzegi odwiedzę
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

michalalex pisze:A jak wygląda Nokia 34, bo wyguglowałem i mi różne modele wyskakują??
===Nie śmiać się :devil3
Obrazek

::::Wbrew pozorom taka cegiełka to dosyć solidny sprzęt ====kupiłem ją UŻYWANĄ w 2004 i służy do dziś :D Nawet kolorek jak najbardziej syrenkowy :grinser
Nie zliczę już ile razy mi spadła, była ubrudzona smarem czy nawet impregnatem na budowie!!!!!
=====Żaden cieniutki "Smartfon" tego nie wytrzyma!!!!!!!! Gumowe klawisze wyczuwam na dotyk, nie trzeba celować na dotykowej klawiaturce jak w Galaxy S-III.
Obecnie lecę już na trzeciej baterii ALE to już 10-cio letnia komórka i nigdy nie odczuwałem potrzeby przestawienia się na inny telefon.
Dodam tylko, że moje nastawienie w stosunku do samochodów jest takie samo jak do telefonów :D

Pozdro :piwo:
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

A pisałeś w innym poście ,że masz Galaxy S II . To który w końcu?
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Kozak90 pisze:A pisałeś w innym poście ,że masz Galaxy S II . To który w końcu?
===Nigdy nie pisałem nic o S-II. Zresztą to że tak powiem jest telefon "służbowy" prywatnie korzystam z Nokii. Jest po prostu bardziej poręczna i na zdrowy chłopski rozum :D
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

KIEROWCA pisze:
syrena103 pisze:Kolego KIEROWCA [...] chyba że twoja praca polega tylko na obserwowaniu kursu walut i cen złota i ropy na światowych giełdach.
===Rozpędziłem się ==sory za offtop.

A na forum rzeczywiście zaglądam dosyć często ==w końcu mam Galaxy S-III :grinser
marek02
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1071
Rejestracja: 2010-01-03, 14:55
Lokalizacja: Sicienko

Post autor: marek02 »

ja pracując jako ślusarz narzędziowy i mając wiecznie upaprane ręce różnymi cudami wykończyłem po 3 miesiącach dotykowego LG
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Wrzucam aktualne zdjęcia, na których widać (brudny) pomalowany przód i deskę (dachu nie widać, bo śnieg zaczął sypać).

[ Dodano: 2013-02-11, 22:22 ]
Na zdjęciu, to tak fajnie nie widać. :/ Ten aparat robi jakieś dziwne rzeczy i przekłamuje kolory.

[ Dodano: 2013-02-11, 22:31 ]
Zdjęcia z dzisiaj. Koniec remontu skrzyni. Dzięki życzliwości kolegi mogłem sobie porobić w ciepłym.

[ Dodano: 2013-02-11, 22:36 ]
Jeszcze zdjęć kilka:

[ Dodano: 2013-02-11, 22:38 ]
Na raz następny dam zdjęcia przyrządu do ustawiania luzu międzyzębnego - bardzo prosty do wykonania, a spełniający wymagania podane w książce - może ktoś sobie skorzysta.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
...po prostu Zipa
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

zzr2320, a co robiłeś dokładnie w tej skrzyni. Może podjąłbyś się naprawy mojej skrzyni którą kiedyś wymontowałem z auta.
Awatar użytkownika
michalalex
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1651
Rejestracja: 2012-03-21, 20:43
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: michalalex »

No rzeczywiście ta skrzynia wygląda super. Może założysz mini warsztat ze skrzyniami do Syren jak syrena104bili z blacharką :grinser Ucieszyłbym się, bo moja skrzynia ma najechane ponad 70 000 km i też się pewnie będzie wkrótce kwalifikowała do remontu.
Syrena 104, Syrena Bosto
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

ale tak się zastanawiając, przeciez to co robi kolega Natan, mozę każdy w swoim zaciszu domowym zrobić :)
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

zzr2320, łapka 'prawie' jak u mnie :helm :ok3 :piwo:
ODPOWIEDZ