Syrena Sport w Automobiliście

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
robert skubis
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 384
Rejestracja: 2008-04-30, 12:45
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Syrena Sport w Automobiliście

Post autor: robert skubis »

W nowej odsłonie Syrena Sport. :ok3
ORMO
Awatar użytkownika
Chamarka
-#Junior
-#Junior
Posty: 155
Rejestracja: 2009-04-26, 17:32
Lokalizacja: Radom

Post autor: Chamarka »

ta gazetka w grudniu kosztowała 12 teraz 14,50 -żenada
Paweł 105L
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 235
Rejestracja: 2007-05-13, 23:26
Lokalizacja: Śląsk/Będzin

Post autor: Paweł 105L »

Sprzedaz spada to i cena idzie w góre
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

tyle piniondzow za kawalek papiru.... masakra...
Paweł 105L pisze:Sprzedaz spada to i cena idzie w góre
normalnoscio jest obnizenie ceny by zachecic do kupowania a nie jeszce dowalic.... bo to jeszcze badziej odstrasza...
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
zielarz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 85
Rejestracja: 2011-09-19, 01:24
Lokalizacja: RP

Post autor: zielarz »

Chamarka pisze:ta gazetka w grudniu kosztowała 12 teraz 14,50 -żenada
Ja przestaję kupować, mam prawie wszystkie numery ale koniec, gazeta przestawia się pomału na reklamy, a Revitalizanty to już przegięcie , w każdym numerze o tym cudownym leku piszą po dwie strony, może zaczną uzdrawiać silniki wahadełkami., dobry kit A U T O M O B I L I S T A Z E N A D A !!!!
Awatar użytkownika
Jarecki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 516
Rejestracja: 2008-09-07, 00:09
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Jarecki »

Za dużo reklam, za drogi i jeszcze ten ostatni numer, niemiecki yungtimer na okładce!?! :???:
Ku drugiej młodości czyli reNOWAcja 105L 1979'
http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic.php?t=9245
Awatar użytkownika
ToMuŚ
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 475
Rejestracja: 2009-04-14, 19:02
Lokalizacja: Zamość/Rzeszów

Post autor: ToMuŚ »

ja też sie z automobilistą przeprosiłem już dawno, teraz kupuje pojedyncze numery, jak mnie coś zainteresuje i nie mam czasu "w markecie" poczytać. Co do artykułu o SS, to dzisiaj "w markecie" przeczytałem z ciekawości, przeglądnąłem resztę... i odłożyłem na półkę. Ogólnie z dzisiejszych gazet motoryzacyjnych regularnie kupuję tylko TopGear... bo tani i w porównaniu do innych tytułów ma jakiś "smak" nie jest mdły i nudny
...coś trzeba w życiu robić...
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

Dokładnie- mnie też stracili jako klienta (a dotychczas miałem każdy numer)- skończyło się na tym z Warszawą pickup. A te rewitalizanty przeginka straszna, kiedyś Automobilista mógł być pewnym źródłem wiedzy, teraz jest pisanym na szybko chłamem i dodatkowo cena poszła w górę :fire
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
ToMuŚ
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 475
Rejestracja: 2009-04-14, 19:02
Lokalizacja: Zamość/Rzeszów

Post autor: ToMuŚ »

PONY007 pisze:A te rewitalizanty przeginka straszna
Panowie to było już od dawna, jednostronne artykuły o "cudownych " olejach, ładowarkach do akumulatorów... widocznie "te rewitalizanty" bardziej majętne są i stać ich na więcej numerów (to już 3, dobrze liczę?)
...coś trzeba w życiu robić...
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

http://xado.pl/rewitalizanty-firmy-xado ... ompleksowe

No i stało się - w trakcie jednej z jazd usłyszałem jakieś nowe, niezbyt intensywne stuki i „klepanie” dochodzące z silnika. Zanim je zlokalizowałem, przejechałem sporo kilometrów i to dość intensywnie przyspieszając i wykorzystując około ¾ mocy silnika. Ich przyczyną, jak się okazało, było zerowe ciśnienie oleju w układzie. Wystarczyło zatrzymać na kilka chwil silnik i ponownie go uruchomić, aby wróciło, jednak dystans był wystarczająco duży, aby uszkodzić panewki! Nic takiego się nie stało i do dzisiaj silnik wykazuje te same ciśnienia oleju ,jak przed wydarzeniem. Muszę też dodać, że silnik ten nie posiada utwardzanych czopów wału korbowego, a specyfi kacja techniczna rewitalizantów XADO mówi o nadaniu twardości powierzchniom stalowym, powyżej 60 HRC, czyli twardości, jaką uzyskuje się w wyniku dodatkowych zabiegów utwardzających (cementowania, azotowania, chromowania). To musiało się stać w moim silniku, bo około 10 km pokonanych przy dość intensywnie naciskanym pedale gazu, przy zerowym ciśnieniu oleju, musiałoby dokonać spustoszeń w układzie korbowym.


kur**,a- uwielbiam czytać, że olej potrafi zmienić wynik pomiaru wciskania diamentowego stożka w powierzchnie...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
zielarz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 85
Rejestracja: 2011-09-19, 01:24
Lokalizacja: RP

Post autor: zielarz »

Automobilista to------zero opisów zlotów i imprez krajowych (jeśli już to tylko krótkie wzmianki), opisy bardzo drogich aut zwykle przedwojennych, artykuły publikują tylko osoby z tzw elity czyli bogate środowisko kolekcjonerów aut, ten ich skostniały CAAR nawet nie opisują swoich zlotów. Przedruki (tłumaczone) artykułów z niemieckich gazet automobilowych.
Zamknięci na nowe środowisko automobilowe. Nuda, nuda, nuda :/
marek02
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1071
Rejestracja: 2010-01-03, 14:55
Lokalizacja: Sicienko

Post autor: marek02 »

ja wiem to pisał Mcgajwer :smiech
macio
-#Junior
-#Junior
Posty: 192
Rejestracja: 2006-12-18, 00:27
Lokalizacja: poznań

Post autor: macio »

...jestem w szoku... czy na tym forum, udzielają się już tylko urodzeni w dzień mamrota?!
to co napisaliście jest jedynym komentażem na jaki was stać gdy gazeta pisze o syrenie sport?! reklamy w gazetach obniżają cenę, wyszydzanie ich i przez to zniechęcanie innych reklamodawców spowoduje odpływ reklam i gazeta będzie kosztować 25 zł i padnie. bo wszyscy będziemy ją czytać w marketach a nie kupować.
dla mnie artykuł i zdjęcia bomba! ale... sam też dowalę do pieca tylko mikiciukowi. wlazłem na stronę legend prlu i tam są odcinki do oblukania. wklikujesz się w zdjęcie... i wyobraźcie sobie na żadnym zdjęciu wszystkich 9 edycji /100 odcinków/ nie ma seryjnej syreny!!!!!
zamiast czepiać się automobilisty, który poświęcił mnóstwo okładek syrence należy zadać pytanie mikiciukowi skąd ta dyskryminacja?
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

macio pisze: należy zadać pytanie mikiciukowi skąd ta dyskryminacja?
ja to mam do niego wiecej pytan.... wiele wiecej..
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

macio pisze:...jestem w szoku... czy na tym forum, udzielają się już tylko urodzeni w dzień mamrota?!
to co napisaliście jest jedynym komentażem na jaki was stać gdy gazeta pisze o syrenie sport?! reklamy w gazetach obniżają cenę, wyszydzanie ich i przez to zniechęcanie innych reklamodawców spowoduje odpływ reklam i gazeta będzie kosztować 25 zł i padnie. bo wszyscy będziemy ją czytać w marketach a nie kupować.
dla mnie artykuł i zdjęcia bomba! ale... sam też dowalę do pieca tylko mikiciukowi. wlazłem na stronę legend prlu i tam są odcinki do oblukania. wklikujesz się w zdjęcie... i wyobraźcie sobie na żadnym zdjęciu wszystkich 9 edycji /100 odcinków/ nie ma seryjnej syreny!!!!!
zamiast czepiać się automobilisty, który poświęcił mnóstwo okładek syrence należy zadać pytanie mikiciukowi skąd ta dyskryminacja?
Mikiciukowi można zadać masę innych pytań m.in o kiepski stan samochodów w jego muzeum..i to co się dzieje z tyłu, na jego zapleczu.
No ale miało być o Syrenie Sport...Jak jutro przeczytam ten artykuł, to się wypowiem na temat treści;-). Przejrzałam w kiosku ten numer, rzeczywiście Syrena obforotografowana porządnie, jest na co popatrzeć. Okładka przyciąga wzrok! I to chyba najwięjsze zaleta tego czasopisma - piękne zdjęcia. Reszta to jak wspomnieliście - nuda, snobizm i masa nachalnych reklam.
ODPOWIEDZ