Zbudujmy razem samochód na Euro 2012

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
MichalKoziolek
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 42
Rejestracja: 2012-02-06, 11:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zbudujmy razem samochód na Euro 2012

Post autor: MichalKoziolek »

Tekst na forum.
Witam Wszystkich, pozwólcie, że przedstawie projekt, którym chciałbym Was zainteresować.
Chcemy na Euro 2012 zbudowac samochód ( na bazie Syrenki, Małego Fiata, Poloneza lub Warszawy) W tej chwili trwa głosowanie na jeden z czterech projektów. Samochód zostanie zrobiony w profesjonalnym zakładzie od podstaw, nowe zawieszenie, silnik, wnętrze itd. Docelowo ma stanać na stadionie narodowym w Warszawie, ale także pojawiać się będzie na zlotach samochodowych w Polsce, a potem mamy nadzieje, że także w Europie. Patrząc na to, że w Polsce chyba nic nie będzie gotowe na Euro w 100% tak jak powinno być, może nam się uda pokazać coś ciekawego, pokazać samochody, które kojarzone są z Polską, ale w stuningowanych wersjach. Nie będzie to byle projekt, który zrobimy w szopie, ale w pełni profesjonalnym zakładzie, za nie małe pieniądze. Chcemy , żeby było to ważne dla każdego Polaka, chcemy, żeby ten samochód był pewna maskotka naszej reprezentacji, ale także czyms, czego nie ma inny kraj. Głosowanie na projekt można znaleźć na stronie www.motofutbol.pl
Pomóżcie stworzyć go.

Projekty, które wraz z bratem zrobiliśmy zamieszczam poniżej:


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam. Michał Koziołek
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

pomysł ciekawy ale....
rozumiem że zniszczycie jakiś oryginalny samochód których jest naprawdę mało żeby powstało wasze cudo?
No cóż :npowiem
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
MichalKoziolek
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 42
Rejestracja: 2012-02-06, 11:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MichalKoziolek »

Nie chcemy nic niszcyć:), chcemy w zasadzie odpbudowac całość na podzespołach innego samochodu, na który zostanie nałożone nadwozie np. Syreny:) oczywiście odpowiednio zmodyfikowane wedlug projektu
Damian15
Posty: 2
Rejestracja: 2012-01-02, 09:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Damian15 »

podzielam zdanie kolegi Mariusza,tych samochodów jest naprawde mało i trzeba je pozostawić w oryginale dla nastepnego pokolenia.A co Wy zrobicie to juz jest wasza osobista sprawa...No cóż takie czasy:(
MichalKoziolek
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 42
Rejestracja: 2012-02-06, 11:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MichalKoziolek »

Hmmm, nie rozumiem, wolicie, żeby syrena stała na jakims zlomie i umierała śmiercia naturalna? nie mówie o rozłożeniu pieknego egzemplarza syreny na cześci i dodanie jej kilku plastików. Mówimy o kompletnym zbudowanym od podstaw samochodzie. Wydaje mi się, że to słuszna koncepcja, ale oczywiście, lepiej patrzec jak gnije na dworze u kogoś w ogrodzie...ale to może byc tylko moje zdanie
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

MichalKoziolek pisze:Hmmm, nie rozumiem, wolicie, żeby syrena stała na jakims zlomie , lepiej patrzec jak gnije na dworze u kogoś w ogrodzie...
A kiedy ty człowieku ostatnio widziałeś syrenkę na złomie??
Jeśli znajdziesz syrenkę gnijącą gdzieś pod płotem to ja ODBUDUJ na euro a nei modyfikuj jej karoserii, bo właśnie karoserii jest do syrenek najmniej........

Sprawa kolejna..Mamy już luty.... czasu macie cholernie mało, a na dokładną robotę dużo za mało....
Awatar użytkownika
Gieroy
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1852
Rejestracja: 2005-12-24, 21:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Gieroy »

Ja byłbym całkowicie ZA takim projektem i nawet byłbym gotów w całości sfinansować wam taki samochód ale mam jedno zastrzeżenie - jeśli to jest robione na zawody Euro i ma mieć związek z futbolem to ja się wycofuję.
"Samochody Syrena nie są na pewno pojazdami na wskroś nowoczesnymi" mgr inż. Z. Glinka
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

To już najmniejszym złem byłoby przerobienie Poloneza Plus, ale TYLKO I WYŁĄCZNIE wziętego ze złomu, który i tak by nie został ponownie zarejestrowany.

Jest to aż nadto polskie, zwłaszcza, że cała Europa zna Poloneza, bo też nim jeździła.
...po prostu Zipa
OLO
-#Junior
-#Junior
Posty: 150
Rejestracja: 2011-11-17, 22:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: OLO »

Z syreny wolałbym zrobić Zygzaka McQueena...
Awatar użytkownika
Chamarka
-#Junior
-#Junior
Posty: 155
Rejestracja: 2009-04-26, 17:32
Lokalizacja: Radom

Post autor: Chamarka »

co wy bez przesady juz dajcie spokoj z ta miloscia, przeciesz to nie jest utylizacja tylko odbudowa ,zmiana wygladu , wielu z was ma sarny w kolorach metalic i nikt was za to nie linczuje ,mysle ze to dobry sposob zareklamowac nasz kraj tym projektem powodzenia z odbudowa
Awatar użytkownika
jawos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 546
Rejestracja: 2008-12-29, 16:01
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Post autor: jawos »

teraz są takie czasy że malucha na złomie już nie spotkasz a co dopiero syrenę czy warszawę

[ Dodano: 2012-02-06, 16:44 ]
kolor przemalujesz a bodę jak potniesz to już po zabawie
PRLu wróć
junak M10
kopruszyna
MB W202
wołga M21
motorynka M2
dniepr MT16
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

Głupi pomysł i do niczego nie potrzebny moim zdaniem. Cała Polska się skompromituje na tych mistrzostwach to i po co jeszcze jakiegoś zabytka na to przeznaczyć. Drugą sprawą jest to, co ma takie przerobione auto wspólnego z Polską i polakami? Co one ma reprezentować?
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
Chamarka
-#Junior
-#Junior
Posty: 155
Rejestracja: 2009-04-26, 17:32
Lokalizacja: Radom

Post autor: Chamarka »

troche optymizmu moze nie bedzie tak zle ,
nasze zabytki nie kazdemu sie podobaja starsi twierdza ze to zlomy mlodsi nie znaja i tez tak mysla, a prawda jest taka ze sa to auta z naszej mlodosci przy ktorych dojrzewalismy a prawda jest taka ze mlody czy stary zawiesi oko na takim cudzie,
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

Kozichwost pisze: A kiedy ty człowieku ostatnio widziałeś syrenkę na złomie??
hehe to akurat kiepskie pytanie po ostatnim"odkryciu" kilkudziesieciu syrenek na zlomie..
Gieroy pisze:Ja byłbym całkowicie ZA takim projektem i nawet byłbym gotów w całości sfinansować wam taki samochód ale mam jedno zastrzeżenie - jeśli to jest robione na zawody Euro i ma mieć związek z futbolem to ja się wycofuję.
i tu jest duzo prawdy... podjol bym sie takiego projektu.. ale na euro cena by byla 3 razy taka;p hehe

PawelOlesno, typowe podejscei polaka.... wszystko bedzie zle zjebie sie zepsuje niewypali skompromituje... troche optymizmu;) niema to tamto.. hehe :helm

ja tam mam mieszane uczucia co do takeigo projektu.. z jednej stronie fajny ale z drugiej.. to euro i pokazywanie irobienie pod publiczke.. ja nie jestem jakims radykalem co do oryginalnosci i powrorotu do 100 % bo sam mam syrenke ktora niejest idealem... ale nie jest tez tuningiem ... i mam toze poloneza ktory jest "tuningiem" jesli mozna tak zec... i jeszce jedno polskie auto ktorejest bardzo przerobione( niemowielem nic do tej pory bo ni ejest skonczone) ale napewno ni ew takim stylu jak obrazky.. dla takeigo stylu mowie nie....

ps , to pisalem ja ZUK.
zielarz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 85
Rejestracja: 2011-09-19, 01:24
Lokalizacja: RP

Post autor: zielarz »

Wiele jest takich gnijących Syren, nawet u tych co tak zagorzale wyżej piszą....

Niech robią, ja popieram. Wyładowujcie się na tych co mieli drogi zrobić na Euro :klnie
ODPOWIEDZ