Problem z elektyka

Informacje techniczne innych pojazdów.
ODPOWIEDZ
Przemek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 289
Rejestracja: 2005-03-26, 18:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Problem z elektyka

Post autor: Przemek »

jak wyczytalisccie mam poloneza i mam z nim problem otoz jakis czas temu tj dokladnie4 tygodne temu wymienilem szczotki w rozruszniku wszystko bylo cacy po wymianie przez okolo tydzien i powstal problem chcialem odpalic samochodzik a tu lipa myslalem ze padl akumlator alez gdzie na drugi dzien pelny optymizmu poppiolem akumlator i to samo nie ma nic nie kreci zegareczek nie tyka itd wiec wykrecilem ten rozrusznik przeczysilem wszystkie koncowki itd i dalej nie dziala prawde mowiac nie wiem juz co robic blagam pomozcie
Mariusz

Post autor: Mariusz »

Podobnolubią wysiadać styki w stacyjce.
Daj znać jak naprawisz
Pozdrawiam Mariusz
Mariusz

Post autor: Mariusz »

A jak u Ciebie z masą??
Daj znać jak naprawisz
Pozdrawiam Mariusz
Gość

Post autor: Gość »

musisz sprawdzic czy te koncówki od kabla od masy i + sa czyste, ostatnio właśnie moja kuzynka to miała, niby akumulator dobry a prądu nie było, wszystkie koncówki tych grubych kabli przeczyściłem papierem sciernym i popryskałem WD, jak narazie jezdzi i nic sie nie dzieje
Przemek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 289
Rejestracja: 2005-03-26, 18:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Przemek »

dzieki wzystkim za rady ale teraz jzu mam pewnosc co mi padlo znajmy elektro mechanik stwierdzil ze padla masa niestety narazie nie mam warunkow na zrobienie jego wiec bedzie stal pod chmurka :(
ps zarzycilbym jakies jego fotki ale w tej chwili nie mam cyfrowki 8) pewnie wiele osob chcialoby go zobaczyc :D
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

Podobnolubią wysiadać styki w stacyjce.
to nie mogą być styki w stacyjce bo przecież napisał "zegareczek nie tyka"
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Mariusz

Post autor: Mariusz »

No fakt nie mogą , to z rozpędu
ODPOWIEDZ