Big Garb

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Eduardo

Big Garb

Post autor: Eduardo »

A takie coś widzieliście?? :majk
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

lepsze to niż jakieś debilne spojlery-brojlery i inne pierdoły co niektórzy dają, to przynajmniej jest dla żartu zrobione :lol:
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Awatar użytkownika
Paweł_85
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 58
Rejestracja: 2005-10-23, 12:56
Lokalizacja: Kobyłka

Post autor: Paweł_85 »

A może ktoś wysoki tym jeżdzi :D
Jolka

Post autor: Jolka »

Ekhm.. Fajne, ale wolę garbuski w oryginale....:)
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Gość pisze:Ekhm.. Fajne, ale wolę garbuski w oryginale.... :)
Chyba tak jak wszyscy tutaj obecni ;) Witam ponownie :o

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

muszę powiedzieć szczerze że garbus średnio mi się podoba ale to nie zmienia faktu że oryginalny jest lepszy, zwłaszcza jak ma chromy
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Jolka

Post autor: Jolka »

Ano witam witam... Eeeeh, chyba sobie profilek trzasnę:) Garbuski są w ogóle śliczne:):) ta piłeczka taka troszke przesadzona:P
Eduardo

Post autor: Eduardo »

Lajer105l pisze:Gość napisał/a:
Ekhm.. Fajne, ale wolę garbuski w oryginale....

Chyba tak jak wszyscy tutaj obecni Witam ponownie
Pewnie, że oryginał lepszy :twisted: Sam jeżdże Garbuskiem i w życiu do niego nie przyczepie jakis płetw czy coś płetwopodobnego!! Nie wiem kto niby lubi taki jakis dziwny tjuning :| Tjuning z epoki to już lepiej :majk
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jolka

Post autor: Jolka »

Eeeej... nie pokazujcie mi tego cudeńka bo znowu będę marudzić, że chcę garbuska...:>
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Wszystko fajnie, wywaliłbym tylko te kierunkowskazy na cyckach i daszki robiące ze świateł "oczy",bo są równie oklepane jak spoiler w kancie.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

fakt faktem te daszki pasuja lepiej do nowych garbow z tymi swiatlami w pionie to tak to one sa zadarte do gory :D a te cycki by se mogly byc:D
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Eduardo

Post autor: Eduardo »

Kup, kup, kup!! Ja gadałem o Garbusie od 3 lat, az w końcu dostałem takiego jednego żółtego :D Rodzice tak mnie chcieli zbyć, zdaj mature to dostaniesz Garbuska, po maturze: poszukaj sobie jakiś studiów to pomyslimy :D Po roku męki znalazłem odpowiedni egzemplarz i jest!!! :shock: Nie posiadam niestety zdjecia mojego Garbiego, ale zamieszczam podobny egzemplarz :mrgreen:
Mój posiada jeszcze troche więcej rdzy :rotfl:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jolka

Post autor: Jolka »

A moi mi nie chcą kupić Garbuska...bo mówią, że 2 syrenki i warszawa to za dużo.. a buuu... tylko o sobie tatko myśli:( A ja zdałam maturę, studia skończę niedługo już i co? Garbuska jak nie ma tak nie ma...;(
Jolka

Post autor: Jolka »

Cinek pisze:Wszystko fajnie, wywaliłbym tylko te kierunkowskazy na cyckach i daszki robiące ze świateł "oczy",bo są równie oklepane jak spoiler w kancie.
Hmmm... Jak dla mnie te "brewki" nadają Garbuskowi charakterku;]
Eduardo

Post autor: Eduardo »

Wprawdzie mamy jeszcze 2 inne samochody poza Garbuskiem, ale jak macie tyle kalsyków to sie nie dziwie twojemu tacie :D klasy k potrzebuje troche więcej kasy i czasu niz inne nowe autka 8) Mój kuzyn jest za to fanem Trabantów i ma ich już chyba z 4 :shock:
ODPOWIEDZ