początek

Czyli konkretne porady, fotorelacje, jak wykonać daną czynność (wymiana krzyżaka, żarówki itp)
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

PONY007 pisze: Musisz przygotować się na suszenie głowy otoczenia, "rany jaki złom", "to ci się nie opłaci" "tylko złom złom i złom"- szczególnie jak robisz to pierwszy raz.
Weź pod uwagę jeszcze "dobre rady' typu:
"nie widzę w tym nic mądrego"
"ty to chyba nie masz już co z pieniędzmi robić"

I mnóstwo mnóstwo innych tego pokroju.
tytoos
Posty: 29
Rejestracja: 2010-07-12, 13:17
Lokalizacja: poznań

Post autor: tytoos »

Ja kiedyś (jeszcze będąc na studiach) miałem wielki plan zrobienia sobie syrenki...
Miała być czarna, z przyciemnianymi szybami i czerwonym "playboyem" na tylnej szybie :devil3

kupiełm auto - chodziło. Zacząłem robić - trochę blacharki (oddałem sąsiadowi do zrobienia), w silniku zacząłem grzebać sam, bo chciałem go zrobić na cacy - pięknie błyszczącego. Nawet ją wylakierowałem..

I wtedy zaczęły się schody T_T

Autko stało w garażu, przez który ojciec przechodził i przenosił różne maszyny. Kilka obtłuczeń się zrobiło. Przeniosłem ją do drugiego garażu - blaszaka. Niestety po krótkim czasie garaż został rozebrany i syrenka wylądowała pod gołym niebem, a mi odeszły chęci....

Od jakiegoś czasu ponownie o niej myślę, bo lubię sobie pogrzebać trochę. Na szczęście autko nadal stoi, tylko w gorszym stanie niż jak ją kupowałem :(

Studia skończone, rodzina założona - teraz trzeba tylko postawić jakiś garażyk i ponownie zasiąść do grzebania.

Życzę powodzenia i znacznie więcej samozaparcie niż ja miałem
ODPOWIEDZ