V BIELSKI RAJD SYREN 25-27 MAJA 2012

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

Jacku masz rację, w lipcu wracałem z Chorwacji, jednym ciągiem 1300km w dodatku z wyspy Raab, nigdzie się tak nie zmęczyłem jak na gierkówce :( żałowałem, że nie polecieliśmy przez Kraków.
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

radekk pisze:Trzeba Romku prze Kraków jechać a tam dołączą do Ciebie i Bogdana dwie znane Ci dobrze Syreny (104 i Bosto). Przejazd przez Radom i Kielce znacznie przyjemniejszy.
s krakowa do warszawy jest super droga... kolo radomia troszke szkoda ze neima obwodnicy - ale calo droge jedzi esie super.. jezdze dosyyc czesto i nienarzekam..
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

vikadan pisze:Jak już tak bardo wyliczasz to może świnka skarbonka co miesiąc po 100zł i do 25-Maja parę ładnych złotówek się uzbiera na V rajdzik.
Ha ha ha. Świnka już dawno nic nie widziała. Chyba, że przerobię auto na gaz, to -M-O-Ż-E- coś zostanie do odłożenia

[ Dodano: 2011-11-12, 20:39 ]
aparatos pisze:P.S. Jak ktoś szuka taniego auta na codzień, to mam do sprzedania Ciankusia 700cm rok 1997, przebieg 180 tyś, zdrowy i jedzie 120 km/h - jak syrena :D - cena 1500 zł. :P
Nie stać mnie na opłacanie tylu aut. Mam Malucha z 1998, co po mieście pali w zimę 5,5l, a jeżdżę Syreną, bo do Malucha się nie mieszczę - tzn. siedzę w nim bez problemu, tylko mój majdan się nie mieści...

[ Dodano: 2011-11-12, 20:40 ]
A Maluch stoi na klockach i czeka na bycie zabytkiem - jakby ktoś pytał.
...po prostu Zipa
Awatar użytkownika
elektryk85
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 569
Rejestracja: 2009-08-26, 22:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: elektryk85 »

to troszke ci maluch postoi na klockach jeszcze pod warunkiem ze klocki wczesniej nieznajda sie w maluchu heh
Syrena 105 1975
Syrena Bosto 1979 w remoncie
Komar MR 232
WSK 125 M06 1961
Fiat 126p 1983
Wartburg 1000 1965
Awatar użytkownika
kemi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 586
Rejestracja: 2005-12-15, 20:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: kemi »

No ja tym razem wstrzymam się z deklaracjami do początku sezonu :) Ale gdybym zrobiła mały sabotaż i zabrała mojego największego konkurenta na najdłuższy dojazd do siebie, to miałabym nagrodę gwarantowaną :) więc kto wie, kto wie... 8)
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

przyjedz przyjedz...jak dobrze pojdzie przyjedziemy z Aga na dwie syrenki.. ale o tym cisza.... :npowiem ( to w zadosc uczynini ze w zeszlym bylismy puntem)
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

kemi pisze:No ja tym razem wstrzymam się z deklaracjami do początku sezonu :) Ale gdybym zrobiła mały sabotaż i zabrała mojego największego konkurenta na najdłuższy dojazd do siebie, to miałabym nagrodę gwarantowaną :) więc kto wie, kto wie... 8)
No chyba sabotaż będzie zbędny, ja oficjalnie po raz pierwszy mogę już teraz zapowiedzieć swoją, a raczej mojej Syrenki nieobecność. Tym niemniej moja osoba na rajdzie zawita, bo uwielbiam ten rajdzik :)
Awatar użytkownika
aparatos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 815
Rejestracja: 2006-11-29, 23:52
Lokalizacja: LIGOTA / ŚLĄSKIE
Kontakt:

Post autor: aparatos »

Wszystkich serdecznie zapraszamy, może pewna zapowiedź będzie zbyt wczesna, bo jest 50% szans, ale może się uda zrobić wyścigi równoległe na lotnisku :D, ale naprawde to jest 50% szans, bo jak będzie trzeba dać 2 tysiące za teren to nie damy rady :(
http://rodzina.syren.pl
Syrena 104/105 '69
Syrena 105 Bosto '76
Syrena R20
Syrena 104 kabriolet '71
TRABANT 1.1
125p KOMBI
126p ST '79
126p el '96
Jawa 350
i kupa złomu w ogrodzie
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

2 tyś. za lotnisko = wzrost ceny za udział = zaś nie wiem jak tu coś uzbierać...
...po prostu Zipa
Awatar użytkownika
elektryk85
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 569
Rejestracja: 2009-08-26, 22:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: elektryk85 »

natan nieprzejmuj sie uzbierasz :D jak kazdy :D a koszty jak wzrosna to napewno nie na tyle bo by nikt nieprzyjechał jak bedzie za drogo
Syrena 105 1975
Syrena Bosto 1979 w remoncie
Komar MR 232
WSK 125 M06 1961
Fiat 126p 1983
Wartburg 1000 1965
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

No, ja, no.... A co u nos niy jest drogie?...
...po prostu Zipa
QWARUK
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 429
Rejestracja: 2010-03-01, 21:34
Lokalizacja: Białobrzegi

Post autor: QWARUK »

Jeśli chodzi o wyścigi równoległe to mam z Darkiem porachunki niewyrównane :>
. nawet nogami :lol:

Paweł,proszę zrób wszystko by to doszło do skutku


DO WSZYSTKICH -
Przyjeżdżam na Bielski od początku
i WIEM że organizatorzy oprócz czasu
dokładają też z własnych pieniędzy po to żebyśmy mogli się spotkac.
Robota przekichana, dużo dzwonienia, papierologii, proszenia, załatwiania sponsorów.


Nie róbmy więc afery z kosztów, wg mnie są BARDZO niskie za to co otrzymujemy w zamian.
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

Dzięki za dobre słowo...
faktycznie roboty przy rajdzie jest masaaaaaaaaa, setki telefonów, setki przejechanych kilometrów, załatwień, a ile razy nas wprowadzano w błąd (biurokracja), straszono policją, strażą miejską, mandatem,ech, a opierd.... od prezesa AMK Beskidzkiego (ja mam dwa na koncie :F ) i oczywistym jest, źe nie zarabia się na tym, nie robimy tego dla zarobku, tylko żeby się spotkać z fantastycznymi ludzmi i pokazać Syreny.
ale jak się potem czyta na forum same pozytywne opinie, jak dzień po rajdzie zapowiadacie się na następny (a nawet nie wiadomo czy będzie) to wtedy emocje opadają i wie człowiek że te starania nie poszły na marne..
żeby tylko chodz raz nie padało..... :helm
trzeba w BB zebrać szyki i do roboty. mam nadzieję ze na V rajdzie znowu będe mógł włączyć się w przygotowania... bo ostatnio śluby, i inne takie skutecznie mnie wyłączyły z prac..... :klnie
fajnie będzie spotkać Was wszystkich...
fajne jest to że wpadam do ustronia, witam się z kolegą którego widze pierwszy raz na oczy a gadamy jakbyśmy się widzieli ze sto razy. :ok3
dlatego mam nadzieję że Bielski Rajd Syren stanie sie, już się stał oczywistą oczywistością i zawsze w maju będzie miał miejsce

Balbina już sie dopytuje kiedy z kumpelkami miksolu popali..... :devil3
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
walery
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 378
Rejestracja: 2009-06-19, 23:58
Lokalizacja: pruszków

Post autor: walery »

Ja już odkładam do świnki monetę na zlocik, wiadomo ze Stolicy trochę drogi, ale może uda mi się dojść do porozumienia z moją kapryśną Tolą i zejdzie z 12 litrów na jakąś dyszkę hehe, no i mam nadzieję, że uszczelka pod głowicą co ją zmieniłem podczas tegorocznego wyjadu na Bielsko (jeszcze raz podziękowania dla Piotra i Mastera za pomoc w trasie) wytrwa do przyszłego roku:) a nawet jak wydmucha następną to zrobiłem sobie mały zapasik hehe. Wstępnie piszę się na spotkanie, wiadomo róznie to może się ułożyć, ale jestem dobrej mśli. Pozdrawiam i do zobaczenia:)
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Dokonałem kalkulacji, z której wyszło, że - po grubo zawyżonym kilometrażu, spalaniu i cenie paliwa, a także po zaokrągleniu otrzymanego wyniku do setek - na tankszteli zostanie 200 zł.

Kurde! Po co się tak bałem o koszta! Wystarczyło policzyć... Jak dodać do tego kosz udziału i długi czas do maja, to wiem już na pewno, że jest to cena przystępna dla zwykłego Kowalskiego

[ Dodano: 2011-11-29, 19:48 ]
Mariusz, ja nie mówię, że ktokolwiek chce tu coś zarobić. Ja wiem doskonale, że organizacja, to niezapłacona robota wywołująca wrzody na żołądku, przez którą nie ma się sił czerpać radości z imprezy, da się łatwo skłócić z domownikami, szefem, gdzie nie ma się czasu żeby dobrze zjeść, ani dobrze usiąść na klozecie... Nie mam pretensji do organizatorów o ceny, o ich wzrost, czy coś w ten deseń. Po prostu wolę wcześniej wiedzieć ile siana ma być w worku, bo zebranie go tuż przed rajdem pewnie będzie utrudnione. Jednym słowem: przezorny zawsze..../bla, bla, bla, i tak dalej/
...po prostu Zipa
ODPOWIEDZ