Mój sprzęt - FSO 125p

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Mój sprzęt - FSO 125p

Post autor: CyklonB »

Dostałem go 2 lata temu od kumpla. Kumpel dał go do tak zwanego "mechanika". Ten jego niby "mechanik" tak zajął się biednym kredensem że jak kumpel go zobaczył to powiedział do mnie "chcesz to go sobie weź a jak nie to na złom". Od tego czasu jest u mnie i powoli się remontuje. Niestety bardzo powoli z powodu braku czasu i środków płatniczych... :| . Musiałem kupić mu nowy silnik bo stary... :x był rozsadzony przez wodę - mechanik idiota zalał wodę na zimę - co alej nie muszę mówić :evil: . Tak więc sprzęt z '89 dostał pod maskę silniczek 1300, rok '76 :mrgreen: . Gaźnik od łady 1300. Puszkę filtra od poldolota Caro. Kierownicę też bo była wstawiona od malucha nowszego typu a to wstyd :mrgreen: . Ostatnio dostał "nowy" komplet tłumików (stare były popękane). Niedługo (mam nadzieję) dostanie nowy lakier - czarny mat, komplet orginalnych felg od 125p i chromowane kołpaki - kapsle :mrgreen: . Szukam zderzaków (są wstawione jakieś kiczowate plastikowe :żyg: :ass: ).
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Dawaj foty. ;D
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

postaram się dzisiaj zrobić, tylko sie nie śmiejcie bo furka ma ślady wiejskiego tjuninku po poprzednim właścicielu :( :cry:
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Nie będę się śmiał.... mój poldek nie był tuningowany tylko odkryłem nowe pokłady rudy żelaza, więc znów mnie nieplanowana robota. :roll:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Gość

Post autor: Gość »

nom zdjęcia prosze.. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Nic nie widzę :?
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Gościowi chyba chodzi o to, że chce zdjęcia samochodu.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
ODPOWIEDZ