Autokasacja

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bryan
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 77
Rejestracja: 2005-09-22, 10:16
Lokalizacja: Wrocław - Kłodzko
Kontakt:

Autokasacja

Post autor: Bryan »

Witajcie, mam taki maly dylemacik, otóż znalazłem ostatnio na autokasacji syrenke 105, stan wizualny niezły niema dziur ino szpachla na rantach przednich blotnikow odchodzi, chromy wpożądku, auto mialo tylko 1 wlasciciela i ......... wylądowało na autokasacji. Zostało jak na pracownikow przystało "skasowae" czyli wyrejestrowane. Jest ono na chodzie, tapicerka w fajnym stanie, naprawde autko "pekne" (jak to mówią słowacy). Wlasciciel kasacji chce za nie 500 ino auto papierow niema. I teraz pytanie, czy ktos z Was przejmował już w ten sposób samochód??, jak kosztowne jest jego ponowne zarejestrowanie , czy lepiej bawić sie w przekladke papierów. dajcie ,znac bo auto jest naprawde fajne a wolal bym by nieucieklo z blachego powodu;)


PS> Fotki postaram sie wrzucic niebawem..:)
W moich snach wciąż Warszawa.../
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

Jak go niechcesz to daj namiar gdzie stoi! zobacze czy warto sie nim zaopiekowac :mrgreen: Pisz na prv za info moge cos ci odpalic :mrgreen:
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

on ją CHCE i prosi aby ktoś mu pomógł i powiedział czy można to zalegalizować czy trzeba się bawić w przekładanke papierów, przyłączam się do pytania bo też jestem ciekaw czy to jezd możliwe...
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Gość

Post autor: Gość »

zasięgnąęłem języka i wiem juz ze jesli dostane fakture z autokasacji a nastepnie opinie rzeczoznawcy to auto bedzie można zarejestrować../Tak więc źle nie jest:)!

A co do namiaru na syrene to niechce wyjść na samoluba ale publicznie go niedam, bo szczerze auto jest za piekne by do byle kogo mialo trafic, pozatym dalem juz namiary kilku znajomym i w pierwszej kolejnosci niech oni badaja sprawe..POzdrawiam Bryan
Awatar użytkownika
DAN-CTT
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 367
Rejestracja: 2005-07-05, 07:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: DAN-CTT »

Bryanie...kolego Ty mój...a ja myślałem, że Ciebie tylko Warszawy interesują ;D
CHCĘ REMONTOWAĆ WAWĘ...

...ale najpierw remont Syreny

www.klasycznie.pl
Jacek B.

Post autor: Jacek B. »

Jedną sprzedał to musi dziurę w garażu czymś zapchać :mrgreen: .
Dobrze się Bryan dowiedziałeś tylko powiedz co ma być na fakturze napisane dokładnie jeśli wiesz.
Awatar użytkownika
DAN-CTT
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 367
Rejestracja: 2005-07-05, 07:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: DAN-CTT »

Jeśli się dobrze orientuję, to w takim wypadku wchodzi rejestracja tylko i wyłącznie jako zabytek. Oczywiście pomijam kombinacje z dokumentami.
CHCĘ REMONTOWAĆ WAWĘ...

...ale najpierw remont Syreny

www.klasycznie.pl
ODPOWIEDZ