Wyprawa po pewnego rolnika

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Wyprawa po pewnego rolnika

Post autor: anabol »

Dzis o 11 pojechałem z kumplem po syrene R20 z wczesniejszych informacji stała 2 lata nie odpalana, nie jeżdzona jakies 4 jednak wszystko w niej bylo sprawne hamulce silnik światla itp do tego dostaliśmy cąłą pakę częsci i sporo nowej blacharki, fajnym rarytasem okazała się "książka pojazdu" w której są miedzy innymi przebiegi miesięczne w danym roku, co i kiedy było naprawiane i kiedy były robione przeglądy... rocznik 1979 do 92 służyła w spółdzielni na żoliborzu, nie pamiętam już dokładnie jakiej. Syrena pojechała do mojego kolegi, u którego na pewno znajdzie ciepły kąt i dobrze się nią zajmie, może niedługo zawita na nasze forum. A wlasnie Bez problemu wróciła do nowego domu na własnych kołach 55km :faja
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 2013-01-09, 19:31 przez anabol, łącznie zmieniany 1 raz.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

to ja pierwszy:)

i zgadnij o co od razu zapytam:)
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Nawet niezła ta erka :ok3
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

====Towarzyszu "Anabol" ----niech was uściskam bo właśnie staliście się [albo kolega] właścicielem jednej z najsłynniejszych Syren których fotki krążą po necie od przynajmniej 2000 roku!!!!!!!!!!!!!! :piwo: :ok3 :piwo :grinser

Obrazek

====Kuźwa nie mogę uwierzyć własnym oczom, myślałem, że ONA dawno już nie istnieje a tym czasem wypłynęła podobnie jak R-20 "Country Car" Arcziego.

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam :piwo:
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Maciekk
-#Junior
-#Junior
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-17, 09:45
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Post autor: Maciekk »

ale opcja :)
Super wygląda, a na tym zdjęciu archiwalnym to taka osrana przez ptaki że wygląda dużo gorzej niż teraz
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

halo halo chyba ktoś zapomniał o mnie w tym temacie bo to ja ci powiedziałem gdzie ona stoi , na zdjęciach wygląda całkiem przyzwoicie , mam nadzieje ze jak wpadnę do ciebie to podjedziemy do tego twojego kolegi ja oblukać , a co tam za cześć dostaliście gospodarzu do niej ??
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Tak wiem wiem Billy ze ty daleś znak o niej a ja reszte ustaliłem hy :faja znasz mnie ja jak sie gdzies pojawie to nie wracam z pustymi rękami, szczególnie jak udaje się w twoje rejony to cos przytargam, tym razem jest rolnik z paką gratów :majk

[ Dodano: 2013-01-09, 18:20 ]
PS> kierowca, widzisz syra żyje i ma sie dobrze, teraz znalazła ciepły garaż, bo wcześniej stała na dworze przykryta plandeką
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

nie daj bóg , obyś jak najrzadziej się zapuszczał w moje rejony , bo następnym razem jeszcze wrócisz z moim bostonem ..... , a swoją droga , to czy ty przypadkiem nie przejeżdżałeś kolo mojego domu tej nocy co ukradli mi słoneczka z kołpakami do 104 ??? :???: :???: :fire :devil3
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

Ładna. Trzyma się kupy. :ok3
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Billy bez przesady Lis szabrownik to nie jestem, tylko zbłąkany wędrowiec co przygarnia częsci od syreny mu ofiarowane :helm
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

hehehehe , nie no nieposądzał bym cie nawet oto
Awatar użytkownika
michalalex
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1651
Rejestracja: 2012-03-21, 20:43
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: michalalex »

Białą kierownicę ma czy jest czymś pomalowana? Piękny okaz. Czuję, że jak nie kupię Żuka to padnie na R 20, ale to za jakiś czas. Mam nadzieję, że mi nie sprzątniecie wszystkich. To już któraś Syrena kupiona w tym miesiącu.
Syrena 104, Syrena Bosto
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

ja teraz poluje jeszcze na nysę n59 , , lublina 51 , i fiata 127 mk 2 jak to będę miał to już więcej zakupów nie będę planował , lubina zamierzam kupić w celu zarobkowym woźci, piach czy bloczki itp w okolicy do 30km od domu :devil3
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Bill oby nie w moim rejonie bo jeszcze w ręce wpadną Ci jakieś zdobycze syrenowskie :faja , moim zdaniem rolnik jest w idealnym stanie mechanicznym na pewno zagiął by jeszcze nie jedna syrene po remoncie. Tak jak mówiłem syrena trafiła do mojego dobrego kolegi i ma sie u niego dobrze :D
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
jarko123
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 644
Rejestracja: 2011-12-14, 20:34
Lokalizacja: radom

Post autor: jarko123 »

ooo i nastepny do pyrkania w okolicach.. :piwo ładna sztuka :majk
ODPOWIEDZ