KUPUJEMY SYRENĘ - Doradzamy/ Pomagamy.

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hondelyk
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 77
Rejestracja: 2011-02-12, 17:16
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: Hondelyk »

marcin459 pisze:
Hondelyk pisze:A jak myślicie ile może być warta ładna R20 po remoncie?
Choćby ta:

http://moto.allegro.pl/sy...1459612782.html

Myślicie, że warta jest swojej ceny?
Jeśli miałaby zrobioną tapicerkę to może jeszcze tak. Zależy jak była robiona czy na odpierd...l czy dla siebie. Najlepiej jechać i zobaczyć przed zakupem. Jeśli naprawdę dobrze jest zrobiona i z nowych części to myślę że warto.
W niedzielę może dam radę podjechać ją obejrzeć bo to jakieś 50 km ode mnie. Napiszę jak wygląda dokładnie po obejrzeniu z bliska.
aster22
-#Junior
-#Junior
Posty: 108
Rejestracja: 2010-11-06, 09:43
Lokalizacja: morag

Post autor: aster22 »

ja wiem,ze mnie 10 tys bedzie kosztowac ,ale mam znajomego blaaacharza i lakiernika takze mam znizke,a ze na czesci nie zaluje to kapti2 wie najlepiej hehe,no i oczywiscie syrenke mam za darmo tzn dostalem ja od wujka,robie ja od podstaw ale staram sie jak najwiecej zostawic ja w oryginale,tapicerka np.bedzie odnowiona a nie szyta nowa ,chce zeby jak najwiecej w niej zostalo z niej samej hehe,na zewnatrz i technicznie bedzie jak nowa ,ale srodek bedzie uzywany ale calkowicie oryginalny,tak jak serducho z plomba, :piwo:
mlody3110
Posty: 3
Rejestracja: 2011-02-25, 15:06
Lokalizacja: Pionki

Wycena syreny R20 Pilne

Post autor: mlody3110 »

Witam jestem nowy na forum mam pytanie odnośnie zakupu syreny r20, a mianowicie czy opłaca sie kupić takową za 4500 z dokumetami w orginale nawet opony orginalne przebieg 25 od nowości zewnętrznie naprawdę ładna nie ma na niej rdzy posiada orginalną plandekę silnik sprawny Pilne Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-02-25, 15:11 ]
25 tysięcy oczywiście przebiegu
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Re: Wycena syreny R20 Pilne

Post autor: syrena104bili »

mlody3110 pisze:Witam jestem nowy na forum mam pytanie odnośnie zakupu syreny r20, a mianowicie czy opłaca sie kupić takową za 4500 z dokumetami w orginale nawet opony orginalne przebieg 25 od nowości zewnętrznie naprawdę ładna nie ma na niej rdzy posiada orginalną plandekę silnik sprawny Pilne Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-02-25, 15:11 ]
25 tysięcy oczywiście przebiegu
<wow> witam kolegę z mojego miasta , zkim mam przyjemność??? :piwo: jak chcesz to chętnie obejże ztoba tą r20 i powiem co i jak , bo mam trochę doświadczenia w tym temacie :D
mlody3110
Posty: 3
Rejestracja: 2011-02-25, 15:06
Lokalizacja: Pionki

Post autor: mlody3110 »

Witam jestem dokładnie z Jedlni jak narazie nie mam syrenki mam same motocykle tak ok 35 szt twoją sarnę widziałem już nie raz jak przejezdzałem obok twojego domu może jutro się wybiorę jeszcze raz to porobię foto ale wydaje mi się ze sie opłaca Pozdro
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

jeśli obejdzie jej się bez koniecznego malowania to napewno się opłaca :piwo: no i jeszcze pozostaje sprawa papierów czy jest opłacona , zarejestrowana itp :D



fajnie by było jak byś kupił zawsze bym miał zkim polatać w lato , czy na jakiś zlot wyskoczyć :devil3
Awatar użytkownika
vikadan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 486
Rejestracja: 2010-11-25, 11:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Wycena syreny R20 Pilne

Post autor: vikadan »

mlody3110 pisze:...mam pytanie odnośnie zakupu syreny r20,
a mianowicie czy opłaca sie kupić takową...
Odp.
Zawsze opłaca się kupić :)

A tak serio:
Kolega "syrena104bili" już zaoferował Ci swoja pomoc.
Nie pozostaje nic innego jak tylko jechać na oględziny.

Koniecznie zrób kilka fotek tej "R-20" i wstaw je tutaj
(nawet jeśli zrezygnujesz z zakupu, będzie to zawsze dodatkowe info dla innych chętnych)
a gdy kupisz - to w dziale "Pochwal się"
:)
:) KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :) KRÓLOWA POLSKICH SZOS :)
http://syrena.nekla.pl/forum/album_pers ... er_id=3096
kjan5
-#Junior
-#Junior
Posty: 169
Rejestracja: 2010-11-12, 10:37
Lokalizacja: wilków k/Mogielnica

Post autor: kjan5 »

http://otomoto.pl/syrena-105-oryginal-C16048272.html
widział ktoś tą sarne??
ponoc malowana kiedyś była.....
Syrenki da sie kochać;-)
Awatar użytkownika
105L `79
-#Junior
-#Junior
Posty: 145
Rejestracja: 2008-06-23, 08:31
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: 105L `79 »

Z tych zdjęć to za dużo nie nie można wywnioskować. Trochę słabo widac Syrenkę. Jestem ze Zgierza, ale tyle sie pytałem o syreny i o części, a o tej pierwsze słyszę.

Obecnie nie mam za dużo czasu (przeprowadzka), ale jak znajdę trochę, to może podjadę i obejrzę. Chyba że ktoś inny z forum będzie szybciej. Oczywiście, nie obiecuję na 100%.

pozdrawiam.
kjan5
-#Junior
-#Junior
Posty: 169
Rejestracja: 2010-11-12, 10:37
Lokalizacja: wilków k/Mogielnica

Post autor: kjan5 »

no ten facet to chyba jakis chandlarz lub kolekcjoner bo ma kilka starych aut...o sarnie powiedział że była malowana za czasów prl i przebieg 16tys...może jutro bede w łodzi to podjade do zgierza.....a to jest na ul.Zawiszy czarnego
Syrenki da sie kochać;-)
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

"kjan5" ty to się najezdzisz za tymi syrenami, współczuje :piwo: wprawdzie ja za małolata 7-8 lat temu też jeździłem przez rok za syrenami i warszawami i zrobiłem wsumie grubo ponda 1000km :devil3
kjan5
-#Junior
-#Junior
Posty: 169
Rejestracja: 2010-11-12, 10:37
Lokalizacja: wilków k/Mogielnica

Post autor: kjan5 »

no już jedną chciałem kupić....wszystko dogadane a kolega saszą ale sie w ostatnim dniu rozmyślił :/

[ Dodano: 2011-03-10, 14:00 ]
widział ktoś tą cytrynową za allegro za 10tys zł ale bez papierów...ponoć koleś w takim stanie wykupił ze składu złomu....ciekawe kto 10 lat temu taką sarne w takim stanie na złom oddał... o_O
Syrenki da sie kochać;-)
Awatar użytkownika
vikadan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 486
Rejestracja: 2010-11-25, 11:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: vikadan »

Ta Syrenka jest dość długi czas wystawiana już na sprzedaż.
Może ktoś już ją oglądał i mógłby coś więcej o niej powiedzieć.

http://otomoto.pl/syrena-105-lux-okazja ... 37402.html

A pro-po, bo jest zarejestrowana na zabytek - a czy można powrócić do zwykłych tablic ?
:) KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :) KRÓLOWA POLSKICH SZOS :)
http://syrena.nekla.pl/forum/album_pers ... er_id=3096
StreetDemon
Posty: 20
Rejestracja: 2011-03-18, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: StreetDemon »

Witam serdecznie,
jestem z pod Warszawy chciałbym kupić syrenę na chodzie, z papierami jeżdżącą.
znalazłem tą i proszę o opinie nie chciał bym jechać 400km w jedną stronę na darmo.

http://otomoto.pl/syrena-105-lux-C17951926.html
aster22
-#Junior
-#Junior
Posty: 108
Rejestracja: 2010-11-06, 09:43
Lokalizacja: morag

Post autor: aster22 »

Na pewno byla juz ona grzebana i odbiega od oryginalu,zderzak zz tylu ma oryginalny jak na ten rocznik ,brak listew progowych i bocznych,powinna miec chromy wokol kierunkow i tylnych lamp,ciekawe jak podloga i technicznie,popros sprzedawce,zeby odgarnal gumy na podlodze i niech ci pstryknie foty to chociaz podloge zobaczysz mniej wiecej,ale i tak to raczej do remontu,cena nie jest nie najwyzsza,ale ciekawe jaki stan i czy zarejestrowana :piwo:
ODPOWIEDZ