Syrena 104, 1971r.

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Legendy głoszą ,że odrodzi się jak fenix z popiołów. :ok3
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

Kozak90, o której 104 te legendy...? :faja
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

doszły mnie plotki że legenda jest taka że pojechała do Mirka z Grodziska k. Brwinowa?
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

łeee... to nie legenda... ale to dobrze się składa.. bo prawdziwe legendy pojawiają się w wielkim, dobrym stylu... ;)
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Aleto ten Mirek Handlarz? W Brwinowie są fajne chłopaki. Najwyżej zrobią z niej cabrio. Takie podobają mi się najbardziej.
Awatar użytkownika
bonzi205
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 94
Rejestracja: 2011-02-03, 02:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bonzi205 »

Słuchy mnie doszły, że ma być cabrio z silnikiem 1,4 z Volkswagena Polo. Szkoda jej.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

bonzi205 pisze:Słuchy mnie doszły, że ma być cabrio z silnikiem 1,4 z Volkswagena Polo. Szkoda jej.
Bonzi też tak słyszałem. A reszta ma iść na handel, podobno płakali jak sprzedawali i że jeździł tylko w niedziele...
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

Panowie może ktoś napisze o co chodzi bo takie pierdoły piszecie że się czytac nie chce
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

syrena

Post autor: Marlon »

podobna historia , jak z pewną warszawą z Lublina,,, podobno była na sprzedaż podobno ktoś ją zadatkował, ale podobno w końccu jej nie kupił,,, bo podobno kupił ją ktoś inny,,,, ale podobno auto jest cały czas na sprzedaż,,, choć nie do końca wiadomo czy wogóle było do sprzedania... a moze chodziło o fiata 125 a nie o warszawee :ok3
Fenomenalne Samochody Osobowe
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Niestety, syrena w dalszym ciągu pozostaje w moich rękach. Pojechała do wirtuoza migomatu inż. Biliego. Niestety kręci nosem na pomysł przeróbki drzwi na 105kę. Pożyjemy, zobaczymy :-)
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Re: syrena

Post autor: syrena104bili »

Marlon pisze:podobna historia , jak z pewną warszawą z Lublina,,, podobno była na sprzedaż podobno ktoś ją zadatkował, ale podobno w końccu jej nie kupił,,, bo podobno kupił ją ktoś inny,,,, ale podobno auto jest cały czas na sprzedaż,,, choć nie do końca wiadomo czy wogóle było do sprzedania... a moze chodziło o fiata 125 a nie o warszawee :ok3



HEHHEHEHEHEHEH DOKŁADNIE MARLON :ok3

[ Dodano: 2014-11-22, 22:03 ]
Mateusz pisze:Niestety, syrena w dalszym ciągu pozostaje w moich rękach. Pojechała do wirtuoza migomatu inż. Biliego. Niestety kręci nosem na pomysł przeróbki drzwi na 105kę. Pożyjemy, zobaczymy :-)

jeszcze ze 2 lata i będziecie mówili do mnie inż.Karwowski jak wyjadę swoim maluchem :devil3
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

tak czułem że Mirek jej nie chciał bo za dużo by nie zarobił
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

Fiat ma się dobrze
http://zapodaj.net/3b93036923500.jpg.html

Syrena 105L się kończy
Polonez jest nowy przebieg symboliczny

A 104 rozbierana do remontu
http://zapodaj.net/e7592cca91f5f.jpg.html
Ostatnio zmieniony 2014-11-24, 18:37 przez kapti2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

wawa

Post autor: Marlon »

sam zrobiłeś z tej warszawy tajemnice jak by to nie wiem co miało być, sam wiesz że ciekawiło to auto nie jedną osobe, swoją drogą ciekawa sprawa że dogrywasz tę sprawę prawie rok :> mówisz że dołączy do twoich aut,,, myślę że czas i to zweryfikuje

,, ci co mnie znają wiedzą jakie mam auta i nie potrzeba się nimi chwalić przy każdej możliwej okazji jak ty to robisz , jeśli chodzi o sprzedawanie czegokolwiek,,, to chyba ty tu jesteś mistrzem i nikt na forum cie nie przebije wiec ja ze swoimi złomami nie bendę nawet próbował,przy każdej możliwej okazji podkreślasz że ta twoja 104ka jest taka zajebista , wiec ciekawe czemu sie nie sprzedała ani razu na przynajmniej 10 prób które widziałem,,

generalnie patrząc na twój poziom intelektualny :smiech to wydaje mi się że słoma to wystaje ale z twoich butów,,,,
aż ciśnie się na usta cytat z kultowego polskiego filmu forum to nie pastwisko łachudro z Grójca , nie ubliżając przy tym nikomu z Grójca .
Fenomenalne Samochody Osobowe
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

jakbym zrobił tajemnice to już dawno była by u mnie a tak przepycham się jak przez mur i dlatego stwierdziłem że następnym razem pochwalę się jak będzie u mnie w garażu.

Po kilkudziesięciu telefonach do sprzedawcy cena wzrosła do 40000 bez oglądnięcia tak więc a co do zdjęć ostatnio oglądałem ciekawe auto ale już nie POLSKIE (bo mam dosyć) i na zdjęciach też było bardzo ładne a miało kilka miesięcy.
Ostatnio zmieniony 2014-11-24, 18:42 przez kapti2, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ