BMW

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

BMW

Post autor: motonita »

Witam

Z racji tego ze dostałem odgórne polecenie kup samochod ktory bedzie reprezentatywny, i niekupiłem wiec zostałem przymuszony i niekupiłem ale mam :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
krzemien323
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 431
Rejestracja: 2009-01-27, 20:51
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: krzemien323 »

No po Tobie to bym się tego nie spodziewał.
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Ale dał chłopak d... Szkoda a mogli z niego być ludzie....
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

Plusy są :) Nie ma przyciemnianych szyb i oryginał ;)

Panowie bez przesady, każdy z nas porusza się czymś na codzień :)
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

bedziesz mial wydatki. no chyba ktoś zmienił silnik na 1,8 :grinser
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

czy to nie było kiedyś forum o Syrenkach? :>
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

było... jest.... i bedzie

ja sie poprostu chwale, ci co mnie znaja wiedza ze to nie w moim stylu....

post miał bardziej szokowac niz cos innego
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
joker
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 40
Rejestracja: 2007-09-18, 15:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: joker »

jeśli ten dziwny znaczek na tylnej klapie mówi prawdę to chyba niezbyt dobry wybór silnika. Ani frajdy z jazdy ani ekonomii :-)
Bez Syrenki :(
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

I szkoda auta na takie bagno jak na tym podwórku, chyba, że drifting trenujesz :)

wrzuć jakieś fotki z wnętrza
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

to sa fotki jeszcze u starego własciciela,

a co do silnika to chce w nim 2,5

kupiłem ja dla zdrowej budy
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Toż to już pełnowartościowy y o u n g t i m e r proszę...

Post autor: AMPIR »

Witam,

Proszę Kolegów, nie wiem czego się czepiacie szczęśliwego nabywcy pojazdu marki bmw. To już pełnoprawny "Youngtimer", więcej można pewnie go już nawet zarejestrować na "żółte" tablice jeśli skończył te 25 lat (a jest to zupełnie możliwe...
Helmuty sprzedają je za przysłowiową "flaszkę", a egzemplarz 518i z 1985 roku po 145.000 km (!), z TUV i ASU, które skończyło się w styczniu br. jest aktualnie wystawione na mobile.de za 650 euro. Bez problemu uda się urwać więcej niż te 150 euro, ponieważ Helmut z jakichś tam powodów nowego przeglądu nie zrobił, a zgłaszając je do wywozu do Polski ma autko szansę załapać się na "ścieżkę uproszczoną" i zaliczenie przeglądu i bezproblemowe dojechanie do Polski o własnych siłach...
Za te 2500 - 3000 zł nie kupicie u nas ż a d n e g o tak porządnego autka do jazdy, co zaś do kosztów - to może to nie jest turbo diesel czy 3-litrówka, ale wbrew pozorom jest to z tym silnikiem autko niezawodne i naprawdę tanie w eksploatacji...
I co nie mniej ważne za taką k a s ę ż a d n e j p o r z ą d n e j s y re n y si ę n i e
d o s t a n i e!
Ja "normalnie" też jeżdżę 13.letnim okularnikiem z udokumentowanym przebiegiem 165 tys. km, którego sam sobie wynalazłem, pojechałem i przywiozłem. Nie trzęsie jak syrenka, nie śmierdzi mixsolem jak syrenka, nie bolą mnie przeguby, nie jest tak głośny jak syrenka, nie mam do niego żadnego stosunku emocjonalnego jak do swoich skarpet, ale ma klimę, oferuje komfort podróżowania, jest niezawodny i pali tyle samo co syrenka!
A żę jest stary - no cóż ja też nie jestem już młodzieniaszek!

Pozdrawiam

AMPiR

PS. Ale ten znaczek na klapie to chyba raczej efekt jakiejś radosnej twórczości rodzimych lakierników i mechaników po kolejnym lakierowaniu.. Ale niech się turla zdrowo i bezproblemowo, a wózek do bagażnika, to nawet się z teściową zmieści...
Co zaś do "wiochy", "mafii" i "obciachu" - to też bym się nie przejmował wszak mafia i włościanie już zdecydowanie nowszymi brykami jeżdżą...

[ Dodano: 2010-03-09, 16:42 ]
Przepraszam - to bmw 318i jest z 1993 roku, czyli zdecydowanie młodsze i do tego nawet nie zniszczone w środku i na a l u s a c h!

AMPiR
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

całkiem sympatyczne auto.. choc osobiscie mnie si eniepodoba.. jako jedyny model z BMW mi si echyba wlasnie ten nie podoba.. hehe:) sammialem BMW w swojejkarierze tyle ze e 36 , i zlego slowa niepowiem.. wydatki..? tyle co na paliwo a zrobilem nim 280tys km dokrecając licznik do pol miliona. 1.6 benzyna kompakt. tez w tym koloze. teraz brat tym jezdzi i zalej zadowolny.. ja do codziennej jazdy zanabylem mercedesa. okulara tyle ze 2 drzwiowego. i jak narazie juz jestem mniej zadowolony ale jeszce nie narzekam. mimo ze mlodszy i z duzoo mocneijszym silnikiem ale tragedyji niema. tez w tym koloze..;) wiec zycz emilego uzytkowania i frajdy z jazdy.. nawet ze znaczkami z audi na klapie..;)
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Lechue34
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 61
Rejestracja: 2009-03-30, 17:22
Lokalizacja: Nowy Kościół

Post autor: Lechue34 »

Witam!
Jak zobaczyłem treść postu to się spodziewałem takich reakcji:D Większość ludzi w e34 widzi stereotypy, które w większości mijają się z prawdą. Auto dla dresów będziesz miał wydatki itp. mówią to zazwyczaj ludzie, którzy nigdy w czymś takim nie siedzieli, a tym bardziej jeżdzili. Ale po części im się nie dziwie bo dużo jest baranów obwieszających je "spojlerami" z reala, albo gówniarzami, którzy je katują na drogach. Kupić klasyczne już e34 nietknięte ręką "tujnigowca" w oryginale w dobrym stanie jest już coraz trudniejsze. Te wszystkie stereotypowe podejścia do tego modelu sprawiają, że nie bierze nikt pod uwagę, iż jest to kawał dobrego auta. Wiem bo tłukę się takim modelem od 4 lat, na blacie prawie 300 tyś, z czego ponad 100 tyś na gazie bez żadnych problemów. Jak kupywałem to myślałem jak większość i się gruntownie zdziwiłem.

Ps. Mam nadzieje, że ten znaczek 1.8 to tylko podpucha:D Jak byś potrzebował materiałów, danych, instrukcji napraw, itp lub nawet rady to służę pomocą.
Pozdro!
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

To chyba i ja przerzucę się na BMW albo Mesia bo moj GTS nie wie co to bezawaryjność ;)

A taka betka z silnikiem TDS-a... to ma dzwiek, diesel a tak ladnie grzechocze ;)
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Lechue34 pisze:Witam!
Jak zobaczyłem treść postu to się spodziewałem takich reakcji:D Większość ludzi w e34 widzi stereotypy, które w większości mijają się z prawdą. Auto dla dresów będziesz miał wydatki itp. mówią to zazwyczaj ludzie, którzy nigdy w czymś takim nie siedzieli, a tym bardziej jeżdzili. Ale po części im się nie dziwie bo dużo jest baranów obwieszających je "spojlerami" z reala, albo gówniarzami, którzy je katują na drogach. Kupić klasyczne już e34 nietknięte ręką "tujnigowca" w oryginale w dobrym stanie jest już coraz trudniejsze. Te wszystkie stereotypowe podejścia do tego modelu sprawiają, że nie bierze nikt pod uwagę, iż jest to kawał dobrego auta. Wiem bo tłukę się takim modelem od 4 lat, na blacie prawie 300 tyś, z czego ponad 100 tyś na gazie bez żadnych problemów. Jak kupywałem to myślałem jak większość i się gruntownie zdziwiłem.

Ps. Mam nadzieje, że ten znaczek 1.8 to tylko podpucha:D Jak byś potrzebował materiałów, danych, instrukcji napraw, itp lub nawet rady to służę pomocą.
Pozdro!
Sam sobie zaprzeczasz, mówisz o stereotypach, a za chwilę o masowym wręcz niszczeniu tych samochodów przez leśnych ludzi, tudzież niespełnionych tjunerów. Przecież to właśnie tacy ludzie budują wizerunek, niestety.
ODPOWIEDZ