Gadanie, biadolenie, farmazony i te sprawy.

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

kurde.... ja mam tylko BMW 5 :(
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
SyrHarMer
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2526
Rejestracja: 2015-12-29, 18:13
Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: SyrHarMer »

Chcesz wiedzieć na co stać lub będzie stać twoją dziewczynę tj. przyszłą żonę ? - DOKŁADNIE PRZYJRZYJ SIĘ JEJ MAMUSI !!!!! NIEDALEKO SPADA JABŁKO OD JABŁONI !!!!!
W przypadku facetów działa to podobnie ! :devil3
Roman roman.bloszyk@gmail.com 799 860 545

KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Syrena 100, 101, 102 na płycie CD
Wydanie I 1959r i wydanie II 1962r

KOSZULKI Z NADRUKIEM
Dla Syreniarzy - wszystkie modele i roczniki
i dziewęć pozostałych aut z PRL
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

jak tak czytam, to jeszcze się bardziej upewniam, że mam totalnego farta. Moja narzeczona pomaga mi we wszystkim, siedzimy w garażu i robimy, chroni mnie przed co bardziej poronionymi moimi pomysłami, słowem skarb. Bardzo ją szanuje i mam nadzieje, że już nigdy nie będę musiał przechodzić przez etap "poszukiwanie". :piwo:
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

SyrHarMer ===I tu jest racja. Akurat tamtej byłej mamusia i siostry to niezłe intrygantki, zbierają od ludzi info a później przeciwko nim wykorzystują. W rodzinie właściwie ciągle jest wojna, kłócą się między sobą, obgadują przed obcymi, chwilę jest spokój i znowu to samo.
Ta omówiła ze mną wszystkie pikantne szczegóły z życia swojej ciotecznej siostry, nazywając ją fleją i kawałem g... :fire Siostra (bez zębów, dwoje nieślubnych dzieci każde z innym, sznyty, edukacja: poprawczak) jaka to ta młoda jest fałszywa su.... nawet jej rodzeni bracia jej nie lubią. Za chwilę na mieście albo pod MOPS = razem jak wzorowa rodzinka.
Ogólnie straszna patola i cieszę się, że sobie odpuściłem.

Nie żebym ja był wzorowy. Też mam taką a nie inną przeszłość, straszę dziurą na papierosa i zdaję sobie sprawę z tego, że dziewczyn na poziomie, do stałego związku raczej nie przyciągam :npowiem
Czasami wqrwia po prostu presja ze strony tych wszystkich ciotek i wujków ooooo a kiedy ty się ustatkujesz, w twoim wieku to już czas się ożenić, oczywiście ślub kościelny.
Szybko nie dam się zaobrączkować i przypiąć sobie łatki pantofla. Już kiedyś podziękowałem za współpracę jak niedoszła teściowa na siłę chciała przepchnąć kościelny. Córeczka później wyszła za warszawiaka, już jest po rozwodzie.
Ostatnio zmieniony 2017-07-31, 23:30 przez KIEROWCA, łącznie zmieniany 1 raz.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

to zmień miejsce poszukiwań.
DizzyX
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 288
Rejestracja: 2011-09-17, 16:10
Lokalizacja: Końskie

Post autor: DizzyX »

KIEROWCA pisze:Szybko nie dam się zaobrączkować i przypiąć sobie łatki pantofla.
Pierwsze słyszę że to idzie w parze :grinser
Ale ja mam normalną żonę, nad głową mi nie siedzi, współpracujemy, jeździmy razem na zloty itp :P
Ona ma swoje pasje, ja mam swoje, ważne że się w nich nie hamujemy i każde robi to co lubi :)
Awatar użytkownika
SyrHarMer
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2526
Rejestracja: 2015-12-29, 18:13
Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: SyrHarMer »

KIEROWCA, Nigdy, ale to nigdy nie pakuj się w patologię !!!!!!Jeżeli w rodzinie jest patologia to nie licz, że przeciez diewczyna jest inna - NIE - Z RODZINY PATOLOGICZNEJ !!!! To już jest we krwi ! :devil3
Roman roman.bloszyk@gmail.com 799 860 545

KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Syrena 100, 101, 102 na płycie CD
Wydanie I 1959r i wydanie II 1962r

KOSZULKI Z NADRUKIEM
Dla Syreniarzy - wszystkie modele i roczniki
i dziewęć pozostałych aut z PRL
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

uogólniasz mocno syrharmer. Znam wiele dziewczyn z rodzin patologicznych i znaczny procent uciekł z domu od razu jak to było możliwe i prowadzi normalne życie.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Ale bardzo wiele ma też tzw. syndrom niewolnika i nie potrafi odciąć się od tego szamba.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
SyrHarMer
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2526
Rejestracja: 2015-12-29, 18:13
Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: SyrHarMer »

KIEROWCA, Tak, bo psychika już skrzywiona
syreniarz1992, Ale na starość może to wrócić ze zdwojoną siłą
Roman roman.bloszyk@gmail.com 799 860 545

KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Syrena 100, 101, 102 na płycie CD
Wydanie I 1959r i wydanie II 1962r

KOSZULKI Z NADRUKIEM
Dla Syreniarzy - wszystkie modele i roczniki
i dziewęć pozostałych aut z PRL
Awatar użytkownika
eMO 1966
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 598
Rejestracja: 2006-07-12, 13:02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: eMO 1966 »

Pytanie, co nazywać patologią... To, że ktoś wyszedl z rodziny z problemem alkoholowym czy z przemocą - to raczej szacunek za odwagę i wykonanie tego pierwszego kroku.
Wraca to ,co nie zostało przepracowane, "puszczone"... Jak ktoś przez lata tłumił żal, złość czy inne "pożerające od środka" emocje - to kiedyś one znajdą ujście - im bardziej były stłumione, tym gwałtowniejsze. Chyba ,że dana osoba świadomie coś z tym robiła - choćby przyznała sama przed sobą, że ma żal, że czuje nienawiść itp np do rodziców - za to, że coś zrobili (lub nie zrobili). Może brzmi "trywialnie", ale forum to mało odpowiednie miejsce, żeby taki temat do cna przerabiać ;)

Każdy sobie rzepkę skrobie - a serce nie sługa :gosc Jak jest między ludźmi choć trochę miłości i choć trochę elementarnego, wzajemnego szacunku - to można na tym budować dalej, często bardzo wiele :)
"Nie skarż się na nic, czemu nie musisz się poddawać"
------------------------------------------
http://forum.polskiedostawczaki.pl/
czeresss
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1263
Rejestracja: 2016-01-09, 07:29
Lokalizacja: Wiśniowa

Post autor: czeresss »

eMO 1966 pisze: Jak jest między ludźmi choć trochę miłości i choć trochę elementarnego, wzajemnego szacunku - to można na tym budować dalej, często bardzo wiele :)
Moim zdaniem "troche" to absolutnie za mało. Bardzo często nawet "dużo" to za mało i próby czasu nie przetrzymuje.
Czy to Ptak? Samolot? Nie! To Syrena szosą mknie.

http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... sc&start=0
Awatar użytkownika
eMO 1966
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 598
Rejestracja: 2006-07-12, 13:02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: eMO 1966 »

Trochę jakbyś pominął "można budować dalej" ;) Nic nie jest "na zawsze", a ani czas, ani zdarzenia, też nie stoją w miejscu... Także to, co napisałeś, też jest jak najbardziej rzeczywiste...
"Nie skarż się na nic, czemu nie musisz się poddawać"
------------------------------------------
http://forum.polskiedostawczaki.pl/
Awatar użytkownika
przemocha
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 550
Rejestracja: 2014-09-07, 12:27
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: przemocha »

Widziałem dziś prawdziwy żywy antyk
Gościu 70 lat, ubrany w marynarke z niebieskim kaskiem podobnym do orzecha, na zielonym komarku 2350 z typowo prl siatką taką wiecie torbą co dawniej do warzywniaków albo monopolowych chodzili.
Wjechał w las i mu zgasł, próbował odpalić, ja sie zatrzymałem i w końcu mu świece swoją dałem żeby zobaczył czy iskra taka sama. Kilka kopów i odpalił. Szkoda że tela nie miałem bo by było zdjecie jak żywcem wyjęte z lat 80 :P a komarek jak komarek, pordewiały dość pokaźnie, opony łyse, tłumik na drucie, świateł ni ma a pan na nim a i obicie siedzenia z takiego śmiesznego włochatego ysmateriału zrobione, może kiedyś odkupie, dość często koło mnie przejeżdża :devil3 o takie sceny to już dzisiaj naprawde rzadko a szkoda
Na piechotę szybciej.
~Przeciętny człowiek o Syrenie

Jedyne co spalił Jawką to duże ilości paliwa :D
maj-kel
Posty: 8
Rejestracja: 2015-01-30, 17:19
Lokalizacja: Wieś Polska

Post autor: maj-kel »

W siatce co miał, wino?
ODPOWIEDZ