Krakowskcy miłosnicy motoryzacji i techniki

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Krakowskcy miłosnicy motoryzacji i techniki

Post autor: syreniarz1992 »

zapraszam krakusów na www.kmmit.xx.pl

celem tego fora bedzie organizacja zlotów pojazdów zabytkowych w szczegółnosci polskich


zapraszam do pomocy

zarejstrowac
moze ktos mi pomoze???

:P pozdro
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Syreniarzu1992! Zgłaszam do Ciebie prośbę o to, żebym nie był tam moderatorem! Bo po pierwsze nie jestem z Krakowa :lol: po drugie ja osobiście nie widzę sensu żebym był i tam! A poza tym mam za dużo zajęć na innych forach i nie tylko. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, a nie ponowne jej ignorowanie! :D
A tak na marginesie mogłeś się bardziej do niego przyłożyć. Co mam na myśli? Chociaż by ten obrazek Daci (czy Renaulta- bo to jeden "pies" :wink: ) Czy Polskie znaki gdzie niegdzie. Albo pisanie z dużej litery! 8) Sądze że nie ma sensu żeby każde miasto miało oddzielne forum, lepiej zrobić sekcje na jednym forum i już :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

robiłem to w dani gdzie nie miałem ni zdjec ni polskich znaków pozwól ze zostaniesz moderatorem nic nie musisz robic
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

syreniarz1992 pisze:robiłem to w dani gdzie nie miałem ni zdjec ni polskich znaków pozwól ze zostaniesz moderatorem nic nie musisz robic
Ale teraz jestes chyba w Polsce, to mógłbyś to poprawić, no chyba że hasła zapomniałeś :wink:
ODPOWIEDZ