Specjalista od gaźników - Zielonka k/Warszawy, polecam!!

Informacje techniczne innych pojazdów.
ODPOWIEDZ
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Specjalista od gaźników - Zielonka k/Warszawy, polecam!!

Post autor: Karol »

Witam! Byłem dziś u pana Edwarda w Zielonce na ustawieniach gaźnika i zapłonu. Mogę szczerze polecić tą osobę :) Miał on kiedyś warsztat zajmujący się gaźnikami, ale że takich pojazdów jest coraz mniej wiec i on miał coraz mniej pracy aż w końcu zrezygnował i przeszedł na emeryturę. Teraz okazjonalnie zajmuje się takimi pojazdami, ale ma wielkie doświadczenie więc warto do niego zajrzeć ze wszelkimi regulacyjnymi sprawami. Warsztat ma dobrze wyposażony, ma analizator spalin itd. A największy plus to niesamowity klimat... dyplom mistrza mechaniki samochodowej z lat 80tych, idealna łada samara w garaż, stare części i ten pan, który opowiada jak wszystko działa i w ogóle jest przemiły:) Jak sam stwierdził aż miło było mu się zająć moim 34 letnim dużym fiatem:) A za ustawienie zapłonu, wymianę dyszy głównej paliwa, wymianę kondensatora, ustawienie poziomu paliwa w gaźniku, ustawienie składu mieszanki z analiza spalin zapłaciłem tylko 50 zł :) Serdecznie wszystkim polecam. Jego numer - 693 492 702.
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

chciałbym miec takiego GOśCIA w szczecinie a najlepiej w moim rejonie
kombi
Awatar użytkownika
JaNN
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 271
Rejestracja: 2005-11-28, 23:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: JaNN »

Napisz, jakie są Twoje odczucia co do jakości pracy - jak teraz chodzi samochód. Sprawdzałeś jakoś spalanie? Osiągi? Jeśli i z tego jesteś zadowolony, to super - potrzebuję ustawić gaźnik w moim dupowozie - Ładzie 2107. Jeśli facet jest nie tylko miły i klimatyczny, ale i skuteczny, to z przyjemnością go odwiedzę. Pozdro!
353W '88, 2107 '87
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

kombi pisze:chciałbym miec takiego GOśCIA w szczecinie a najlepiej w moim rejonie
Jest jeden taki :) sporo się od niego nauczyłem, mam też czujnik zegarowy więc jak kłopoty z zapłonem czy gaźnikiem to możesz mnie męczyć 8)
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

MICHAEL pisz mnie tu kto to taki i gdzie on sie zagnieżdził
moja adela z tego co widze to chce żłopać ok20\100 sicierwa jedna do bankructwa chce doprowadzic
kombi
Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Danek__105 »

Gaźnikowców się znajdzie jeden wiem że na bank jest na Przolotowej, jest to róg między Przelotową a Jasną. Gościa nie znam więc nic na jego temat wypowiedzieć się nie mogę. Ogólnie syrena na krótkich odcinkach mi też troszkę łyka nie wiem ile dokładnie ale z 15l wciągnie :D
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

daniel tu reg gazinika da mały efekt tu potrzeba regulacji gaznika i regulacji zapłonu a stara gwardia mechaniorów co adele miali w 1 paluszku juz sie wykonczyła
moja w ostatnią niedziele przejechała 90 km i jakoś wróciłem ale przed wyjazdem wlałem 20 l a wiedziałem ze setki km nie przekrocze wiec wróći nastepny wyjazd terz dostanie 20 w gardło i niech hla a nadwyzki i tak wyjeżdze
[ nie działa mi wskaznik wiec dlatego tak leje]
kombi
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

Ja takiego gościa specjalizującego się w syrenkach mam w Goleniowie, całe życie spędził przy tym samochodzie zna ją na wylot. Mi gaźnik + zapłon ustawiał jakieś 15 minut, dojechałem do Bielska i z powrotem, łącznie zrobiłem 1850 kilometrów spalanie w mieszanym niecałe 8,5 litra (a mam naprawdę cholernie ciężką nogę, nawet w syrence). Także nie jest źle. Niestety ten Pan nie ma za dużo czasu i muszę go ładnie prosić. Ale trzeba przyznać, że niby syrenki nie widział kilkanaście lat na oczy a pamiętał wszystko jakby to robił wczoraj :) Słowem się nie odezwałem, wszystko sam ustawił bez zastanowienia 8) Aktualnie robi przeglądy, a że lubi syrenki to jakby ktoś miał problem z przeglądem to wiecie gdzie się zgłosić 8)
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

michael ew jak mozesz i masz goscia zgode to zapodaj mi na priv tel spróbuje uderzyć do niego
kombi
Banasiewicz02
Posty: 8
Rejestracja: 2007-05-02, 22:06
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Banasiewicz02 »

Tak się składa że ten "gość" to mój wujek i pracuje on w stacji kontroli pojazdów ZGL001 w Goleniowie a nazywa sie Edek Kulka. Pogadam z wujaszkiem czy miałby chęć pogrzebać w syrenkach jak za dawnych lat i kto wie ;)
Fiat 126p 1990
Golf II 1989
ODPOWIEDZ