Pomysł na fakny projekt-co o tym sadzicie?:)

Informacje techniczne innych pojazdów.
kuba
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 87
Rejestracja: 2007-12-05, 18:20
Lokalizacja: Czaniec/Bielsko

Post autor: kuba »

2.0 dohc z 132 świetny pomysł, obniżka zawieszenia + amorki bilstein, ok. Najlepiej użyj do tego MR'a, po wcześniejszych i przejściówek szkoda na szaleństwa.
Poza tym, pamiętaj o odpowiednim wzmocnieniu nadwozia.
I tak jak koledzy mówią bez co najmniej 10 tyś w kieszeni nie zaczynaj projektu.
Były opiekun Zofii
Awatar użytkownika
budmen1
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 70
Rejestracja: 2007-08-25, 20:40
Lokalizacja: Połaniec

Post autor: budmen1 »

widze ze koledzy chca ci podciac nieco skrzydla a ja powiem co inne jak wystarczy ci zapalu to bierz sie do roboty i nie patrz na nikogo oczywiscie jakas gotowke na start powinienes posiadac ale jak nie masz 10 tys nie przejmuj sie nie musisz wszystkiego na raz robic mozesz przeciez stopniowo przeciez i tak wszystkiego w tydzien nie zrobisz to wymaga wiele wiecej czasu jeszcze raz powtorze jak masz zapal i jako taka wizje tego co chcesz zrobic to do roboty !!!! wszystko da sie zrobic tylko jest pytanie czy sie oplaca ? bo dla jednego taka przerobka sie oplaca (znaczy to jest pojecie wzgledne bym powiedzial ) bo chce wyrozniac sie na drodze i odstawiac bmki fiacikiem czy syrena a drugi zamiast pchac w takie cos kase (twierdzi ze sie nie oplaca) woli kupic golfa bmk czy jeszcze jakis inny wynalazek i byc zwyklym szarym uzytkownikiem drogi

pozdrawiam i powodzenia
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

Masa wszystko fajne, ale ja bym widział podwyższenie podwozia a nie obniżenie, tak jak był prototyp 4x4, mogło by być fajne autko ;). Wg mnie obniżanie już jest strasznie oklepane i nie będzie pasować do fiaciora.
Awatar użytkownika
Niedźwiedź
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-07-24, 13:39
Lokalizacja: Brzesko - N. Sącz

Post autor: Niedźwiedź »

Pomysł fajny na projekt.
znając życie od tej strony to już wolal bym dorwać fura już zrobionego. napewno dużo taniej wyjdzie, no i raczej mniej siwych włosów na glowie bedzie.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4234367
Awatar użytkownika
arturromarr
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1633
Rejestracja: 2006-07-03, 14:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: arturromarr »

Moim zdaniem "gleba" temu autku nie służy.
Autko z ogłoszenia wygląda fajnie i chyba faktycznie bardziej się opłaci je dopieścić niż bawić się od zera tyle że wtedy nie ma tej satysfakcji a ona jak w reklamie jest bezcenna.
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

niezly wiochmen ten z ogloszenia po mojemu, szkoda auta, do przerobek to tylko mra, i na driftowoz lepiej
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
Jogurt
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 571
Rejestracja: 2005-02-02, 11:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Jogurt »

ja mam takie pytanie: te 10 tys pln to ma na co starczyc? na całą przebudowę auta czy na silnik 2.0 wsadzony na zywca do kanta?
Przemek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 289
Rejestracja: 2005-03-26, 18:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Przemek »

kuba pisze:2.0 dohc z 132 świetny pomysł.
od kumpla maniaka zakochanego w kancie tak slyszalem swoja droga on wlasnie taki silniczek wsadza w swojego kanciaka ps na priv moge podac Ci do niego namiary jak chcesz Masa
kuba
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 87
Rejestracja: 2007-12-05, 18:20
Lokalizacja: Czaniec/Bielsko

Post autor: kuba »

arturromarr pisze:Moim zdaniem "gleba" temu autku nie służy.
Tu nie chodzi o wilkie zglebienie, bardziej o poprawienie właściwości trakcyjnych, które jak wiadomo nie sa rewelacyjne w przypadku Fiata. Pisząc gleba miałem na myśli 2-3 cm w dół , nie więcej, bo nie ma sensu.
Były opiekun Zofii
ODPOWIEDZ