PROPOZYCJA DLA SYRENIARZY ZE SZCZECINA I OKOLIC

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

Jestem tego samego zdania dlatego:

po pierwsze primo: spotkajmy się już wczesną wiosną... termin dostosujmy na zasadzie takiego terminu żeby mogło zjawić się jak najwięcej ludzi. Mała ankieta, małe przeróbki i ogień

po drugie: moim zdaniem ostatnim miejcem na takie spotkanie wybrałbym duży parking... najlepsze miejce to jakiś leśny zajazd... mały grill i ogień

Jeśli chodzi o widownie, to oni i tak nie przyjdą oglądać tego spota, a po co będziemy stać jak głupki przed supermarketem? Porobimy zdjęcia i będziemy wklejać po różnych forach, może udało by się kiedyś do jakiejś gazety... powoli będziemy zbierać zabłąkane syrenkowe owieczki z regionu, a jak się już nazbieramy to pomyślimy o czymś większym.

Proponuje najpierw się spotkać-pogadać, spróbować werbować ludzi, później jakieś rundki po mieście wspólne żeby się pokazać, potem ewentualnie jakieś publiczne miejsce żeby stanąć wszyscy razem i budzić zainteresowanie przechodniów... na deserek zrobimy wielki zlot na który przyjadą goście z ameryki...

ale się rozmarzyłem... a staniemy pewnie na pisaniu postów na tym forum... albo spotkaniach 1 na 1 od urodzaju czasem w 3 auta :devil3
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

witam miksoli okolic szczecina i zgadzam się z co niektórymi wypowiedziami ale zeby zaistnieć w naszym lokalnym światku to trzeba sie pokazac i to nie raz i nie na maszym prywatnym party layyyyyy tylko publicznie i to nie tylko w szczecinie ale również w goleniowie , gryfinie ,stargardzie i w wielu innych miejscach
co ztego ze tu na forum sie skrzykniemy i gdzies tam do lasu pojedziemy zorganizowac grila kto nas tam zobaczy [tylko w czasie przejazdu] i jak by taki chetny ludek chciał z nami sie zaprzyjaznić bo cos tam w stodole zabytkowego ma to gdzie ma nas szukac ,a tak pod takim hipermarketem to właśnie mi chodziło oto zeby ludzie nas zauwazyli i własnie tz. single zainteresowani podeszli pogadali itp.itd
znam temat org,czegos takiego jak organizujemy pokazy ratownictwa drogowego[ zwykłą karetke kazdy widzi i my w org. ratownictwa tez taką mamy typowa i na różnych imprezach jest zawsze oblegana przez dzieci i osoby w różnym wieku którzy chca sie dowiedzieć czegoś wiecej [ w gogle wpiszcie sobie pomorskie toearzystwo ratownicze ] i można zobaczyc na czym takie imprezy polegają [zapraszam do lektury]
THE END C.D.N.
kombi
masterdizaster
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2007-12-02, 10:55
Lokalizacja: Mieszkowice

Post autor: masterdizaster »

koledzy to moze konskim targiem-1.zbiorka na parkingu marketu 2.grill i miksolowskie pogaduchy np.na parkingu u ciebie Kombi???ale to tylko moja sugestia :D mysle ze bylo by milo(mam nadzieje ze do tego czasu zrobie moja bostonke :grinser :grinser :grinser )p.s. MICHAEL badz optymista :piwo:
kup SYRENKE-SYRENKA bedzie twym wiernym przyjacielem . . .
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

witajcie mixole i inne 2T musze przyanać sie do tego ze bardzo zalezało mi aby pokazac społeczeństwu te wszystkie antyki ,zabytki i jeszcze licho wie co [rowery. moto rowery, motocykle i inne starocie które przyciągają wzrok ] no cóz to juz podejzewam przeszłosc takiego zlotu wszystkiego
jak wspominałem ażeby zorganizowac coś takiego naprawde potrzeba chęć i czasu[ darmowa reklama ,nagłosnienie w mediach itp itd ]
kazdy z nas ma kogos znajomego co ma cos ze staroci i nieważne co to jest wazne ze jest i WłAśNIE MI O TO CHODZIłO ABY TO POKAZAC NIE TYLKO NASZE SKARPETY , MOTORY
ale mówi sie trudno i wszyscy ze szczecina ,stargardu ,gryfina i innych okolic bedą wystepowac jako SINGLE [OJ PRZEPRASZAM OCZYWISCIE MY SYRENIARZE SKRZYKNIEMY SIE NA FORUM I POJEDZIEMY DO LASU NA GRILA ]
miałem checi to zorganizowac ale cóz nie sposób w szczecinie samemu to wsio pociągnąć koledze z gryfina i koledze ze stargardu wielkie dzięki za checi no ale stargard i gryfino nie bedzie biegac w szczecinie aby załatwiac
bo ja sam nie wyrobiłbym czasowo
jednak potwierdzł sie czyjs wcześniejszy post że to nie wypali
i tu mam pytanie czemu to nie wypaliło A GDZIE INDZIEJ TAKIE IMPREZY WYPALAJą I JESZCZE PRZYNOSZą SłAWę UCZESTNIKOM I ORGANIZATOROM
no cóż czekam na inne propozycje i jedziemy dalej jako single
kombi
filar76
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-29, 21:30
Lokalizacja: Stargard szcz.

Post autor: filar76 »

Kombi, no co Ty ? Widzę że ogarnęła Cię BLAZA ROSOCHATA ? Nie załamuj się i nie poddawaj tak szybko.
Moje zdanie jest takie ( o ile ono kogoś interesuje ), jeżeli nie możemy spotkać się w miejscu "publicznym", właśnie ze względu na to aby nie było popeliny że ogłosimy WIELKI OGÓLNOŚWIATOWY ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH i zjawią się np. trzy wypasione Skarpetki, to dlaczego nie zorganizować właśnie jakiegoś ogniska czy grilka we własnym gronie. Poznać się wzajemnie, dowiedzieć się kto, co tam posiada i może się tym pochwalić mieszkańcom Szczecina i okolic a później ruszyć na szeroką wodę.
Jeżeli okaże się że zjawią się tak jak ostatnio trzy osoby to trudno, niech żałują Ci co nie znaleźli czasu na spotkanie, widocznie im nie zależy - ich sprawa, bo to wolny kraaaaaj jest.


Czas spędzony na ostatnim spotkaniu które pierwszym było wcale nie uważam za stracony, poznałem dwóch spoko gości: KOMBI-ego i Sebastiana, mam ich numery telefonów, bo dogadaliśmy się, że w razie " W " będziemy sobie w miarę możliwości pomagać ( wymiana części, porady techniczne itp.). Poza tym mogłem sobie pogadać o Syrence z kimś kto jak o niej mówię nie patrzył jak na wariata - monotematycznego świra.
Oby takich spotkań więcej. Następnym razem wpadnie powiedzmy Danek czy Michael, może Grzesiek z Łobza czy Piotr ze Złocieńca i już będzie nas więcej coraz. Czymajmy się KUPY - KUPY nikt nie ruszy.
Powodzonka i do zobaczenia na II Syreniarsko - Automobilowym spotkaniu ludzi ze Szczecina i okolic.
Ostatnio zmieniony 2008-01-25, 21:28 przez filar76, łącznie zmieniany 1 raz.
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

WITAM MIXOLI filar ja sie nie poddałem to nie w moim charakterze , ja tylko stwierdziłem publicznie ze aby zorganizowac ten światowy zlot potrzeba ludzi i checi no cóz ludzie byli i checi owszem ale cos takiego zrobic to naprawde jest wyzwanie MOZE JA TO INACZEJ WIDZE ale napewno ZROBIMY TO COS NAWET W GRONIE LICZEBNIE MAłO I MOZE POMAłU TO SIE ROZKRECI
JA SPRZET SZYKUJE NA PEWNO NA MAJóWKE I LICZE NA TWóJ SPRZET I POZOSTAłYCH A PIERWSZY PRZEDOGNISKOWY PARKING I WYRUSZENIE NA PARTYYYYYYYYYY LAYYYYYYYYYY CHYBA BEDZIE NA OS SłONECZNYM [ aco niech ludziska widzą ja nie mam czego sie wstydZić i ty jak równiez inni też ]
kombi
fryta
Posty: 6
Rejestracja: 2008-01-09, 00:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: fryta »

Witam!Jako że jestem ze Szczecina,pozwole sobie zabrac glos w tej dyskusji....
Czy nie najlepszym miejscem na prezentowanie Syrenek są Waly Chrobrego? Jest dużo miejsca i sporo spacerowiczów.... i tych starszych i tych mlodszych.więc widownia zapewniona :D

A tak nawiasem mówiąc,na złomie w Policach jest Syrena 105l.Pytalem jest na sprzedaż....cena powala,ale może komuś uda się wyciągnąc z niej jakieś części.

pozdrawiam Syreniarzy ze Szczecina
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

tak masz racje wały chrobrego sa bardzo reprezentacyjne tylko ze przy imprezach masowych z duzym nagłosnieniem medialnym ,a w naszym przypadku takie pokazanie sie to tak jak mały singiel przy duzej widowni tj. mała grupka a widzów jak najwiecej to gdzie jak myslisz TY. ,BO JA MYSLę ZE WłAśNIE HIPERMARKETY PRZYCHODZą STARśSI I MłODSI i właśnie o to chodzi
,, moje wypowiedzi nie muszą sie zgadzac z waszymi opiniami
ALE W MAJU COś PEWNIE ZDZIAłAMY szykujcie sprzety, wszelkie starocie
kombi
fryta
Posty: 6
Rejestracja: 2008-01-09, 00:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: fryta »

Każdy może mieć swoje zdanie..... Osobiście nie widzi mi się Syrena na tle supermarketu.
Jeżdże motocyklem,czesto bywam na Wałach i widze ilu ludzi sie tam przewija,szczególnie latem.I jesli motocykle robią tam na ludziach wrazenie to co dopiero zrobia Syrenki :zdziwko . W razie czego,eskorte motocykli macie zapewnioną :faja
Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Danek__105 »

Witam
Na Wałach w słoneczną pogodę jest masa ludzi, więcej niż przed jakimś sklepem, mi osobiście widzi to się tak. Jak będzie ładna pogoda spotkamy się przed sklepem tam koło ciebie, jest to praktycznie wjazd do miasta (przy głównej drodze której ominąć się nie da) zmian każdy się zbierze to trzeba liczyć +/- 30 i poczekamy, całego dnia nie ma sensu stać jak jakiś kołek, po ok. godzince stania można by było przejechać się na wały powoli spokojną prędkością, byśmy sobie przejechali trasą przez miasto, na wałach też po godzinie można zjechać np. w kierunku Kijewa jest tam fajne jeziorko nad którym na koniec dnia będziemy mogli rozpalić grilla/ognisko, zjeść kiełbaski wypić pół piwa. Ogniskiem byśmy zakończyli cały dzień, można też pojechać na głębokie tam też latem przewija się masę ludzi.
„kombi”,”… i jak by taki chętny ludek chciał z nami sie zaprzyjaźnić bo cos tam w stodole zabytkowego ma to gdzie ma nas szukać ,a tak pod takim hipermarketem to właśnie mi chodziło oto żeby ludzie nas zauważyli i właśnie tz. single zainteresowani podeszli pogadali itp…”
Większość ludzi zawsze siedzi cicho, fajnie by było gdyby na szybach pokazało się klubowe logo http://syrena.nekla.pl/klub/klub_logo.php może ktoś przeczyta zapisze adres strony, zerknie na stronę i się pochwali.
Jeśli chodzi o frekwencje, to zebranie max. 10 aut z naszych okolić będzie cudem.
I widzę to tak jak pisałem, spotkanie plac przy sklepie, przejazd przez miasto na wały, z wałów nad jeziorko na grilla
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

po dłłłłłługiej przerwie witam i moze z faktu żE NADCHODZI WIOSNA zrobimy jakiegoś grila gdzies wna polanie lesnej ale tak ok końca marca bo wcześniej nie zdąże załatwic rej mojej adelajdy i jeszcze troszke wykończenia pozostało
co wy na to i jaki termin
kombi
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

Po co ustalać już termin? Spotkania tak zwane "spoty" tudzież "spontany" są po to, żeby organizować je na gorąco. Rzucamy temat w sobote ile osób przyjedzie w niedziele, jak będzie zadowalająca to jedziemy jak nie to nie. Z doświadczenia wiem że nawet zapowiedzi typu poniedziałek na niedziele są na poziomie 10 osób a w tygodniu niesłychanym zrządzeniem losu każdemu silnik się "wys..." jak to się mówi a drugiej połowie skrzynie poleciały. Chcemy jechać w sobote rzucamy temat w niedziele, tak to robimy przy okazji innych spotkań także rzadkich aut i wychodzi nam 10 razy lepiej niż jakiekolwiek przedwczesne zapowiedzi.

Gdzieś mi przeleciał przez oczy temat Wałów... świetny pomysł umyć syrenki i postawić przed akademią morską w sznureczku na tym równoległym parkingu. Tam chodzi masa ludzi, będą śliczne zdjęcia i to chyba najbardziej reprezentacyjna miejscówka naszego Szczecina.

A teraz przestańcie się grzać tylko pieścić syrenki i czekać aż się skrzykniemy :ok3 8)
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

michael masz racje co do ,,spotów ,, na gorąco . ale ja tak dla mobilizacji wszystkich co czytaja nasze szczecińskie wypociny , i aby zdopingować ludzi do jakis wspólnych wypadów napisałem o tych terminach ,,NIECH LUDZISKA DOPIESZCZAJą SWOJE ADELAJDY,,juz teraz przed sezonem bo potem bedzie zapóżno i nie pojawią sie na spotach bo wtedy stwierdzą ze co niektórym skrzynie rzężolą innym pedały [ hamulca i sprzęgła sie wyprostowały
kombi
fryta
Posty: 6
Rejestracja: 2008-01-09, 00:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: fryta »

Mniej gadania,wiecej czynow!!:)
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

A WIEC JAK FRYTA NAPISAł ;;;patrz post wyzej
W DNIU 20 04 2008 [TJ NIEDZIELA] O GODZINIE 10 00 grupa cb- radio szczecin organizuje ognisko połączone ze spotkaniem się osób znajomych i nieznajomych
OGNISKO ODBEDZIE SIę NA WJEżDZIE NA TRASE CHOCIWELSKA OD STRONY WJAZDU OD SZCZECINA PO LEWEJ STRONIE ZA WIADUKTEM [ PARKING]
w zasadzie jest to impreza cb ale organizatorzy zapraszają wszystkich
organizator zapewnia ognisko
PROWIANT I PICIE RACZEJ WE WłASNYM ZAKRESIE
kombi
ODPOWIEDZ