Syrena z m60....Pod maską.

patenty, przeróbki, ulepszenia
ODPOWIEDZ
Kameleon
Posty: 9
Rejestracja: 2007-07-21, 14:44
Lokalizacja: Legnica

Syrena z m60....Pod maską.

Post autor: Kameleon »

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic. ... f3476f641c


Dla ciekawych i może pragnących uczynić podobne projekty,tak jak Pan Mirosław ze Stargardu.
Awatar użytkownika
KURU
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-01-21, 19:52
Lokalizacja: Kielce

Post autor: KURU »

jezu :zdziwko ile pracy ale mi sie podoba
KOCHAM MOJE SYRENKI :*
Awatar użytkownika
simek
-#Junior
-#Junior
Posty: 140
Rejestracja: 2006-04-14, 20:38
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: simek »

Szszszszszalony :majk
Cementu u nas nie kupisz ale człowieka zawsze
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

ciekawe co z tego wyjdzie... a taki silnik wogóle się zmieści? Czy będzie jak syrena porsche budowane wszytsko od początku i powstanie cóś syrenopodobnego... :>
Kameleon
Posty: 9
Rejestracja: 2007-07-21, 14:44
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Kameleon »

Dla szanowych zainteresowanych forómowiczów.Projekt Pana Mirosława,tak jak i mój to pojazdy zbudowane na bazie Syreny.W linku który umiesciłem,na 2,3,4 stronach są wszystkie fotografie z prac autora tego projektu.

Pozdrawiam Serdecznie
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Pomimo, że wolę orginały to ten projekt jest gruuby. Przede wszystkim fachowo, a nie druciarstwo, Oby tylko syrena miała orginalny wygląd- bez plastikowych zderzaków, itp.
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Danek__105 »

To auto widziałem na żywo, ale jeszcze z motorem od rekina, był to zlot w Kluczewie, wielki respekt dla właściciela robi to co jest moim marzeniem które pewnie się nie spełni :/ ale już mam drugie :D BMW pod maską jest, więc jak wygram w lotka zawita u mnie mercedes 500 SE :ok3
projekt bardzo gruby wole nie wiedzieć jak to będzie latało, z tamtym silnikiem wyrywało prawie wszystko co się ruszało na czterech kołach, ten obraz pamiętam do dziś, często o tym aucie myślałem, szukałem kontaktu z właścicielem, ale go nie znalazłem, syrena na zlotach się nie pokazywała myślałem że została gdzieś rozbita, teraz widać że się myliłem. Projekt bardzo gruby wielki respekt dla właściciela !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ok3 :ok3 :ok3 :ok3 :ok3 :ok3 :ok3 :ok3 :ok3
Pozdrawiam DaneK
Awatar użytkownika
arturromarr
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1633
Rejestracja: 2006-07-03, 14:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: arturromarr »

Przede wszystkim profesjonalna robota.
Chociaż bardzo cenię oryginalny pyrkot Syreny to widok min kolesi w w czarnych furach z szerokimi kapciami za taką Sarną - BEZCENNY
Awatar użytkownika
DAN-CTT
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 367
Rejestracja: 2005-07-05, 07:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: DAN-CTT »

arturromarr pisze:... widok min kolesi w w czarnych furach z szerokimi kapciami za taką Sarną - BEZCENNY
Jak najbardziej. Ta Syrena będzie oglądana najczęściej z tyłu, i to też tylko chwilkę :devil3
CHCĘ REMONTOWAĆ WAWĘ...

...ale najpierw remont Syreny

www.klasycznie.pl
ODPOWIEDZ