Fiat 126 ze zwijanym dachem...???

Informacje techniczne innych pojazdów.
Awatar użytkownika
Tocz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 347
Rejestracja: 2007-01-02, 23:21
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tocz »

polecam kolejna stronkę o maluszkach i nie tylko:
http://www.fiat-furious.pl/index.html
105B
Awatar użytkownika
peugeot81
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 44
Rejestracja: 2006-07-13, 21:46
Lokalizacja: okolice Płocka

Post autor: peugeot81 »

Nie koniecznie KIEROWCA, zobacz tam jeszcze jest prospekt niemiecki lecz z 1979 roku. Mysle ze kwestia 2 lat nie odgrywa tak istotnej roli... Kliknij w to http://eles.pl/fiat/zdjecia/79-2.jpg Juz umowilem sie z gosciem jutro tam jade po robocie... Az ciekawosc mnie zrzera :devil3 Czuje ze nie bede mogl spac :grinser :grinser :grinser

[ Dodano: 2007-06-20, 22:46 ]
Witam wszystkich sledzacych moj watek... Nie wiem dlaczego nie moge dodac zdiec poniewaz wyskakuje mi komunikat za przekroczylem limit na wszystkie zalaczniki na tym forum... Juz ze trzy miechy nic nie wrzucalem na nekle i tu taki babol! Jest jaki jest.Co do tej LICENCJA FIAT musialem cos goscia zle zrozumiec.Sto procent oryginal szyberdach.Facet mial racje na alternatorze pisalo Magneti Marelli na silniku byla taka zniszczona nalkejka tylko odczytalem z niej "Automobili Torino" czyli silnik napewno wloski... Szybki tylne odchylane.Z wlascicielem nie porozmawialem wogole nie wiem dlaczego bylem z nim umowiony i co do czego nie odbieral telefonu...Coz! Na szybach pisalo Saint-Gobain czyli napewno nie polskie tylko przednia byla polska BESPO.Coz wiecej moge pisac szkoda ze nie popre swojej wypowiedzi fotkami...

[ Dodano: 2007-06-20, 22:49 ]
Zainteresowanym wysle fotki na priv... Dlaczego zablokowali mi wysylanie zalacznikow??? Pisze skontaktuj sie z adminem...
Syrena104'69r,Syrena105B'82r,Fiat126p'78r,SHLm11w'68r,SHLgazelaM17'68r,WskM06B3'72r,Jawa356'60r,Komar2350'74r,2XSimsonSR2'58r,2XRomet50-T-3

SYRENA 104 to samochód ekonomiczny, trwały w eksploatacji i prosty w obsłudze...
ODPOWIEDZ